REĢIONĀLO SACENSĪBU REZULTĀTI
Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2. kārtai (fināls Rīgā 31. maijā) kvalificējas:
- tikai tie Dalībnieki, kas dzimuši 2012., 2013. un 2014. gadā;
- 1. kārtas sacensībās 1.–3. vietu ieguvušie Dalībnieki (kopskaitā 162 skolēni – 81 meitene un 81 zēns). Ja vairākiem Dalībniekiem vienās Foruma 1. kārtas sacensībās ir vienāds iegūto punktu skaits, Foruma 2. kārtai kvalificējas Dalībnieks ar augstāku iegūto punktu summu praktisko braukšanas prasmju pārbaudījumu posmos;
- 34 Dalībnieki (17 meitenes un 17 zēni), kas Foruma 1. kārtā nav ieguvuši 1.–3. vietu, un tiek noteikti, ņemot vērā visu 1. kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumu.
Ja Dalībnieks, kurš ir kvalificējies Foruma 2. kārtai, bet jebkādu iemeslu dēļ no dalības Foruma 2. kārtā atsakās, sacensību organizators nosūta uzaicinājumu piedalīties Foruma 2. kārtā Dalībniekam, kurš visu 1. kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumā ieguvis nākamo augstāko punktu skaitu, skaitot no 18. vietas un ievērojot dzimumu.
27. Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils novads (informācijas sekos)
26. Limbažu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1227 | RALFS ĀBOLTIŅŠ-ĀBOLIŅŠ | 40 | 14 | 4 | 16 | 0 | -5 | 169 | JĀ |
2 | 1266 | Miks Ungurs | 50 | 16 | 6 | 12 | -16 | -4 | 164 | JĀ |
3 | 1323 | Edžus Zandersons | 50 | 12 | 4 | 10 | -2 | -13 | 161 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1278 | Dženifera Atraskeviča | 35 | 16 | 4 | 18 | -4 | -7 | 162 | JĀ |
2 | 374 | Dārta Bārbale | 30 | 16 | 4 | 20 | 0 | -16 | 154 | JĀ |
3 | 1222 | ŠARLOTE TOMSONE | 35 | 8 | 6 | 14 | -10 | 0 | 153 | JĀ |
25. Jūrmalas pilsēta (informācijas sekos)
24. Balvu, Gulbenes un Alūksnes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 52 | Rodrigo Holla | 45 | 16 | 6 | 16 | 0 | 0 | 183 | JĀ |
2 | 63 | Roberts Puķītis | 45 | 18 | 4 | 14 | 0 | -18 | 163 | JĀ |
3 | 53 | Jegors Krutins | 35 | 12 | 6 | 12 | -9 | -2 | 154 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1236 | Anete Pumpure | 50 | 16 | 4 | 16 | 0 | -7 | 179 | JĀ |
2 | 1237 | Anna Jankava | 50 | 14 | 6 | 18 | -8 | -3 | 177 | JĀ |
3 | 60 | Ance Etto Šteinere | 50 | 16 | 4 | 16 | -19 | -1 | 166 | JĀ |
23. Ogres novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 604 | Valdis Kļaviņš | 45 | 18 | 6 | 10 | 0 | -2 | 177 | JĀ |
2 | 549 | Edijs Leimanis | 40 | 12 | 2 | 14 | 0 | -6 | 162 | JĀ |
3 | 599 | Kristiāns Umulis | 40 | 12 | 6 | 10 | -10 | 0 | 158 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 609 | Elizabete Pelse | 40 | 10 | 4 | 14 | 0 | -17 | 151 | JĀ |
2 | 130 | Eleina Kivkucāne | 45 | 16 | 4 | 12 | 0 | -26 | 151 | JĀ |
3 | 532 | Elīza Vilgerte | 50 | 12 | 6 | 8 | 0 | -27 | 149 | JĀ |
22. Bauskas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1023 | Olivers Zubankovs | 30 | 14 | 0 | 16 | -6 | -2 | 152 | JĀ |
2 | 20 | Artūrs Buķelis | 35 | 18 | 4 | 16 | -18 | -5 | 150 | JĀ |
3 | 19 | Mareks Zemecs | 45 | 12 | 4 | 14 | -23 | -3 | 149 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1026 | Nora Litčenko | 45 | 16 | 6 | 12 | -15 | 0 | 164 | JĀ |
2 | 21 | Sofija Roze | 45 | 16 | 4 | 12 | -15 | -5 | 157 | JĀ |
3 | 1027 | Sanija Zālīte | 30 | 12 | 2 | 18 | -18 | -2 | 142 | JĀ |
21. Saldus novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1235 | Kristers Skapsts | 40 | 12 | 6 | 12 | -6 | -23 | 141 | JĀ |
2 | 974 | Marks Nāburgs | 45 | 10 | 4 | 14 | -12 | -22 | 139 | JĀ |
3 | 968 | Mārcis Emīls Ņikiforovs | 45 | 16 | 4 | 16 | -6 | -37 | 138 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1218 | Marta Vēja | 40 | 10 | 4 | 16 | -8 | -18 | 144 | JĀ |
2 | 1213 | Elija Fogele | 30 | 14 | 6 | 16 | -3 | -38 | 125 | JĀ |
3 | 969 | Elza Meistere | 30 | 14 | 2 | 16 | -9 | -37 | 116 | JĀ |
20. Valkas un Smiltenes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 268 | Kārlis Bremze | 40 | 12 | 2 | 16 | 0 | 0 | 170 | JĀ |
2 | 277 | Gustavs Sārs | 50 | 10 | 4 | 16 | -9 | -12 | 159 | JĀ |
3 | 274 | Kristiāns Pavlovskis | 40 | 16 | 6 | 14 | -10 | -15 | 151 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 267 | Katrīna Brante | 45 | 14 | 4 | 18 | -9 | -1 | 171 | JĀ |
2 | 1058 | Linda Konstante | 45 | 16 | 6 | 12 | -13 | -1 | 165 | JĀ |
3 | 271 | Anna Jakubova | 50 | 16 | 4 | 6 | -16 | -42 | 118 | JĀ |
19. Mārupes, Ķekavas un Olaines novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 723 | Tomass Pekuss | 50 | 18 | 6 | 20 | 0 | 0 | 194 | JĀ |
2 | 724 | Matīss Muncis | 50 | 16 | 4 | 16 | -3 | 0 | 183 | JĀ |
3 | 725 | Viesturs Ābele | 45 | 14 | 6 | 14 | -10 | -1 | 168 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 726 | Ance Dauberga | 50 | 14 | 2 | 16 | 0 | -11 | 171 | NĒ (vecums) |
2 | 728 | Maija Borovaja | 40 | 16 | 2 | 18 | -14 | -46 | 116 | JĀ |
3 | 727 | Ellena Romija Eglīte | 35 | 8 | 4 | 16 | -17 | -53 | 93 | JĀ |
18. Ādažu, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu, Salaspils novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1178 | Domeniks Afanasjevs | 45 | 16 | 6 | 8 | -4 | 0 | 171 | JĀ |
2 | 1180 | Roberts Geislers | 30 | 14 | 6 | 20 | -12 | -3 | 155 | JĀ |
3 | 1182 | Olivers Millers | 45 | 10 | 6 | 18 | -2 | -28 | 149 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1176 | Linda Kučāne | 45 | 12 | 6 | 20 | -13 | -26 | 144 | JĀ |
2 | 1181 | Elīza Lapsiņa | 50 | 10 | 6 | 12 | -16 | -41 | 121 | JĀ |
17. Rīgas pilsēta
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1170 | Maksims Hļebņikovs | 30 | 4 | 0 | 8 | -25 | -11 | 106 | JĀ |
2 | 863 | Liors Lapkis | 25 | 0 | 0 | 8 | -28 | -39 | 66 | JĀ |
3 | 801 | Dāvids Revzins | 30 | 6 | 4 | 8 | -25 | -92 | 31 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1129 | Sofija Gurska | 35 | 10 | 4 | 10 | -19 | -17 | 123 | JĀ |
2 | 1168 | Katerina Bahčisaraiceva | 30 | 10 | 4 | 8 | -15 | -29 | 108 | JĀ |
3 | 1174 | Elizabete Sīkstule- Talarova | 45 | 8 | 4 | 10 | -21 | -44 | 102 | JĀ |
16. Jelgavas pilsēta un Jelgavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 89 | Valters Vanags | 50 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 | 170 | JĀ |
2 | 1092 | Emīls Jakučinskis | 50 | 12 | 4 | 12 | -3 | -11 | 164 | JĀ |
3 | 1098 | Patriks Kāpiņš | 45 | 8 | 4 | 10 | -14 | 0 | 153 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1136 | Naula Alise Valdmane | 30 | 14 | 6 | 18 | -19 | -5 | 144 | JĀ |
2 | 1146 | Tīna Cimermane | 45 | 14 | 4 | 16 | -20 | -49 | 110 | JĀ |
3 | 87 | Nora Šuksta | 40 | 12 | 6 | 10 | -16 | -56 | 96 | JĀ |
15. Tukuma novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 516 | Leo Blite | 45 | 16 | 6 | 18 | 0 | -1 | 184 | JĀ |
2 | 1047 | Denijs Rio Ķilps | 45 | 16 | 6 | 16 | 0 | 0 | 183 | JĀ |
3 | 517 | Gustavs Livčāns | 50 | 18 | 4 | 16 | 0 | -10 | 178 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 499 | Justīne Jansone - Balode | 50 | 12 | 6 | 20 | -2 | -8 | 178 | JĀ |
2 | 519 | Kate Lapiņa | 40 | 16 | 6 | 20 | -7 | -2 | 173 | JĀ |
3 | 520 | Evelīna Glāzniece | 40 | 18 | 4 | 14 | -10 | 0 | 166 | JĀ |
14. Ventspils pilsēta un Ventspils novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 961 | Matīss Buncis | 50 | 12 | 4 | 14 | 0 | -4 | 176 | JĀ |
2 | 838 | Viesturs Vitenbergs | 40 | 14 | 6 | 12 | 0 | 0 | 172 | JĀ |
3 | 960 | Rinalds Domoskānovs | 45 | 12 | 4 | 12 | -3 | -4 | 166 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 823 | Aleksandra Gertnere | 45 | 16 | 4 | 16 | -6 | -11 | 164 | JĀ |
2 | 795 | Līva Liepājniece | 50 | 4 | 4 | 6 | -6 | -5 | 153 | JĀ |
3 | 791 | Amēlija Klestrova | 30 | 8 | 4 | 12 | -6 | -15 | 133 | JĀ |
13. Aizkraukles novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1032 | Raivis Gaņins | 50 | 16 | 4 | 18 | -10 | 0 | 178 | JĀ |
2 | 1031 | Markuss Justs | 45 | 18 | 4 | 14 | -7 | -5 | 169 | JĀ |
3 | 881 | Miks Mucenieks | 45 | 8 | 4 | 12 | -13 | -32 | 124 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1033 | Paula Kursīte | 50 | 8 | 2 | 16 | -16 | -6 | 154 | JĀ |
2 | 1034 | Lauma Ozoliņa | 45 | 14 | 4 | 12 | -14 | -15 | 146 | JĀ |
3 | 1020 | Annija Štikāne | 25 | 14 | 0 | 12 | -58 | -93 | 0 | JĀ |
12. Talsu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 238 | Pauls Rancāns | 40 | 12 | 6 | 14 | -5 | -10 | 157 | JĀ |
2 | 231 | Mikus Zalāns | 40 | 18 | 6 | 12 | 0 | -28 | 148 | JĀ |
3 | 237 | Daniels Priede | 35 | 10 | 6 | 14 | 0 | -21 | 144 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 235 | Elvīra Mazkalniņa | 40 | 10 | 6 | 18 | 0 | -4 | 170 | JĀ |
2 | 234 | Paula Graudule | 40 | 12 | 6 | 20 | -19 | -13 | 146 | JĀ |
3 | 233 | Silvija Anmane | 45 | 10 | 4 | 14 | -10 | -24 | 139 | JĀ |
11. Dobeles novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1066 | Kristers Kurma | 40 | 16 | 6 | 6 | -10 | -4 | 154 | JĀ |
2 | 989 | Renāts Vismanis | 45 | 10 | 4 | 16 | -6 | -15 | 154 | JĀ |
3 | 1064 | Toms Krūze | 25 | 16 | 6 | 12 | -13 | 0 | 146 | NĒ (vecums) |
4 | 1063 | Jānis Albāts | 50 | 18 | 6 | 8 | -32 | -5 | 145 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 1016 | Justīne Keita Gailuma | 40 | 16 | 6 | 18 | -10 | -26 | 144 | JĀ |
2 | 1068 | Amanda Pidžus | 40 | 14 | 2 | 10 | -6 | -27 | 133 | JĀ |
3 | 990 | Anna Marija Feldmane | 45 | 8 | 6 | 16 | -26 | -21 | 128 | JĀ |
10. Kuldīgas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 120 | Rihards Grigorjevs | 40 | 18 | 6 | 18 | -5 | 0 | 177 | JĀ |
2 | 119 | Ralfs Leimanis | 50 | 16 | 6 | 14 | -15 | 0 | 171 | JĀ |
3 | 464 | Artis Vītols | 40 | 18 | 6 | 10 | -11 | 0 | 163 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 117 | Ketija Gulbe | 40 | 12 | 6 | 14 | -10 | -5 | 157 | JĀ |
2 | 148 | Kristīne Rībena | 45 | 10 | 2 | 10 | -22 | -23 | 122 | JĀ |
3 | 115 | Laura Petrovica | 40 | 16 | 4 | 10 | -16 | -36 | 118 | JĀ |
9. Preiļu un Līvānu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 775 | Anatolijs Stepanovs | 40 | 12 | 4 | 10 | 0 | -4 | 162 | JĀ |
2 | 854 | Artjoms Černobrovs | 45 | 12 | 4 | 10 | -3 | -12 | 156 | NĒ (vecums) |
3 | 867 | Aleksejs Karpušenko | 35 | 14 | 4 | 10 | 0 | -13 | 150 | NĒ (vecums) |
4 | 774 | Edgars Seleckis | 30 | 10 | 0 | 10 | -6 | -6 | 138 | JĀ |
5 | 952 | Jānis Sparāns | 35 | 10 | 4 | 18 | -6 | -26 | 135 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 258 | Albīna Karziņina | 20 | 2 | 4 | 6 | -16 | -19 | 97 | JĀ |
2 | 677 | Amanda Auziņa | 45 | 14 | 4 | 10 | -26 | -54 | 93 | JĀ |
3 | 865 | Natalī Dronova | 35 | 12 | 6 | 8 | -51 | -32 | 78 | JĀ |
8. Valmieras pilsēta un Valmieras novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 491 | Renārs Miķelsons | 35 | 18 | 6 | 12 | 0 | 0 | 171 | JĀ |
2 | 492 | Ralfs Pētersons | 30 | 10 | 6 | 8 | -12 | -5 | 137 | JĀ |
3 | 197 | Kārlis Maļikenas | 25 | 14 | 6 | 16 | -22 | -10 | 129 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 488 | Betija Bernāte | 45 | 18 | 6 | 12 | 0 | 0 | 181 | JĀ |
2 | 195 | Linda Kalniņa | 40 | 16 | 6 | 8 | -16 | -19 | 135 | JĀ |
3 | 422 | Lauma Bērziņa | 30 | 14 | 6 | 10 | -16 | -10 | 134 | JĀ |
7. Madonas un Varakļānu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 840 | Dāvis Blaus | 40 | 8 | 4 | 14 | -9 | -3 | 154 | JĀ |
2 | 844 | Ģirts Zeltiņš | 30 | 12 | 4 | 14 | -12 | -38 | 110 | JĀ |
3 | 846 | Tomass Ilvess | 30 | 8 | 4 | 6 | -33 | -23 | 92 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 839 | Ieva Zvirgzdiņa | 50 | 16 | 2 | 10 | 0 | -8 | 170 | JĀ |
2 | 847 | Keita Leiduma | 20 | 14 | 6 | 12 | -49 | -11 | 92 | NĒ (vecums) |
3 | 841 | Kristīne Jaņuna | 20 | 12 | 4 | 10 | -25 | -35 | 86 | JĀ |
6. Liepājas pilsēta un Dienvidkurzemes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 719 | Matīss Lauva | 50 | 14 | 6 | 14 | 0 | -8 | 176 | JĀ |
2 | 720 | Sems Vecvagars | 45 | 20 | 6 | 14 | -9 | -5 | 171 | JĀ |
3 | 773 | Mārcis Bergs | 35 | 10 | 4 | 12 | 0 | -8 | 153 | NĒ (vecums) |
4 | 748 | Oskars Vīdmanis | 35 | 0 | 4 | 12 | 0 | -8 | 143 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 862 | Katrīna Golubova | 35 | 12 | 4 | 8 | 0 | -27 | 132 | JĀ |
2 | 645 | Katrīna Čīma | 40 | 10 | 4 | 14 | -30 | -37 | 101 | NĒ (vecums) |
3 | 860 | Nellija Kleimšmita | 35 | 12 | 4 | 16 | -20 | -62 | 85 | JĀ |
4 | 861 | Paula Bladžinovska | 30 | 18 | 4 | 14 | -26 | -61 | 79 | JĀ |
5. Cēsu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 261 | Ulvis Sotnieks | 50 | 18 | 6 | 14 | -10 | 0 | 178 | JĀ |
2 | 184 | Artūrs Līsmanis | 45 | 16 | 6 | 14 | -5 | -3 | 173 | JĀ |
3 | 418 | Žaks Židavs | 35 | 12 | 4 | 18 | 0 | 0 | 169 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 178 | Marlēna Java | 45 | 18 | 4 | 14 | 0 | -8 | 173 | JĀ |
2 | 193 | Annija Brokāne | 45 | 18 | 6 | 14 | -5 | -10 | 168 | JĀ |
3 | 185 | Arta Strupiša | 35 | 14 | 6 | 12 | 0 | 0 | 167 | JĀ |
4. Rēzeknes pilsēta un Rēzeknes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 495 | Krišs Evanders Birkmanis | 50 | 10 | 6 | 14 | -16 | -4 | 160 | JĀ |
2 | 697 | Markuss Belinskis | 35 | 16 | 2 | 8 | -20 | -4 | 137 | JĀ |
3 | 753 | Stirāns Roberts | 30 | 14 | 6 | 14 | -24 | -44 | 96 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 757 | Aleksa Sinkoveca | 15 | 8 | 0 | 12 | -40 | -49 | 46 | JĀ |
2 | 700 | Gabriella Maria Grina | 45 | 8 | 4 | 16 | -105 | -128 | -60 | JĀ |
3. Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 695 | Pāvels Macijevskis | 45 | 18 | 4 | 14 | -2 | -2 | 177 | JĀ |
2 | 352 | Roberts Rogoļevs | 40 | 10 | 4 | 12 | 0 | -18 | 148 | JĀ |
3 | 387 | Maksims Zupkovs | 25 | 10 | 6 | 14 | -17 | -2 | 136 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 692 | Elīza Gaļuka | 40 | 10 | 4 | 8 | -11 | -6 | 145 | JĀ |
2 | 687 | Tabita Čamāne | 45 | 10 | 4 | 14 | -3 | -27 | 143 | JĀ |
3 | 691 | Zane Fjodorova | 35 | 10 | 6 | 10 | -14 | -14 | 133 | JĀ |
2. Ludzas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 296 | Mihails Baklāns | 50 | 14 | 6 | 10 | -9 | -1 | 170 | JĀ |
2 | 322 | Lorenss Tabūns | 25 | 14 | 4 | 14 | -3 | -1 | 153 | JĀ |
3 | 325 | Kārlis Gendelis | 40 | 16 | 6 | 12 | 0 | -36 | 138 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 300 | Vanesa Jermolajeva | 45 | 12 | 6 | 14 | -12 | -7 | 158 | JĀ |
2 | 301 | Linda Mikaskina | 50 | 14 | 6 | 10 | -16 | -6 | 158 | JĀ |
3 | 302 | Paula Seidare | 40 | 12 | 4 | 12 | -25 | -4 | 139 | JĀ |
1. Krāslavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 12 | Andrejs Skorodumovs | 20 | 10 | 4 | 8 | -10 | -8 | 124 | JĀ |
2 | 13 | Aleksandrs Širokovs | 20 | 8 | 6 | 8 | -10 | -9 | 123 | JĀ |
3 | 710 | Arsenijs Bugajs | 35 | 12 | 4 | 10 | -10 | -37 | 114 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFICĒJĀS FINĀLAM |
1 | 479 | Elvita Kurtiša | 35 | 4 | 2 | 12 | -12 | -37 | 104 | JĀ |
2 | 662 | Arīna Drobiševska | 25 | 12 | 6 | 14 | -11 | -48 | 98 | JĀ |
3 | 473 | Tulsi Lahtionova | 35 | 12 | 6 | 12 | -15 | -55 | 95 | JĀ |