Eksāmens

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Izglītības iestādei, kura sagatavojusi skolēnus velosipēda vadītāja eksāmenam, grupa eksāmenam ir jāpiesaka mājas lapā https://kval.csdd.lv/velo 

Pieteikt skolēnu grupu eksāmenam var tikai skolas autorizētas personas, kuras norādītas izglītības iestādes un CSDD noslēgtajā sadarbības līgumā. 

Pēc pieteikuma saņemšanas, CSDD speciālists apstiprina eksāmenu. Eksāmens norit skolas datorklasē. Skolēni, kas sekmīgi nokārtojuši eksāmenu, saņems velosipēda vadītāja apliecību (apliecības ar pasta starpniecību tiks nosūtītas uz izglītības iestādi).

Velosipēda vadītāja apliecību ikviens saņem bez maksas. Arī velosipēda vadītāja eksāmens ir bezmaksas. 

Iesakām mācību darbam izmantot mājas lapā izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem šeit un projekta mācību materiālus šeit. Tajos dažādā formā - video, jautājumi, apraksts u.c. apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.

Veiksmi eksāmenā un kopīgā ceļu satiksmē!

Ja rodas jautājumi saistībā ar eksāmenu pieteikšanu vai ir nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar CSDD, zvanot +371 67025828 vai +371 67025864 vai rakstot e-pastā uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Skatīts: 28966