Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Sveicam visus, kas piedalījās un, mērķtiecīgi darbojās, apguva CSDD mācību projekta 1.tēmu Ceļa zīmes un ceļa apzīmējumi drošas satiksmes organizācijai! Zināšanu apguve ir nozīmīgs solis pretim skolēnu drošībai ceļu satiksmē, esot gan gājējiem, gan arī vecumam atbilstošu transportlīdzekļu vadītājiem.

Daudzi dalībnieki ir parādījuši, ka iepriekšējos gados CSDD projektos iegūtās zināšanas un prasmes ir noturīgas un stabilas, kā arī šajā sarežģītajā pandēmijas laikā tās ir no jauna jāatsvaidzina, jāpapildina un jānostiprina.

 

Lūk, 1.tēmas testu uzvarētāji :

6.klašu grupā uzvarētājs ir Kuldīgas 2.vidusskolas audzēknis, pedagogs Sandra Poriņa;

7.klašu grupā uzvarētājs ir Popes pamatskolas audzēknis, pedagogs Inta Skuja;

8.klašu grupā uzvarētājs no Brocēnu vidusskolas audzēknis, pedagogs Anete Milta.

 

Starp 90 labākajiem (30 no katras klašu grupas), kas saņems balvas par veiksmīgu startu mācību projektā “Gribu būt mobils”, viskuplāk pārstāvētas šādas skolas:

19 skolēni no Skrundas vidusskolas, pedagogs Agris Druvaskalns,

12 skolēni no Strautiņu pamatskolas, pedagogs Tija Āboliņa,

un 14 skolēni no Kuldīgas, ko pārstāv Kuldīgas 2.vidusskola, pedagogs Sandra Poriņa un V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, pedagogs Līga Zeidaka.

 

Izmantojam mājsēdi un ķeramies pie nākošās tēmas, kas veltīta “Satiksmes drošībai velosipēdista vadītājam” jautājumiem. Ar šo tēmu varam padziļināti iepazīties, atbildēt uz testa jautājumiem un pacīnīties par stilīgām balvām vēl  līdz 2021.gada 26.novembrim.

1.tēmas uzvarētāju pedagogi tiks informēti par balvas saņemšanu tuvākā CSDD Klienti apkalpošanas centrā pēc 11.11.2021.

Skatīts: 1452