Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Sakām LIELO PALDIES visiem, kuri piedalījās, pierādīja sevi gan trasēs, gan teoriju uzdevumos! 

Fināla pirmās divas komandas turpina cīņu par došanos uz Ungāriju - no šīm divām komandām tiks izveidota viena, kas Latviju pārstāvēs Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Budapeštā, šī gada septembrī.

 

Npk Skola Komanda 1.CSN 2. šķēršļi 3. Medicīna 4. šķēršļi 5. CSN 6. šķēršļi 7. Velo uzbūve 8. šķēršļi 9. Punkti
7 Baložu vidusskola Baložu vidusskola 35 196 91 112 167.5 156 84 143 984.5
15 Baložu vidusskola Baložu vidusskola I 60 152 70 96 142 111 96 149 876
9 Gulbenes sākumskola Spieķis 1 60 189 64 101 67 63 72 172 788
11 Ērģemes pamatskola Jautrie pūčulēni 35 150 42 132 126.5 87 68 143 783.5
22 Kusas pamatskola KUSA-1 30 169 61 98 90.5 81 96 141 766.5
6 Kuldīgas Alternatīvā sākumskola Kuldīdznieki 50 142 66 89 120.5 99 72 93 731.5
4 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Spicie-2 50 133 80 87 87 71 76 93 677
17 Talsu sākumskola Baikeri 60 86 73 62 103 72 68 111 635
12 Aizupes pamatskola Bebri 70 113 57 35 59 90 84 117 625
1 Priekuļu vidusskola Flash 40 120 63 56 71.5 62 92 74 578.5
16 Strautiņu pamatskola Strauti-1 50 72 84 40 97 66 92 61 562
23 Baložu vidusskola Baložu vidusskola II 15 123 56 77 68.5 45 92 80 556.5
10 Rucavas pamatskola Zelta Zobrati 15 100 56 75 35.5 72 88 96 537.5
19 Ilūkstes 1.vidusskola Vitamīns C 20 113 40 76 77 26 76 82 510
20 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Spicie-1 30 120 45 29 50.5 74 68 85 501.5
18 Robežnieku pamatskola REMIX 40 131 41 12 57 39 60 76 456
2 Rucavas pamatskola Stiprās riepas 30 90 66 13 102 18 80 53 452
14 Kuldīgas Alternatīvā sākumskola Alternatīvais 4 55 72 58 -14 81.5 42 68 86 448.5
13 Rugāju novada vidusskola Mobilie ceļotāji 35 88 52 27 79.5 6 84 60 431.5
3 Penkules pamatskola Penkulnieki 30 93 57 -37 55.5 8 72 94 372.5
8 Popes pamatskola Pope1 45 59 70 24 64.5 -35 80 58 365.5
5 Codes pamatskola Velo Juniori 60 59 43 -14 47.5 16 84 27 322.5
24 Zemgales vidusskola Jautrie velosipēdisti 50 68 19 -20 20.5 -11 52 10 188.5

 

 

 

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

PREIĻI - JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Vitamīns C 85 85 122 2 44 169 155 662
Remix 120 65 88 3 42 163 171 652
Jautrie velosipēdisti 140 95 118 3 38 145 78 617
Ašie braucēji 110 50 110 2 48 106 152 578 4
Taciņa 115 45 118 2 44 154 89 567 5
Spīdošie diski 110 40 102 2 36 90 76 456 6
Velo Galēni 100 40 96 2 42 70 98 448 7
Veiklās lauvas 90 60 104 2 40 79 68 443 8
Nebremzē 115 70 92 3 38 72 43 433 9
Turbo 105 75 74 2 48 51 38 393 10
Velozinīši 105 50 130 1 50 -25 41 352 11

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Indris Ivanovs 35 36 8 50 50 179 1

 

Valērija Silakova 35 20 16 43 40 154 1

 

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

BALVI - JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                     
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                     
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
Nr. KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
6 Mobilie ceļotāji 155 65 136 2 36 140 155 689
2 Atašiene 115 45 124 2 44 158 114 602
5 Formula 120 70 86 1 40 156 102 575
4 Draugi 135 50 112 2 36 102 110 547 4
1 #KriVaGoRo  95 45 94 2 46 140 117 539 5
3 Velobērni 80 45 118 2 32 56 60 393 6

Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Raitis Černihovičs 35 32 8 45 50 170

1

 

Elīna Garā 35 36 10 25 47 153 1

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

GULBENE JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Strauti 1 135 85 138 3 56 175 191 783
Kusa 1 110 60 128 2 52 184 183 719
Spieķis 1 110 50 140 3 46 180 186 715
Skrīči 2 95 65 120 2 56 174 182 694 4
Strauti 2 120 85 124 3 62 156 139 689 5
Kusa 3 100 80 92 3 42 172 156 645 6
Strauti 3 120 90 114 3 64 148 105 644 7
Spieķis 2 130 75 116 3 36 116 165 641 8
Kusa 2 115 55 98 3 52 145 154 622 9
Spieķis 3 80 65 116 3 46 173 126 609 10

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Raivis Žīgurs 35 36 16 49 50 186

1

 

Patrīcija Grīnbauma 35 36 14 43 47 175 1

RĪGA, 25.05.2018.

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Baložu vidusskola 130 100 148 3 54 196 197 828
Baložu vidusskola 1 130 70 118 2 58 187 188 753
Baložu vidusskola 2 120 40 110 3 50 171 174 668
Rausīši 125 70 116 2 56 160 123 652 4
Ādaži 4.G 120 75 110 3 38 177 128 651 5
Ādaži 4. A 135 45 122 3 40 149 137 631 6
Ādaži 4.G un 4.L 125 65 118 3 42 142 134 629 7
Ādaži 4. L 110 55 130 3 38 155 134 625 8
Ādaži 4.C un 4. A 110 70 80 3 36 150 150 599 9
Brokoļi 105 50 116 1 46 151 130 599 9
Pipariņi 145 65 116 3 38 81 123 571 11
Ādaži 4. E 125 45 98 3 48 125 90 534 12
Ādaži 4. A un 4.E 140 70 120 3 40 91 69 533 13
Ātrās mušas 125 25 120 2 44 88 125 529 14
Raģisti 135 50 98 3 28 75 138 527 15

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Katrīna Kārlsone 35 38 16 50 50 189 1
Anete Krūmiņa 35 38 16 50 50 189 1
Ernests Brigmanis - Briģis 45 36 8 45 47 181 1

 

 

1. kārta

 

25.05.2018.  Krāslava  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Remix 140 58 3 42 167 151 561
Tine TM 180 72 3 58 74 118 505
Nebremzē 140 48 3 48 113 67 419
Varavīksne 120 50 3 36 87 113 409 4
Brašuļi 155 64 3 32 10 125 389 5
Luksofors 130 48 2 40 59 30 309 6
Turbo 100 58 3 48 -10 95 294 7
Brauc ar prieku! 100 46 3 38 4 66 257 8
Pagrieziens 110 42 3 38 -25 33 201 9

 

 

 

 

2.kārta

KULDĪGA, 24.05.2018.

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

 

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Kuldīdznieki 120 90 140 3 68 184 186 791
Baikeri 115 90 128 3 60 192 176 764
Alternatīvais 4 130 80 102 3 62 182 162 721
Velo "Talsi" 120 75 128 3 52 160 150 688 4
Smārdes spēks 115 75 120 3 50 163 148 674 5
Skrunda 3 110 70 114 3 44 156 160 657 6
Alsungas vidusskolas 5. klase 120 55 116 3 48 129 146 617 7
Asie zobrati 135 50 126 2 46 131 118 608 8
Zibsnis 115 75 130 3 56 106 118 603 9
Skrunda 7 115 45 114 3 40 128 117 562 10
Skrunda 5 120 75 114 3 40 114 82 548 11
Metāls uz riepām 120 30 106 3 44 152 85 540 12
Skrunda 1 125 90 112 3 50 70 69 519 13
Fighting power 90 45 128 3 46 102 94 508 14
Skrunda 4 105 30 74 3 42 96 59 409 15

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Monta Uzare 40 38 18 49 50 195
Ričards Vilis Šidlovskis 35 36 14 50 45 180

 

 

1. kārta

 

24.05.2018.  Balvi  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Mobilie ceļotāji 190 64 2 50 158 151 615

 

1. kārta

 

23.05.2018.  Ludzas atpūtas parks  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
#KriVaGoRo 135 56 3 64 158 142 558
Velobērni 145 40 3 62 100 100 450
Draugi 190 58 3 42 51 58 402 3
Ludzas riteņi (ind) 25 14 0 8 152 178 377 5
Ludzas lauvas 160 50 3 44 -2 71 326 6
Individuāli (3) 120 46 0 22 -24 122 286 7
Ludzas riteņi 160 44 3 38 -46 19 218 8
Velobērni (ind) 0 0 0 0 0 0 0 9
Individuāli (4) 185 56 0 8 160 115 524

 

 

1. kārta

 

Novads un Pilsēta

22.05.2018.  Daugavpils plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Vitamīns C 165 60 2 38 126 171 562
Ašie braucēji 140 52 3 54 133 152 534
Jautrie velosipēdisti 130 52 3 32 132 88 437
Goldstar 150 62 2 42 71 107 434 4
Stūrē 145 58 3 42 71 98 417 5
Individuāli (1) 25 8 0 10 157 186 386 6
Zibsnis 145 58 3 28 84 64 382 7
Velozinīši (pils) 165 68 2 58 -5 4 292 1

1. kārta

 

Pilsēta

18.05.2018.  Rēzekne plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Formula pils 140 50 3 34 161 177 565
Labākie pils 135 68 3 36 143 115 500

 

 

Novads

 

Turbo 1 nov 190 64 3 32 71 94 454
Turbo 2 nov 150 50 3 52 112 70 437 2
Turbo 3 nov 175 52 3 32 -12 70 320 3
Individuāli 105 50 0 36 -26 4 169 4

 

 

 

 2. kārta

 

VALMIERA, 18.05.2018.

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

 

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Flash (Priekuļu vidusskola) 145 65 130 3 42 191 187 763
Jautrie pūčulēni (Ērģemes pamatskola) 135 85 132 3 42 169 187 753
Spicie 2 (Viļķenes pamatskola) 125 100 138 3 40 189 146 741
Spicie1 110 60 130 3 48 198 185 734 4
Ātrais rats 110 60 130 3 54 171 173 701 5
Ripo raiti 85 50 144 3 56 175 147 660 6
Asprātīgais četrinieks 135 45 114 3 42 174 132 645 7
Labākie braucēji 140 55 118 3 38 160 120 634 8
Ķēdītes 120 60 108 3 48 135 139 613 9
Bingo 95 60 138 3 62 126 126 610 10
Spicie 3 125 4 112 3 40 164 157 605 11
Jaunie pūčulēni 110 50 98 3 28 141 157 587 12
CPV riteņi 150 55 110 3 46 125 96 585 13
The fastest 95 35 98 2 42 164 148 584 14
Fantastiskais četrinieks 110 30 124 3 40 126 141 574 15
Zibenīgie braucēji 135 60 102 3 38 89 145 572 16
Četri braucēji 125 55 130 3 40 85 119 557 17
Mistiskie tupeņi 130 35 108 3 40 133 106 555 18
The best team 120 75 112 3 38 41 90 479 19
Leģendāri 130 45 106 3 38 86 69 477 20

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

 

Arvīds Aļļēns 45 32 14 49 50 190

1

 

Ance Zeidmane 30 38 12 48 50 178 1

 

 

 

2. kārta

BAUSKA, 17.05.2018.

SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA 2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Bebri (Aizupes pamatskola) 130 80 144 3 36 199 185 777
Velo juniori (Codes pamatskola) 135 70 136 3 44 138 155 681
Penkulnieki (Penkules pamatskola) 115 45 122 3 56 155 172 668
Mazie ezīši 125 75 114 3 46 161 112 636 4
Ašie braucēji 105 65 132 3 30 134 159 628 5
Āpši 115 45 118 3 40 130 146 597 6
Kaķu žūža 90 80 112 3 36 130 125 576 7
Zebra 2 125 60 122 3 52 79 116 557 8
Spieķi 100 45 124 2 40 81 154 546 9
Zebra 1 110 45 116 3 56 56 131 517 10
Spieķīši 95 70 130 3 42 49 72 461 11
Vilces vilki 105 60 108 3 36 55 94 461 11
Trešie 115 55 114 3 38 23 100 448 13
Lielais četrinieks 100 40 114 2 48 4 107 415 14
Zebra 3 85 65 106 3 36 19 91 405 15
Četri vēji 90 30 84 3 46 12 103 368 16

 

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja:

Rihards Laimīte 45 36 14 39 48 182 1
               
Paula Zavinska 40 34 10 50 45 179 1

 

17.05.2018.  Vaivaru pamatskola  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Zibenīši 1 170 42 2 36 76 102 428
Bremzes 165 60 2 42 10 105 384
Zibenīši 2 165 54 3 46 -15 116 369
Leopardi 150 64 3 40 29 70 356 4
Gāzi grīdā 125 64 3 36 53 69 350 5
KVS tornado 145 48 3 30 39 79 344 6
KVS pitons 120 34 3 34 56 94 341 7
KVS bulta 145 56 3 40 11 83 338 8
Majorēni 2 150 64 3 22 -1 56 294 9
Majorēni 3 120 56 2 42 45 21 286 10
KVS fiksie 150 58 3 46 -13 21 265 11
Majorēni 4 145 66 2 30 -39 24 228 12
Majorēni 1 145 60 3 36 -58 12 198 13
Majorēni 5 115 56 2 34 -47 -16 144 14
Spieķis 100 44 3 38 -25 -17 143 15

 

 Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Mārtiņš Rumpis
Ieva Loreta Kraģe
Elīna Ozola
Valts Vītols
Esmeralda Pāvela
Elizabete Smirnova
Atis Akimovs
Niks Isjomins
Kristaps Toms Ronis
Tomass Rāmulis
Annija Plačinda
Paula Mukāne
Aleksis Baduns
Elīza Ģēģere
Agate Osīte
Luīze Ziemele
Ralfs Kleinhofs
Alans Žarkovs
Timurs Stepanovs
Anastasija Rubcova
Megija Andrejsone
Aleksandrs Ļahovičs
Milana Abaranjana
Maksims Kuhars

 

 

16.05.2018.  Ogres stadions CSDD    plkst. 10:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Ašie braucēji 185 62 3 52 164 163 629
Rausīši 175 44 2 62 146 180 609
Brokoļi 145 68 2 54 155 165 589
Boom team 140 56 2 50 173 152 573 4
Pipariņi 175 60 2 50 81 155 523 5
Ātrās mušas 150 60 3 52 73 137 475 6
Terminātori 145 70 2 34 112 110 473 7
Droni 145 64 3 62 59 140 473 7
5c 1 140 68 3 48 77 130 466 9
Roltoniņi 175 54 3 58 85 90 465 10
Kaktusēni 125 68 1 52 74 145 465 10
Labākie no labākajiem 170 54 3 38 56 127 448 12
Tetris 145 64 3 64 46 124 446 13
Draudzības ķēde 150 56 2 56 52 126 442 14
Četri īsti ogrēnieši 165 58 2 46 36 119 426 15
Mēs lieliskie! 160 52 3 50 45 109 419 16
Jautrie braucēji 165 60 3 46 70 73 417 17
Ašie 140 56 3 54 51 103 407 18
Rocky road riders 155 58 2 54 40 94 403 19
Žigulīši 135 58 3 54 40 108 398 20
Mūsdienīgie braucēji 160 60 0 38 26 112 396 21
Asie kaktusi 140 68 3 46 91 40 388 22
Ātrie baklažāni 190 66 3 46 22 59 386 23
Bultas 130 66 3 46 40 77 362 24
Jautrie braucēji ind.  30 16 0 12 146 158 362 24
Draudzīgie trakuļi 120 58 3 40 53 85 359 26
Uz priekšu! 150 62 3 46 19 78 358 27
5c 3 125 64 3 24 57 82 355 28
5c 2 140 64 3 46 18 84 355 28
Noķer mani 145 58 3 36 42 68 352 30
Poga 75 20 0 18 86 145 344 31
JVSK 4. b ind.  60 30 0 10 107 132 339 32
5c 5 105 40 0 26 40 116 327 33
Fantastiskais četrinieks ind.  30 4 0 12 111 162 319 34
5c 4 105 50 3 30 41 89 318 35
Superbraucēji 165 58 3 36 -35 80 307 36
Luksofori 160 60 2 46 -53 83 298 37
Velniņi 85 54 3 24 73 58 297 38
JVSK 4.b 100 38 3 36 18 100 295 39
Zibšņi 125 10 3 32 35 87 292 40
Jautrie braucēji ind.  115 66 0 38 -4 74 289 41
Braucam kopā 145 52 3 46 -20 42 268 42
Fantastiskais četrinieks 145 46 2 52 -56 68 257 43
Raivo 120 54 3 52 -53 61 237 44
Ogres jumis 120 64 3 50 -85 -9 143 45

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Dzintars Bērziņš
Krists Upelnieks
Nikola Balode
Nikola Korovacka
Emīls Šulcs
Patriks Šulcs
Alise Jakovļeva
Tīna Kitija Ertmane
Toms Grīnbergs
Rolands Krūmiņš
Anete Roze
Karlīna Marta Ķēniņa
Agate Bičkovska
Ģirts Beķis
Viviāna Pugačevska
Marta Mauriņa
Lauma Vuškāne
Artūrs Jakovļevs
Krišjānis Sēkliņš
Linda Lūkina
Megija Grīna
Laura Potaša
Linards Mežals
Otto Otomārs Veips
Patrīcija Valaine
Renāte Kalniņa
Alīna Murāne
Amanda Zelmene
Emīlija Štelmakere
Renārs Zarembo
Anna Sala
Edgars Langmanis
Pēteris Siliņš
Agate Lūkina
Elīna Kārkliņa
Edijs Okmanis
Elizabete Žuka
Lauris Kļaviņš
Vanesa Radivilko
Ralfs Siliņš
Kate Malēvica
Emīls Pastars
Reinis Reinhards Lukjanskis
Karlīna Rābe
Rūdolfs Jānis Gremze
Emīls Toms Kauliņš
Daniels Fēlikss Davidāns
Madara Bērziņa
Matīss Mazulis
Viljams Bergmanis
Beāte Fišere
Daniels Prokopeņa
Diāna Janeta Snahovska
Kaspars Leitāns
Kārlis Arturs Mičulis
Marija Lausmā
Ieva Kalniņa
Daniels Ņikitins
Kristiāna Lejiņa
Raiens Andriksons
Valters Jānis Mikasenoks
Marta Barlo
Amanda Volkopa
Keitija Aleksa Ķiršakmene
Martins Vilnis
Sindija Ešena
Adrians Dins Kakars
Emīls Sniedze
Markuss Grevals
Līga Leja
Eva Kintija Butkevičusa
Romans Mežeckis
Nikola Aleksandra Sammuta
Lienīte Audare
Sindija Briežkalna
Raivis Ozoliņš
Nikola Birnbauma
Esmeralda Stīpiņa
Alise Miežāne
Emīls Akermanis
Kristaps Amatnieks
Ēriks Kakajončiks

 

 

 

 

 

15.05.2018.  Preiļu bērnu un jauniešu sporta skola    plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Taciņa 170 58 3 52 89 147 519
Veiklās lauvas 160 56 2 48 94 129 489
Spīdošie diski 175 64 2 58 115 74 488
Velo Galēni 150 52 2 48 101 103 456 4
Individuāli  40 16 0 12 193 189 450 5
Vējiņš 110 34 0 18 151 123 436 6
Ceļotāji 155 48 3 42 59 127 434 7
Individuāli 120 44 0 50 72 135 421 8
Zibens 155 70 3 40 86 58 412 9
Ritentiņš 105 36 3 24 117 125 410 10
Taciņa (ind) 55 26 0 20 134 135 370 11
Stiprie tīģeri 135 62 2 52 -22 58 287 12

 

Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Vladislavs Lisicins
Alīna Novikova
Liāna Barovska
Ivans Berezinets
Varvara Kursīte
Marija Trifonova
Alekss Greidāns
Ēriks Sergejevs
Normunds Rubīns
Matīss Upenieks
Marta Olesja Kolodinskīte

Himēna Dzene
Ričards Bainors
Samanta Solovjova
Annija Tumāne
Dans Puduls
Artūrs Rikovskis

Arta Pudule
Reinis Lacs
Rendijs Noviks

Edīte Rimša
Evelīna Lempa

11.05.2018.  Valkas pamatskola   plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Jautrie pūčulēni 190 68 2 40 197 193 690
Jaunie pūčulēni 130 62 2 38 151 167 550
Bulta  120 58 3 48 98 154 481
Ugunstīģeris 135 60 3 52 32 99 381 4
Mazākie pūčulēni 110 44 3 52 63 104 376 5

Eksāmenu nokārtojuši: 

 

Gustavs Leicāns
Annika Studente
Alekss Vīlisters
Dāvis Vīlisters
Keita Kazaka
Sintija Jaunozola

Madara Luca
Marta Anna Krūmiņa
Teodors Zauska

 


10.05.2018.  Novads.  Biķernieku kompleksā sporta bāze   plkst. 10:00 

  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Baložu vidusskola 190 64 2 72 199 195 722
Baložu vidusskola 1 185 72 2 60 194 193 706
Ādaži-4.G  180 72 3 50 186 149 640
Ādaži-4.L  190 66 3 54 179 146 638 4
Ādaži-4.A  170 66 3 50 174 169 632 5
Sēja 160 70 3 44 180 164 621 6
Ādaži-5.E&4.A  170 66 3 42 179 159 619 7
Baložu vidusskola 2 145 56 3 42 184 184 614 8
Ādaži-4.G&4.L  175 60 3 54 135 170 597 9
Ādaži-4.C&4.A  170 60 3 38 152 160 583 10
Ādaži-4.E  155 64 3 48 151 161 582 11
Ādaži-4.A&4.E  175 66 3 56 116 149 565 12
Individuāli 125 44 0 38 165 175 547 13
Sējieši 170 58 3 30 105 134 500 14

 

 

10.05.2018.  Pilsēta.  Biķernieku kompleksā sporta bāze   plkst. 10:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
RCHV 155 70 3 60 106 131 525
Raģisti 165 66 3 32 96 151 513
RKV ātrie MVHM  110 66 3 60 122 73 434
Individuāli 15 10 0 14 118 174 331 4
Tīģeri uz riteņiem 150 42 2 50 -23 73 294 5
Gaisa jājēji 155 58 3 46 -50 51 263 6

 Eksāmenu nokārtojuši: 

 

Jorens Stūris
Katrīna Šildere
Matīss Nazarovs
Toms Nazarovs
Renāte Blūma
Ernests Brigmanis - Briģis
Rauls Ukins
Laura Ozola
Kārlis Spilbergs
Edvards Zalužinskis
Nata Loreta Simsone
Alise Šnepste
Martins Jānis Lapkovskis
Marta Lauska
Marta Gepejeva
Ričards Vēveris
Paula Anna Ambaine
Ralfs Savins
Aleksis Savļaks
Paula Ķirkuma
Kristers Henilans
Krišjānis Stāks
Gabriela Leonoviča
Roberta Ozoliņa
Raivo Serģis
Miķelis Šūmanis
Petra Spickus
Katrīna Druviete
Valters Volkolakovs
Signe Zvirbule
Marta Luīze Jurgevica
Rodrigo Broks
Emīls Penesis
Katrīna Kārlsone
Anete Krūmiņa
Adrians Poreiters
Nils Prihodčenko
Elizabete Zilemane
Alise Zēģele
Anastasija Duborga-Ringe
Marts Poreiters
Adrians Šauro-Sadovskis

Rinalds Tumiņš
Daniela Blite
Gustavs Jakubovičs
Klinta Ginta Lāce
Vilis Civkašs
Patrīcija Siugale
Megija Pušpure
Lauma Lūsvere
Elizabete Burkovska

 

 

9.05.2018.   Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle   plkst. 10:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Velo juniori 180 66 3 40 186 142 617
Ašie braucēji 175 76 3 58 149 123 584
Spieķīši 155 58 3 56 135 140 547

 Eksāmenu nokārtojuši: 

Edgars Krolmanis
Mārcis Kalnmalis
Kristīne Gulbe
Emīlija Jakubenoka
Miķelis Galzons
Dāvis Ķivers
 
Līva Zuze
Roberts Bērzmārtiņš
Toms Pluta
Nikola Strazdiņa
Keitija Liepa

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA II KĀRTA   LIEPĀJA    2018
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN CSN (kom) Velo (individ) Velo (kom) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Zelta zobrati 135 70 126 3 42 189 195 760
Stiprās riepas 115 65 140 3 64 173 165 725
Pope 1 125 50 134 3 36 169 163 680
Nepārspējamie pedāļu minēji 120 75 124 3 44 136 142 644 4
Ātrie 115 55 106 3 40 176 131 626 5
Precīzie 100 55 124 2 50 154 118 603 6
Krāsainie spieķi 120 50 118 3 40 144 127 602 7
Drošie braucēji 125 40 112 3 56 134 125 595 8
Ripo droši 95 50 136 2 44 133 112 572 9
Pope 2 125 40 112 3 36 119 135 570 10
Brocēnu braucēji 105 50 98 3 36 109 105 506 11
Labākie 120 70 112 2 36 51 113 504 12

 

 Individuālajā vērtējumā labākā meitene un labākais puisis uzvarēja: 

Dalībnieks CSN Velo Medicīna 1.šķ. 2.šķ. Kopā
Daniela Elizabete Šīmane 45 26 12 50 50 183
Aleksis Kristers Pričins 30 38 20 47 48 183

 SIRSNĪGI SVEICAM UN TIEKAMIES FINĀLĀ AR PIRMO 3 VIETU IEGUVĒJIEM NO 2. KĀRTAS! 

 

 

 

8.05.2018.   Aizkraukles sporta centrs   plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Skrīči 1 170 56 2 60 165 191 644
Skrīči 2 160 64 3 56 147 144 574
Draugi 175 72 3 40 60 91 441
Fiksie 125 62 3 46 85 118 439 4
Rakari 140 60 3 52 75 106 436 5
Smarts 145 50 3 54 64 118 434 6
Goat farm 120 66 3 42 80 115 426 7
White lions roar 140 70 2 48 59 99 418 8
Ātruma risks 120 64 3 40 74 92 393 9
Leģendas 155 64 3 38 38 84 382 10
Riteņčetrinieks 135 46 3 38 48 91 361 11
Velo zipsnis 115 60 3 34 47 87 346 12
Vilkači 130 60 3 54 12 74 333 13
Ātrākie velosipēdisti 155 64 3 56 18 36 332 14
Zipsnis 120 54 2 48 28 67 319 15
Velopro 130 52 1 50 8 74 315 16
Picas 135 62 3 50 -44 50 256 17
Minioni 115 60 3 50 -53 44 219 18
Pēda 125 56 3 42 -56 7 177 19

 

 Eksāmenu nokārtojuši: 

Marks Anufrijevs
Nikola Bokaldere
Līva Krūmiņa
Maija Svetiņina
Zaiga Zirnīte
Artūrs Levickis
Daniels Utliks
Viktors Morevs
Alīna Karpušenkova
Lukass Podziava
Rihards Sproģis
Viktorija Ogoļeva
Evita Rozenberga
Kristers Kalvāns
Enija Ratmeistere
Marina Tretjakova
Elza Zenfa
Anastasija Šumska
Jānis Ģērmanis
Toms Strazdiņš
Elīza Trunova
Luīze Maslovska
Rihards Smilga
Dinija Ivanova
Loreta Ruble
Emīlija Jaundzeme
Edvards Sniedzītis

 

 

 

 

 

3.05.2018.   Tukuma CSDD   plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Smārdes spēks 165 64 3 52 191 141 616
Asie zobrati 170 70 3 60 137 145 585
Smārdes veiklie 180 60 3 44 135 124 546
Lustīgie 185 68 3 58 91 119 524 4
Zobrati 160 66 2 54 112 127 521 5
Smārdes ērgļi 180 66 3 60 119 69 497 6
VARI !!! 135 58 3 42 117 90 445 7
V 3 A 115 64 3 48 114 87 431 8
Ātrumnieki 130 58 3 56 78 41 366 9
Nemēģini mūs pārspēt!!! 125 60 3 42 16 57 303 10
Zibšņi 135 68 3 50 2 38 296 11

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

 

Jānis Salmanis
Kristians Černovs
Sintija Strautmane
Laura Trautmane
Matīss Būmanis
Monika Dīriņa
Jasmīne Ļisova
Kristers Šteinbergs
Žanete Ēltamma
Rūta Jansone
Kārlis Kuzmans
Rainers Skabs
Elīna Ševele
Lauma Liepiņa
Patriks Rencis
Kārlis Didzis Asars
Estere Bondarenko
Amanda Vīndedze
Pauls Pēteris Sniedziņš
Paula Šenberga
Dita Freimane
Toms Šteinerts
Daniela Drūnese
Vlads Orlovs

 

 

27.04.2018. Saldus vidusskola
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Krāsainie spieķi 150 58 3 64 157 162 594
Precīzie 175 60 1 56 159 129 580
VB Juniori 165 62 3 60 119 138 547
Jautrie atstarotāji 155 72 3 40 129 142 541 4
Ātrie 155 68 3 50 129 122 527 5
Drosmīgie 145 56 3 58 138 121 521 6
Zaļie 170 70 3 40 133 101 517 7
Brocēnu braucēji 195 56 3 38 112 96 500 8
Belesorma 160 68 2 38 117 108 493 9
Labākie 140 38 3 60 95 139 475 10
Drošībnieki 185 46 3 42 105 90 471 11
Jautrie zobrati 165 60 3 46 90 106 470 12
Simpsoni 160 76 3 54 67 98 458 13
4.b minās! 160 60 3 50 82 102 457 14
Lieliskie braucēji 150 64 2 52 108 73 449 15
Zelta bremzes 175 54 3 42 41 123 438 16
Broču pedāļi 155 58 2 50 37 121 423 17
Fiksie riteņi 165 72 3 56 50 75 421 18
Atstarotāji 170 54 2 48 58 82 414 19
Varenie vilki 160 58 3 48 64 75 408 20
Žiperīgie ciskudriļļi 125 60 3 58 66 96 408 20
Individuālists 35 12 0 8 170 181 406 22
Individuāli 35 16 0 8 171 176 406 22
Mjausiņi 155 62 3 40 58 50 368 24
Zibsnīši 150 54 3 42 56 51 356 25
Ašie riteņi 145 66 3 42 14 81 351 26
Tīģeri 165 52 3 28 36 66 350 27
4.b riteņbraucēji 165 70 2 44 -3 70 348 28
Vingrie 185 66 3 44 -24 61 335 29
Flinstoni 165 66 1 48 -10 62 332 30
Individuāli 55 28 0 26 110 113 332 30
Ātrie riteņi 145 56 2 56 18 53 330 32
Guči riteņi 125 48 3 40 12 101 329 33
Sportlandieši 125 62 3 60 4 62 316 34
Ričuki 125 58 2 42 29 58 314 35
Remtes pēdiņas 120 52 3 44 -7 98 310 36
Zibšņi 140 68 2 40 3 52 305 37
Meičas rullē! 140 58 3 54 -18 54 291 38
Saldus riteņbraucēji 110 54 2 42 -7 80 281 39
Žiperīgie 125 44 3 38 5 54 269 40
Gāzi grīdā 175 58 3 56 0 -34 258 41
Zibentiņi 160 52 3 44 -30 15 244 42
Drošsirži 110 60 3 32 -4 41 242 43
Drosmīgie (individuāli) 105 44 0 36 -26 74 233 44
Fiksie 135 60 3 46 -44 31 231 45
Labie braucēji 155 48 2 40 -69 54 230 46
Žiglie braucēji 135 58 2 58 -55 17 215 47
Ritenīši 125 60 3 44 -27 0 205 48
Attapīgie 105 38 3 50 -8 6 194 49
individuāli 75 26 0 30 0 0 131 50
Individuāli 80 24 0 20 0 0 124 51

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

 

Toms Žutauts
Madara Lāce
Renāte Ķempele
Roberts Jeļņikovs
Lita Estere Rubule
Raiens Arājums
Elza Jamškikova
Sonora Rulle
Lelde Ābula
Betija Šulca
Miķelis Topecs
Dans Tepļenkovs
Samanta Taulīna
Paula Ņikiforova
Alekss Magila
Arnolds Maks
Māra Milta
Patriks Rozentāls
Agrita Andersone
Ērika Milta
Daniels Majorovs
Alekss Raišonoks
Dora Liekmane
Kristiāna Rancāne
Roberts Ķēniņš
Juris Mūrnieks
Undīne Zandere
Miks Zariņš
Kristers Žukas
Annija Freimane
Aivars Štāls
Tīna Plīta
Rainers Niedre
Elvita Bušmane
Amanda Gulbīna
Reinis Hartmanis
Annija Malberga
Patrīcija Andersone
Inguss Burke
Edžus Krūmiņš
Evika Ulmane
Jānis Roķis
Daniels Miks Ronis
Una Heislere
Sindija Šteinberga
Kristiāns Dziedātājs
Elizabete Blūma
Adrians Stokauskis
Līva Kristiāna Isada
Patriks Ķēpulis
Una Žerebcova
Viktorija Leimane
Kārlis Raudonis
Dāvis Celms
Eva Knūta
Nikola Šilberga
Toms Brasis
Annija Anna Birziņa
Saiva Stepāne
Jānis Rieksts
Alise Vasiļevska
Loreta Želve
Valters Aleksa
Evelīna Kronberga
Paula Svilāne
Damārs Druvaskalns
Amanda Jakučinska
Megija Sālava
Gustavs Garoza
Ričards Zolmanis
Ketija Zalkovska
Renārs Māliņš
Roberts Steļmahs
Anastasija Dreimane
Rihards Lēmanis
Elīna Treinovska
Tomass Kukurāns
Ilva Besere
Alise Jūlija Kreicberga
Nikola Marta Černovska
Kristela Krastiņa
Kate Vindedze
Kārlis Salms
Emīls Spradzis
Melānija Akopjana
Roberts Buivids
Aksels Mauliņš
Anna Grīva
Sabīne Grīnberga
Gints Strauts
Arta Lēmane
Estere Marta Grīnberga
Matīss Gočs
Hugo Grīvs
Lenards Jānis Sprieslis
Adrians Dobrovoļskis
Anete Freiberga
Tīna Kļaviņa
Samanta Davidova
Leila Patrīcija Bula

 

2.05.2018.   Jēkabpils CSDD   plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Atašiene 150 66 3 58 115 134 526
Drošie 180 62 2 40 112 106 502
Ašie  160 52 2 38 63 57 372
individuālie 95 48 0 26 82 98 349 4

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

 

Markuss Karāns
Dagnija Gaidele
Vladislavs Kuklis
Rūdolfs Ošāns
Elīna Kriškāne
Solvita Ābele
Kristers Romanovskis
Sindija Brakovska
Kristiāna Čeirāne
Signe Ārgule

 

 26.04.2018.       Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola   plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Zelta zobrati 185 62 2 46 184 180 659
Stiprās riepas 150 68 3 54 181 174 630
Drošie braucēji 175 60 2 46 75 157 515
Individuāli 120 54 0 32 102 175 483 5
Labais četrinieks 130 62 3 42 86 162 485 4
4x4 160 68 3 52 31 121 435 6

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

 

 Kristians Kalnītis
Mārtiņš Pērkons
Gundega Spure
Katrīna Ate
Ritvars Ozols
Rūdolfs Ate
Lāsma Lībeka
Sanija Dejus
Gustavs Cimers
Toms Trumpiks
Daniela Elizabete Šīmane
Renāte Freimane
Markuss Apenītis
Lauris Jaunzemis
Monta Pūķe

 

 

 

 

 25.04.2018.      CSDD Ventspils nodaļa  pils.
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Ripo droši 185 62 3 50 146 121 567
Ripo 155 46 2 44 156 126 529
Nepārspējamie pedāļu minēji 165 62 3 38 136 124 528
Stiprie 145 58 2 48 111 156 520 4
3. a klase 120 64 3 40 117 165 509 5
Veiklie un attapīgie 175 62 3 38 83 125 486 6
Min tik uz priekšu 170 70 2 28 103 70 443 7
Jautrie 165 58 3 46 73 80 425 8
3. klase 130 56 0 46 58 105 395 9
Individuāli 45 16 0 14 142 173 390 10
Ašie 175 46 3 44 13 54 335 11
3. b klase 140 64 3 34 -44 114 311 12
 25.04.2018.      CSDD Ventspils nodaļa   
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Pope 1 165 72 3 50 175 176 641
Pope 2 155 64 2 48 153 184 606
Kurši 165 58 3 40 77 137 480
Ritenīši 120 58 3 38 96 89 404 4
Ātrie ričuki 145 52 3 34 52 65 351 5

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

 

Daniels Keišs
Ēriks Platoškins
Sofija Bezrukova
Markuss Lengvenis
Kristaps Kārkliņš
Elizabete Krilovska
Eduards Fūrmanis
Mārcis Upītis
Evelīna Priede
Markuss Meiļuns
Justīne Ozoliņa
Mariss Meiers
Dzintars Grosbārdis
Kristers Grīnvalds
Katrīna Raikstiņa
Tomass Rogovskis
Sonora Titāne
Aleksis Ivanovs
Aleksis Mertens
Šarlote Smirnova

 

Daniels Keišs
Ēriks Platoškins
Sofija Bezrukova
Markuss Lengvenis
Kristaps Kārkliņš
Elizabete Krilovska
Eduards Fūrmanis
Mārcis Upītis
Evelīna Priede
Miks Cīrulis
Klāvs Podnieks
Alise Lūse
Toms Celms
Žanete Daila Siliņa
Samanta Adriana Jankovska
Ernests Kukainis
Justīne Zīle
Kristīne Sula
Jānis Nadoļskis
Valters Liepājnieks
Reičela Koha
Kristians Valdmanis
Matīss Mažrims
Anna Vašuka
Edgars Ernšteins
Markuss Zaharevičs
Luīze Pommere
Adele Lapiņa 

 

 

 

24.04.2018.      CSDD Talsu nodaļa   

  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Baikeri 175 64 2 62 179 179 661
Velo "Talsi" 195 70 2 52 163 171 653
Zibsnis 190 60 2 64 140 80 536
Veļiki 185 66 2 54 55 103 465 4
Velosipēdisti 185 60 2 54 68 85 454 5
Talsenieki 150 62 3 58 48 118 439 6
Virbu pamatskola 1 185 64 2 54 39 74 418 7
Individuāli 45 16 0 12 161 180 414 8
Ripo 155 60 3 50 50 72 390 9
Superbraucēji 165 56 3 48 29 67 368 10
Virbu pamatskola 2 175 50 2 52 55 33 367 11
Ritentiņi 155 62 3 58 10 71 359 12

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši:  

Aleksandrs Klāvs Kalmanis
Emīlija Fetere
Kristaps Rudzītis
Mārtiņš Gatis Araks
Tomass Gints Ginters
Amanda Blumbaha
Amanda Jevstigņejeva
Aleksandrs Andris Saveļjevs
Krista Niķe
Katrīna Veldre
Nikola Vizbule
Mārtiņš Briedis
Elizabete Pirvite
Uģis Ludbergs
Aksels Patriks Pētersons
Nora Veinberga
Selīna Zēles
Rihards Vorslovs
Ričards Vilis Šidlovskis
Ieva Rēzija Šidlovska
Ernests Veļiks
Annija Anna Učelniece
Amanda Agnese Mackēviča
Sendijs Veidemanis
Amanda Marcinkēviča
Adrians Bergmanis
Tomass Freiverts
Kima Enija Krauze
Melisa Boluža
Artūrs Ķīlis
Ernests Beijers
Enija Andersone
Gabriela Šteina
Markuss Ciemītis
Markuss Metlāns
Nora Osīte
Munise Talente

 23.04.2018.      Kuldīgas  sporta manēža  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Kuldīdznieki 165 66 3 46 184 189 653
Skrunda 3 190 68 3 44 159 179 643
Alternatīvais 4 175 72 3 42 138 162 592
2+2 170 64 3 64 106 185 592
Alsungas vidusskolas 5. klase 175 34 3 48 158 164 582 5
Individuāli (2) 130 50 0 30 190 174 574 6
Metāls uz riepām 165 66 3 50 146 125 555 7
Skrunda 5 195 62 3 46 122 88 516 8
Skrunda 1 190 72 3 48 102 100 515 9
Alsungas vidusskolas 4. klase 190 68 3 36 74 132 503 10
Fighting power 150 52 3 56 82 141 484 11
Skrunda 7 160 66 3 44 91 114 478 12
Skrunda 4 175 64 3 44 91 100 477 13
Skrunda 9 175 60 2 52 107 69 465 14
Kuldīga 1 140 64 2 46 77 131 460 15
Kustīgie uz ceļa 145 60 2 56 93 98 454 16
LMZD 160 44 3 50 64 128 449 17
Kurjeri 140 70 2 40 102 90 444 18
Skrunda 2 140 58 3 48 83 112 444 18
Skrunda 6 175 56 3 36 49 69 388 20
Gudrie puiši 150 54 0 44 -23 108 333 21
Individuāli (6) 115 52 0 20 66 49 302 22
Skrunda 8 160 60 2 42 -49 85 300 23
Labākie 110 48 3 54 23 49 287 24
Zobratiņi 105 48 2 48 16 66 285 25
Skrunda 10 135 62 3 34 -8 20 246 26
Kuldīga 2 160 54 2 54 -56 5 219 27

 

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

 

Markuss Kristofers Dundurs
Hārdijs Māliņš
Daniels Šternbergs
Linda Pērkone
Krists Salmins
Ralfs Ķēniņš
Sabīne Kadakovska
Tīna Jensena
Daniela Lakotka
Dārta Garokalna
Daniela Agriņa
Endija Megne
Laura Šmīdenberga
Laurijs Sāmietis
Aleksandra Timbere
Elinda Kravinska
Anastasija Laumane
Ance Lagzdiņa
Miks Maslobojevs
Kristians Šļakorciņš
Monta Uzare
Kaspars Šalme
Rihards Rozentāls
Annija Roze
Ieva Bitte
Inguss Zariņš
Markuss Graudelis
Evelīna Lukašēvica
Kendija Vecrumba
Izabella Lība Titova
Kristers Rudziks
Sofija Tetere
Laura Skore
Roberts Kalējs
Harijs Veldre
Ints Brēdiķis
Diāna Hemminga
Samanta Freija
Martins Jēkabsons
Kristaps Sproģis
Anda Sīle
Rebeka Brunovska
Ričards Putniņš
Paula Kleinhofa
Anastasija Kapeca
Toms Balgalvis
Rajens Jānis Zommers
Enija Zonberga
Lilija Pupure
Mona Gabriela Gorsvāne
Kārlis Kristiāns Danenbergs
Edžus Zvagulis
Kristiāna Zīlmane
Beāte Folkheima
Kristians Krieviņš
Edvards Gidi
Sanija Freimane
Kristaps Dāvis Gailītis
Reinis Latkovskis
Annija Grīnberga
Anete Andersone
Aleks Radžabovs
Renārs Pupurs
Elīza Heidemane
Kate Uļjanova
Krists Edvards Ķezberis
Rēzija Streile
Gabriela Pavlova
Edgars Ābele
Amanda Štamere
Ieva Rožkalne

 

 

 20.04.2018.      Dobeles pilsētas stadions  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Penkulnieki 165 56 3 56 158 166 604
Spieķi 190 60 1 40 124 130 545
Kaķu žūža 180 68 3 40 117 132 540
Dimanta spieķi 160 56 2 54 117 124 513 4
Četri vēji 145 72 3 58 84 149 511 5
Zelta spieķi (Danute Balčūna) 115 64 2 56 119 123 479 6
Lielais četrinieks 180 68 3 42 77 102 472 7
Trešie 165 68 3 66 56 101 459 8
Mikslis 130 70 2 50 104 59 415 9
Zelta spieķi (Ina Ramate) 160 48 2 42 48 113 413 10
Tērauds 120 64 3 52 30 122 391 11
Individuāli 35 12 0 10 162 149 368 12
Zelta atstarotāji 145 54 2 40 47 79 367 13
Ripotāji 155 54 2 54 9 89 363 14
Riteņbraucēju četrinieks 110 66 3 58 39 50 326 15
Skrējēji 115 54 2 44 33 43 291 16
Ašie 130 44 3 44 30 27 278 17
Samtainais kurmis 160 62 2 34 -42 41 257 18

  Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

 Endijs Dozbergs
Dmitrijs Utenkovs
Aksels Gabriels Rutkis
Kristofers Sproģis
Marta Kele
Klāvs Erbs
Artūrs Lagzdiņš
Artūrs Zudavs
Artis Plotkāns
Enija Poseviča
Nikola Cēpare
Gustavs Kārlis Kuģis
Andris Zvilna
Ešlija Stanēviča
Linda Kraukle
Sandis Burģelis
Evisa Lūka
Sonora Stepiņa
Haralds Merķels
Liene Nartiša
Laura Rūmniece
Viktorija Utenkova
Keita Elizabete Caune
Rodrigo Kuzmins
Jānis Tukišs
Selīna Baumane
Maija Anna Liepa Pužole
Sindija Savdona
Kaspars Bartkus
Renārs Pakalniņš
Sanita Brazdovska
Vanessa Feldmane
Austris Pakalniņš
Angelika Viņņika
Katrīna Kasatkina

 

 

 19.04.2018.      Jelgavas 4. sākumskola  plkst. 11:00
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Zebra 1 160 60 3 52 139 146 560
Zebra 2 185 74 3 56 71 98 487
Zebra 3 175 58 2 58 24 90 407
Sportiskie braucēji 185 62 2 54 -11 93 385 4
Jelgavas 3 ssk.II.komanda 120 70 2 42 64 77 375 5
Zebra 4 135 58 3 52 -12 93 329 6
Jelgavas 3 ssk.I.komanda 115 66 2 30 15 79 307 7

 

Individuāli 45 16 3 14 183 192 453

 

 19.04.2018.      Jelgavas 4. sākumskola  plkst. 11:00 
  1.kārtas sacensības        
                 
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                 
  TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
Bebri 180 68 2 52 195 185 682
Āpši 135 70 2 56 153 142 558
Vilces vilki 140 68 2 38 122 97 467
Mazie eži 150 58 3 40 77 133 461 4
Zibenszeļļi 145 60 3 48 38 54 348 5

 Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

  Ernests Ozols  
  Sanda Muižniece  
  Evelīna Talkuškina  
  Rihards Laimīte  
  Anna Trupāne  
  Ieva Veikiptere  
  Ralfs Kazāks  
  Armands Švarinskis  
  Viktorija Kuzņecova  
  Patrīcija Kalniņa  
  Kristiāns Bernāns  
  Kristiāns Ziediņš  
  Marta Ozola  
  Estere Jungfermane  
  Gustavs Zonenbergs  
Edijs Dunavskis
Adrians Emīls Kļimovičs
Norberts Bleidels
Arians Kļimovičs
Jānis Bleidels
Ralfs Veiss
Toms Edvards Mingins
Vineta Dairita Danšina
Patriks Pauls Rullis
Maksis Daniels Šinkarevičs
Paula Zavinska
Alise Šlosberga

 

 18.04.2018.      Alūksnes sākumskola  plkst. 11:00
    1.kārtas sacensības        
                   
KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS  
                   
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
  KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
  Strauti 1 200 66 3 50 171 174 664
  Strauti 2 185 68 3 46 155 141 598
  Vilkači 170 58 3 36 158 153 578
  Strauti 4 180 52 0 34 153 141 560 4
  Strauti 3 170 56 3 44 147 130 550 5
  Zibeņi 165 62 3 40 110 139 519 6
  Gudrie velosipēdisti 145 68 3 50 114 137 517 7
  Raideri 145 58 2 50 125 135 515 8
  Latvieši 150 54 3 40 125 141 513 9
  Veiklie  150 60 2 50 100 132 494 10
  Esi drošs 1 110 54 3 50 129 122 468 11
  Esi drošs 2 120 62 3 46 118 119 468 11
  Ape 4 160 52 3 54 101 91 461 13
  Dimanti 145 64 3 44 89 108 453 14
  Zinātkārais četrinieks 135 68 2 52 82 114 453 14
  Strauti 5 140 54 0 44 112 102 452 16
  Turbo 135 56 3 44 89 121 448 17
  Ape 3 150 60 3 48 84 77 422 18
  Fantastiskais četrinieks 120 64 3 46 64 79 376 19

 

Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Sandijs Jansons
Emīls Sināts
Kristīne Mežinska
Emīlija Ēvele
Rikardo Janelsiņš
Salvis Kozuliņš
Keita Kamberkalne
Karolīna Kazaka
Jānis Bindemanis
Artjoms Orehovs
Denīze Ludeka
Ketija Blusa - Blusiņa
Ritvars Gailītis
Kristers Žagatiņš
Katrīna Anna Leisa
Sabīne Prohorova
Jēkabs Drubiņš
Einārs Laurovs
Estere Grandava
Laura Kranāte
Kārlis Msrks Konoščenoks
Laura Kalekaure
Evelīna Rence
Laura Vadone
Kristers Nikolajenko
Edgards Magaziņš
Madara Jaunzema
Patrīcija Grīnbauma
Ivars Masings
Raivis Žīgurs
Lāsma Vadinska
Arta Līga Sopule
Artūrs Garais
Reinis Kozilāns
Sanija Šuksta
Laima Zvirbule
Dāvis Nelmārs Ķirulis
Jurijs Lukašs
Alvis Ozols
Kristaps Širaks
Adrians Bušs
Ralfs Dreilnieks
Alēns Durēns
Reinis Līkancis
Niks Locāns
Nešs Merle
Līva Zara
Justīne Dreimane
Kristiāns Jevsejevs
Lauris Ķikuts
Annija Marene
Undīne Simsone
Jēkabs Avots
Kristers Odītis
Patrīcija Miesniece
Daniela Medonova
Tomass Orlovs
Daniels Žiržui
Liāna Vārtiņa
Linda Zelča
Rihards Ozoliņš
Aleksandrs Pometuns
Jūlija Kuzņecova
Nika Semjonova
Ralfs Filatovs
Jānis Konoņenko
Lana Lizdika
Natālija Repša
Rūdolfs Lejnieks
Ralfs Sprukulis

 

 

 

17.04.2018.      CSDD Madonas nodaļa   plkst. 11:00

PIRMĀ VIETA - KUSA 1

OTRĀ VIETA - KUSA 3

TREŠĀ VIETA - KUSA 2

    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
  KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
  Kusa 1 195 78 3 40 175 193 684
  Kusa 3 150 62 3 30 155 144 544
  Kusa 2 140 48 3 44 151 140 526
  Komēta nāk 175 62 3 58 102 82 482 4
  Kusa 4 145 52 2 36 97 45 377 5
  Kusa 5 105 54 3 40 83 88 373 6

APSVEICAM! 


Kusas pamatskola
 Velosipēda vadītāja eksāmenu sekmīgi nokārtojuši: 

Ralfs Vilciņš
Ludvigs Sidrevics
Sabīne Bērtiņa
Sanija Kruglova
Krišjānis Putniņš
Aigars Černiševs
Evija Muraško
Kristiāns Bazjuks
Mārtiņš Zvirgzdiņš

 

Laima Zālīte

 

Madonas pilsētas vidusskola 

Kristaps Solovjovs
Kristers Ščuckis
Ance Platača
Rūta Vinerta Liepiņa

 

 

 

 

13.04.2018.      Gulbenes sporta centrs   JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2018

    1.kārtas sacensības        
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
Nr. KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
1 Spieķis 1 (Gulbenes sākumskola) 185 74 2 54 194 200 709
2 Spieķis 2 (Gulbenes sākumskola) 135 62 2 38 189 186 612
3 Spieķis 3 (Gulbenes sākumskola) 135 60 2 54 168 171 590

 

 Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

 

 

Gulbenes sākumskola
 
Renārs Rāms
Reinis Ķiploks
Arta Jankava
Līva Salmiņa
Everts Ignatjevs
Ance Puste
Ralfs Zviedriņš
Evelīna Zariņa- Strupka

 

 

 

12.04.2018. Valmieras sākumskola JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2018

    1.kārtas sacensības        
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
Nr. KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
9 Ātrais rats (Valmieras sākumskola) 180 60 2 56 193 195 686
4 Ķēdītes (Matīšu pamatskola) 190 62 3 38 167 169 629
6 Ripo raiti (Valmieras sākumskola) 170 70 3 50 141 134 568
7 Ripotāji 185 60 3 64 95 120 527 4
8 Zobrati 175 66 2 60 105 100 508 5
1 Pedālītis 160 60 0 40 101 140 501 6
10 ROLK 150 56 2 42 141 103 494 7
3 Zobratiņi 125 52 2 34 141 118 472 8
11 TOP 3 C 140 62 1 44 110 34 391 9
5 Tīģeri 155 74 2 38 59 55 383 10
2 Konusiņi 150 60 2 40 -51 -4 197 11

 Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

 

Jaunburtnieku pamatskola
 
Leons Trūlis
Elizabete Luīze Riseva
 
Matīšu pamatskola
Justīne Birzgale
Sergejs Ismailovs
Elīna Riba
Roberts Robulis
 
Mazsalacas vidusskola
Nora Lauzne
 
Valmieras sākumskola
Annija Bērziņa
Kristians Deivs Grīviņš
Beāte Laicāne
Elīna Krūmiņa
Atis Milbergs
Jēkabs Riža
Madars Grinbergs
Gustavs Eduards Puriņš
Roberta Rozenberga
Dina Zilvere
Laine Eglīte
Alberts Hmeļevskis
Kristīne Priedkalne
Adrians Kīns
Amēlija Nikola Vīksna
Roberts Muncis
Oskars Varga
Evelīna Freimane
Roberts Sūna

 

 

11.04.2018. Limbažu pilsētas stadions  JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2018

    1.kārtas sacensības        
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
Nr. KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
20 Spicie 2 (Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola) 180 68 2 54 177 185 666
1 Spicie 1 (Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola) 160 58 2 56 192 167 635
2 Bingo (Pāles pamatskola) 175 64 3 52 144 168 606
18 Spicie 3 140 64 2 46 146 174 572 4
7 Velo Pro 145 60 2 54 157 111 529 5
21 Spicie 4 160 56 2 50 140 109 517 6
4 Zini un mini 155 62 2 58 95 126 498 7
14 Fiksīši 150 58 1 38 103 126 476 8
9 Lādezers 1 135 64 1 54 97 71 422 9
17 Zibentiņi 170 66 1 54 54 72 417 10
11 Lādezers 3 120 62 1 52 88 66 389 11
5 Žiperīgie 145 60 2 58 93 29 387 12
10 Lādezers 2 120 66 1 48 110 29 374 13
6 Individuāli 60 22 0 24 127 132 365 14
8 Baikeri 125 60 2 50 0 94 331 15
12 Lādezers 4 120 56 2 58 1 41 278 16
19 Spicie 5 130 56 2 52 -17 52 275 17
16 Superīgie 120 52 2 56 3 30 263 18
3 Kastanīši 135 46 2 50 -21 -42 170 19
15 Nav Signāla 130 46 1 46 -67 4 160 20
13 Lādezers 5 125 56 1 40 -76 -45 101 21

Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Vidrižu pamatskola
Miks Būce
Elizabete Krīpere 
 
Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola 
Roberts Kauliņš
Artūrs Jānis Kraujiņš
Ance Zeidmane
Everita Ķezbere
Renārs Bečers
Daniels Sola
Laura Čakste
Laura Mišela Blīve-Heiberga
Mārtiņš Dreiblats
Renārs Jakovļevs
Melānija Oņisimjuka
Raitis Menjoks-Priede
Luīze Zeidmane
 
Pāles pamatskola
 
Ieva Zeltiņa
Paula Zane Kļaviņa
Dārta Dace Fridvalde
Matīss Andersons
Sofija Bērziņa
Māra Pikšēna
Rūdis Vasiļjevs
 
Lādezera pamatskola
 
Paula Rihaļska
Niks Knaps
Estere Krista Leve
 
Umurgas pamatskola
 
Eva Evelīne Ruta
Keita Vārsberga
Markuss Bergmanis
Agnese Arta Pūle
Daniels Bergmanis
Ance Kalniņa
Valters Kārlis Zeltiņš

 

 

 

 

 

10.04.2018. Priekuļu vidusskola  JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2018

    1.kārtas sacensības        
    TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA    
Nr. KOMANDA CSN Velo (individ) Velo (kop) Pirmā palīdzība Šķēršļi 1 Šķēršļi 2 KOPĀ VIETA
29 Flash (Priekuļu vidusskola) 185 76 3 42 187 168 661
3 Fantastiskais četrinieks (Cēsu Pilsētas vidusskola) 185 58 1,5 42 169 138 593,5
2 CPV riteņi (Cēsu Pilsētas vidusskola) 140 66 3 40 164 159 572
7 Četri braucēji 190 48 2 50 153 127 570 4
31 The Beast team 140 66 3 52 151 156 568 5
32 The fastest 145 64 2 60 163 132 566 6
13 Asprātīgais četrinieks 125 72 3 44 169 150 563 7
19 Liesmojošās riepas 140 40 3 50 169 151 553 8
17 Labākie braucēji 130 50 1 42 164 164 551 9
18 Leģendāri 130 66 3 46 150 148 543 10
25 Zibenīgie braucēji 150 64 1 48 161 118 542 11
20 Mistiskie tupeņi 145 68 3 46 151 125 538 12
23 Stiprie velo 170 62 2 46 142 116 538 12
16 Karstās riepas 145 48 2 40 144 152 531 14
24 Trakās bulciņas 120 52 3 42 178 132 527 15
12 Ātrums un Spēks 155 68 3 48 132 107 513 16
6 Turbo riteņi 170 58 3 36 139 87 493 17
8 Gepards 150 58 3 30 138 107 486 18
26 Zibenīgās ķēdes 140 58 2 48 143 89 480 19
15 Gudrības liesmas 165 56 3 52 94 107 477 20
21 Neoni 160 40 3 40 161 69 473 21
14 Brīvie vēji 125 64 3 46 135 93 466 22
33 individ. Kurts Ķepītis 40 10 0 10 196 200 456 23
5 Super braucēji 150 50 3 50 133 64 450 24
28 Burgeri 130 56 2 46 131 65 430 25
27 Zibšņi 125 52 2 44 148 56 427 26
11 Ātrie jaguāri 125 42 2 42 109 106 426 27
22 Sprinteri 120 34 3 36 110 113 416 28
4 Krītiņi 165 64 3 50 80 30 392 29
10 Ugunsriteņi 135 66 2 52 79 56 390 30
30 Simpsoni 85 58 3 48 86 93 373 31
9 Lāzergepardi 115 44 3 40 60 60 322 32
1 Drosmīgās lauvas 140 44 3 34 120 -41 300 33

 

Velosipēda vadītāja eksāmenu nokārtojuši: 

Nītaures vidusskola 
Kaspars Džeriņš
Elīza Heislere -Celma
Dāvis Podnieks
Natālija Pugaceviča
Rinalds Pētersons
 
Priekuļu vidusskola
Arnis Grūbe
Emīls Eglīte
Gabriels Zverevs
Kristaps Bogdānovs
Ričards Eihentāls
Paula Štāle
Gusts Aleksis Dubovs
Sabīne Brikmane
Rihards Kronis
Nils Elmārs Austriņš
Henrijs Bībers
Egija Zemberga
Elizabete Romānova
Renārs Titovs
Pēteris Vadonis
Elisa Kerliņa
Ksenija Gormaļova
Toms Putriņš
Jānis Namejs Brūveris
Zane Miķelsone
Klinta Veronika Egle
Ralfs Mežciems
Roberts Grodņa
Adrija Lāce
Roberts Puriņš
Katrīna Zaķe
Arvīds Aļļēns
Ričards Bogdanovs
Paula Kaptjuga
Patrīcija Ozoliņa
Arnis Razuvanovs
Līva Lezdiņa
Daniels Salmiņš
 
Cēsu pilsētas vidusskola
Emīls Zauriņš
Marta Krēmere
Ervīns Gastons Gabaks
Sanija Alksne
Kristers Kārkliņš
Alise Kārkliņa
Emīls Freivalds
Emīlija Stapulone
Kristers Palsis
Ervīns Mihailovs
Niks Zukuls
Marija Gutāne
Viktorija Kirillova
Gabriels Kļaviņš
Kurts Ķepītis
Amanda Eglīte
Sofija Magdalēna Gulbe
Jēkabs Laizāns
Paula Bogdanova
Kristaps Jakāns