Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

Mācību projekta “Gribu būt mobils” ceturtā tēma rosināja pārdomāt jautājumus, kas saistīti ar satiksmes drošību, šķērsojot krustojumus. Šīs tēmas ietvaros papildinājām savas zināšanas par krustojumu veidiem, braukšanas kārtību tajos un “labās rokas likumu”. Iepazīstoties ar šo tēmu, vēlreiz atkārtojām un padziļinājām jau zināmo par regulējamo un neregulējamo krustojumu raksturīgajām pazīmēm un pareizu rīcību, tos šķērsojot. Dažādas uzbūves testos mācījāmies noteikt, kam krustojumā ir priekšroka, kādas ceļa zīmes ir īpaši svarīgas tieši krustojumā, kāda nozīme ir luksofora signāliem un satiksmes regulētāja žestiem. Netrūka arī interesantu faktu. Esam čakli pastrādājuši, un tagad laiks iepazīties ar projekta 4.tēmas testu rezultātiem.
Sveicam 4.tēmas testu uzvarētājus :

6.klašu grupā uzvarētājs no Popes pamatskolas, pedagogs Inta Skuja

7.klašu grupā uzvarētājs no Skrundas vidusskolas, pedagogs Agris Druvaskalns

8.klašu grupā uzvarētājs no Skrundas vidusskolas, pedagogs Agris Druvaskalns

Starp 90 labākajiem (30 no katras klašu grupas), kas saņems balvas par veiksmīgu startu mācību projektā “Gribu būt mobils”, viskuplāk pārstāvētas šādas skolas:

24 skolēni no Skrundas vidusskolas, pedagogs Agris Druvaskalns

15 skolēni no V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, pedagogi Līga Zeidaka, Laila Zudāne, Una Birzniece, Inga Šabāne

Ar 5. mācību projekta tēmu "Elektriskie skrejriteņi satiksmē un drošības prasības to braucējiem" īpaši pievērsīsimies šiem tikai nesen mūsu ikdienā ienākušajiem transportlīdzekļiem. Šo tēmu varam aplūkot, atbildēt uz testa jautājumiem un cīnīties par stilīgām balvām līdz 2022.gada 25.martam ieskaitot.

4.tēmas uzvarētāju pedagogi tiks informēti par balvas saņemšanu tuvākajā laikā.

 

Skatīts: 491