Limbažos noslēdzas šī mācību gada konkursa pusfināli

 

6. - 8. klašu konkursa par drošību ceļu satiksmē "Gribu būt mobils" finālu sērija 7 Latvijas reģionos noslēgusies. Šoreiz pusfināla sacensības notika 2020. gada 6. februārī Limbažu 3.vidusskolā. Tajās piedalījās komandas: "PRO meitenes" un "MINI RIMI" no Pāles pamatskolas,"6 tonnas" no Straupes pamatskolas, "Labais pagrieziens" un "Retie gudrīši" no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas, "Jautrie pūčulēni" no Ērģemes pamatskolas, "Teletubiji satiksmē" un "Limbažniek zin pa ko iet run" no Limbažu 3.vidusskolas un "Ceļa pavēlnieki" no Salacgrīvas vidusskolas.

 

Uz pusfinālu sabraukušās komandas demonstrēja gan cīņas sparu, gan arī, gatavojoties sacensībām, iegūtās un labi izprastās zināšanas par ceļu satiksmi, kā arī prasmes apgūto teoriju pielietot praktiski ceļu krustojumu situācijās. Konkursa pusfinālu uzbūve prasīja no dalībniekiem loģisku domāšanu un ātru reakciju. Jo tieši šādas īpašības nepieciešamas, sekundes desmitdaļās rodot optimālo risinājumu ceļu satiksmē.

 

Gan Limbažos, gan arī visos pusfinālos kopumā skolēni un pedagogi atzina, ka tāda sacensību forma kā konkurss "Gribu būt mobils", ir ne tikai nozīmīgs izglītojošs skolēnu personību veidojošs pasākums, bet arī stimuls apgūt zināšanas, veicina māku strādāt komandā un kopīgi stāties pretim izaicinājumiem. Šī mācību gada konkurss, kurā piedalījās ap 500 komandu ir devis nenovērtējamu ieguldījumu šo jauniešu izaugsmē par apzinīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem un atbildīgiem sabiedrības locekļiem. Pedagogi vairākkārt uzsvēra šāda konkursa nepieciešamību arī turpmāk.

 

Limbažu pusfināla uzvarētajkomanda ir "Labais pagrieziens" no Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskolas ar 69,25 punktiem, 2.vieta komandai "PRO meitenes" ar 65,50 punktiem, 3.vieta komandai "Jautrie pūčulēni" no Ērģemes pamatskolas ar 57,25 punktiem. Visi rezultāti atrodami šeit: http://www.gribubutmobils.lv/rezultati/pusfinals/

 

Tā kā iespēju piedalīties fināla sacensībās gūst komandas, kas visu pusfināla sacensību kopvērtējumā izcīnīja visvairāk punktu, intriga saglabājās līdz pēdējam brīdim. Lūk, komandas, kas izcīnīja ceļazīmi uz finālu: Strauti-1 (Strautiņu pamatskola) ,Labais pagrieziens (Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola), Strauti-7 (Strautiņu pamatskola), PRO meitenes (Pāles pamatskola), Baložu vidusskola (Baložu vidusskola), Knabis club (Jaunogres vidusskola) un Pope-1 (Popes pamatskola)

 

Sveicam visus pusfinālu dalībniekus un liels paldies visiem pedagogiem, kuri palīdzēja savām komandām sagatavoties konkursam!

 

Konkursa fināls notiks 2020. gada 6. martā, plkst. 12.00 Rīgas Motormuzejā.

 

  

 

  

 

  

 

 

Skatīts: 2049