Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Pēdējās četrās nedēļās esam padziļināti apguvuši 2. mācību projekta tēmu "Satiksmes drošība velosipēdu vadītājiem". Aplūkojām tādus velosipēda vadītājiem nozīmīgus aspektus kā "Velosipēdista ekipējums" , "Braukšanai drošs velosipēds", "Aklā zona" un "Drošs braukšanas ātrums un trajektorija". Atbildot uz testa jautājumiem, varējām pārliecināties par to, cik daudz jau zinām, un konstatēt, kas ir tās lietas, kas vēl nebija līdz galam skaidras. Skaidrojumi, attēli un mācību videosižeti palīdzēja dziļāk izprast velosipēda vadītāja drošu un pareizu rīcību gan gatavojoties braucienam, gan to uzsākot, gan nonākot dažādās situācijās uz ceļa.

Ir laiks noskaidrot, kā visiem projekta dalībniekiem ir veicies.

Sveicam 2.tēmas testu uzvarētājus :

6.klašu grupā uzvarētājs no Jūrmalas Aspazijas pamatskolas ar pedagogu

7.klašu grupā uzvarētājs no Popes pamatskolas ar pedagogu

8.klašu grupā uzvarētājs no V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas ar pedagogu

 

Starp 90 labākajiem (30 no katras klašu grupas), kas saņems balvas par veiksmīgu startu mācību projektā “Gribu būt mobils”, viskuplāk pārstāvētas šādas skolas:

22 skolēni no Strautiņu pamatskolas, pedagogs Tija Āboliņa,

12 skolēni no V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas, pedagogi Līga Zeidaka, Laila Zudāne un Una Birzniece, kā arī no Skrundas vidusskolas 11 skolēni , pedagogs Agris Druvaskalns.

3. mācību projekta tēma "Velosipēdistu sadarbība ar citiem satiksmes dalībniekiem" skars jautājumus, kas ir aktuāli reālās situācijās ceļu satiksmē, veidojot veiksmīgu cieņpilnu un atbildīgu izturēšanos pret citu transportlīdzekļu vadītājiem un gājējiem. Šo tēmu varam aplūkot, atbildēt uz testa jautājumiem un cīnīties par stilīgām balvām līdz 2022.gada 15.janvārim

2.tēmas uzvarētāju pedagogi tiks informēti par balvas saņemšanu tuvākā CSDD nodaļā pēc 2021.gada 22.decembra.

 

Skatīts: 734