...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Noskaidroti 2024. gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma uzvarētāji!

 

Kopš 29. aprīļa visā Latvijā norisinājās Jauno satiksmes dalībnieku forums. 1. kārtas sacensībās piedalījās vairāk nekā 1300 apņēmīgu un zinošu skolēnu no visas Latvijas. Apkopojot 1. kārtas rezultātus, ar prieku sveicam šī gada Jauno satiksmes dalībnieku foruma "Aktīvākās un zinošākās skolas" titula ieguvējus - Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolu un skolotāju Ilvu Zvirgzdiņu!

31. maijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē sagaidījām196 labākos jaunos satiksmes dalībniekus. Pēc karstas un aizraujošas sacensību dienas ir noskaidroti uzvarētāji trijās vecuma grupās, kā arī Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidāti. 

 

Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidāti

Dalībnieks Izglītības iestāde
Tomass Pekuss Baložu vidusskola
Ralfs Leimanis Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola
Matīss Muncis Baložu vidusskola
Markuss Justs Andreja Upīša Skrīveru vidusskola
Gusts Lakstīgals Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola
Rihards Grigorjevs Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola
Kārlis Ozoliņš Ogres Centra pamatskola
Artis Vītols Skrundas vidusskola

 

Dalībniece Izglītības iestāde
Betija Bernāte Valmieras Viestura vidusskola
Ieva Zvirgzdiņa Kusas pamatskola
Anete Pumpure Gulbenes novada vidusskola
Maija Borovaja Baložu vidusskola
Nora Litčenko Iecavas vidusskola
Elza Donska Alūksnes vidusskola
Arta Strupiša Cēsu Pilsētas vidusskola
Šarlote Tomsone Limbažu Valsts ģimnāzija

 

 Savukārt uz pjedestāla skaļu ovāciju un aplausu pavadīti kāpa 18 Dalībnieki!

2012. gadā dzimušie uzvarētāji

Vieta

Dalībniece

Izglītības iestāde

1

Betija Bernāte

Valmieras Viestura vidusskola

2

Ieva Zvirgzdiņa

Kusas pamatskola

3

Arta Strupiša

Cēsu Pilsētas vidusskola

 

Vieta

Dalībnieks

Izglītības iestāde

1

Ralfs Leimanis

Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola

2

Gusts Lakstīgals

Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola

3

Rihards Grigorjevs

Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola

 

2013. gadā dzimušie uzvarētāji

Vieta

Dalībniece

Izglītības iestāde

1

Anete Pumpure

Gulbenes novada vidusskola

2

Nora Litčenko

Iecavas vidusskola

3

Elza Donska

Alūksnes vidusskola

 

Vieta

Dalībnieks

Izglītības iestāde

1

Tomass Pekuss

Baložu vidusskola

2

Markuss Justs

Andreja Upīša Skrīveru vidusskola

3

Matīss Lauva

Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola

 

 2014. gadā dzimušie uzvarētāji

Vieta

Dalībniece

Izglītības iestāde

1

Maija Borovaja

Baložu vidusskola

2

Anna Jankava

Gulbenes novada vidusskola

3

Justīne Jansone-Balode

Pūres pamatskola

 

Vieta

Dalībnieks

Izglītības iestāde

1

Matīss Muncis

Baložu vidusskola

2

Viesturs Ābele

Baložu vidusskola

3

Denijs Rio Ķilps

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

 

VISU DALĪBNIEKU REZULTĀTI SKATĀMI KOPVĒRTĒJUMĀ MEITENĒM UN ZĒNIEM.

 

Skatīts: 2106