Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

Daudzi 6.-8. klašu skolēni ir prasmīgi velosipēda vadītāji, kuri reālās situācijās uz ceļa apzinās, ka viņi satiksmē nav vieni. Darbojoties ar trešo tēmu mācību projekta “Gribu būt mobils” ietvaros, izmantojām tumšos ziemas vakarus, lai apgūtu un rūpīgāk pārdomātu jautājumus, kas saistīti ar velosipēdistu sadarbību ar citiem satiksmes dalībniekiem. Tādā sarežģītā sistēmā kā ceļu satiksme katra tās dalībnieka atbildīga, cieņpilna, uz dziļām zināšanām balstīta rīcība nodrošina ne tikai harmonisku līdzāspastāvēšanu un mobilitāti, bet ir arī viens no svarīgākajiem faktoriem, lai neapdraudētu citu un savu dzīvību un veselību. Daudzi no jums ir veiksmīgi tikuši galā ar 3.tēmas materiālā piedāvātajiem testiem un demonstrējuši savu kompetenci. Jūsu vidū ir skolēni, kas ir parādījuši teicamu sniegumu un kļuvuši par uzvarētājiem.

Sveicam 3.tēmas testu uzvarētājus :

6.klašu grupā uzvarētājs no Kuldīgas 2.vidusskolas, pedagogs Sandra Poriņa

7.klašu grupā uzvarētājs no Strautiņu pamatskolas, pedagogs Tija Āboliņa

8.klašu grupā uzvarētājs arī no Strautiņu pamatskolas, pedagogs Tija Āboliņa.

 

Starp 90 labākajiem (30 no katras klašu grupas), kas saņems balviņas par veiksmīgu startu mācību projektā “Gribu būt mobils”, viskuplāk pārstāvētas šādas skolas:

22 skolēni no Strautiņu pamatskolas, pedagogs Tija Āboliņa un

15 skolēni no Skrundas viduskolas, pedagogs Agris Druvaskalns,

4. mācību projekta tēma "Satiksmes drošība, šķersojot krustojumus" veltīta jautājumiem par krustojumu šķērsošanu, labās rokas likumu, krustojuma veidiem. Šo tēmu varam aplūkot, atbildēt uz testa jautājumiem un cīnīties par stilīgām balvām līdz 2022.gada 18.februārim ieskaitot.

3.tēmas uzvarētāju pedagogi tiks informēti par balviņu saņemšanu tuvākā CSDD nodaļā.

 

Skatīts: 878