Ieeja

   


   JaunumiPar konkursuNolikumsKalendārs | Foto galerija | RezultātiDalībnieki 


 

 

 

 

 

 

 

               
30.05.2018.  Preiļu bērnu un jauniešu sporta skola plkst. 11:00
Daugavpils pilsēta, Aglonas, Riebiņu, Līvānu, Preiļu, Vārkavas, Daugavpils, Ilūkstes, Krāslavas un Dagdas novads
11.00-13.00 Sacensību norise          
13.00 -13.30 Pusdienas          
13.30 Apbalvošana          
Laiks  Trase 1 Trase 2 CSN VELO PMP    
11.00-11.12 Vitamīnc C Velo Galēni Taciņa Velozinīši Nebremzē    
11.12-11.24 Nebremzē Vitamīnc C Velo Galēni Taciņa Velozinīši    
11.24-11.36 Velozinīši Nebremzē Vitamīnc C Velo Galēni Taciņa    
11.36-11.48 Taciņa Velozinīši Nebremzē Vitamīnc C Velo Galēni    
11.48-12.00 Velo Galēni Taciņa Velozinīši Nebremzē Vitamīnc C    
               
Laiks  Trase 1 Trase 2 CSN VELO PMP    
12.00-12.12 Veiklās lauvas   Remix Turbo Spīdošie diski    
12.12-12.24 Spīdošie diski Veiklās lauvas   Remix Turbo    
12.24-12.36 Turbo Spīdošie diski Veiklās lauvas   Remix    
12.36-12.48 Remix Turbo Spīdošie diski Veiklās lauvas      
12.48-13.00   Remix Turbo Spīdošie diski Veiklās lauvas    

 

 

               
29.05.2018.  Balvu pilsētas ģimnāzija  plkst. 11:00
Rēzeknes un Jēkabpils pilsēta, Baltinavas, Balvu, Viļakas, Rugāju, Viļānu, Rēzeknes, Kārsavas, Ludzas, Zilupes, Ciblas, Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novads
11.00-12.15 Sacensību norise          
12.15-12.45 Pusdienas          
12.45 - 13.15 Priekšnesums un apbalvošana          
               
Laiks  Trase 1 Trase 2 CSN VELO PMP    
11.00-11.12 #KriVaGoRo  Mobilie ceļotāji Formula Draugi Velobērni    
11.12-11.24 Atašiene #KriVaGoRo  Mobilie ceļotāji Formula Draugi    
11.24-11.36 Velobērni Atašiene #KriVaGoRo  Mobilie ceļotāji Formula    
11.36-11.48 Draugi Velobērni Atašiene #KriVaGoRo  Mobilie ceļotāji    
11.48-12.00 Formula Draugi Velobērni Atašiene #KriVaGoRo     
12.00-12.12 Mobilie ceļotāji Formula Draugi Velobērni Atašiene    
               
28.05.2018. Gulbenes pilsētas stadions plkst. 11:00
Gulbenes, Apes, Alūksnes, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu, Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novads
11.00-13.00 Sacensību norise          
13.00-13.30 Pusdienas          
13.30 - 14.00 Priekšnesums un apbalvošana          
               
Laiks  Trase 1 Trase 2 CSN VELO PMP    
11.00-11.12 Strauti 1 Kusa 1 Skrīči 2 Strauti 3 Strauti 2    
11.12-11.24 Strauti 2 Strauti 1 Kusa 1 Skrīči 2 Strauti 3    
11.24-11.36 Strauti 3 Strauti 2 Strauti 1 Kusa 1 Skrīči 2    
11.36-11.48 Skrīči 2 Strauti 3 Strauti 2 Strauti 1 Kusa 1    
11.48-12.00 Kusa 1 Skrīči 2 Strauti 3 Strauti 2 Strauti 1    
               
Laiks  Trase 1 Trase 2 CSN VELO PMP    
12.00-12.12 Kusa 2 Spieķis 3 Spieķis 2 Spieķis 1 Kusa 3    
12.12-12.24 Kusa 3 Kusa 2 Spieķis 3 Spieķis 2 Spieķis 1    
12.24-12.36 Spieķis 1 Kusa 3 Kusa 2 Spieķis 3 Spieķis 2    
12.36-12.48 Spieķis 2 Spieķis 1 Kusa 3 Kusa 2 Spieķis 3    
12.48-13.00 Spieķis 3 Spieķis 2 Spieķis 1 Kusa 3 Kusa 2    

 

 

2. kārta

2. kārta: 25.05.2018     Rīga - Biķernieku kompleksā sporta bāze  plkst.      11:00                                                                               Rīgas pilsēta, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu, Sējas, Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles novads                                                                                                                                
10.50-11.00 Sacensību atklāšana
11:00-14:00 Sacensību norise un paralēlās aktivitātes
14:00 -14:30 Pusdienas
14:30-15:00 Ielu vingrotāji un apbalvošana
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.00 – 11.12 Pipariņi Ādaži 4.G Raģisti Ātrās mušas Rausīši
11.12 – 11.24 Rausīši Pipariņi Ādaži 4.G Raģisti Ātrās mušas
11.24 – 11.36 Ātrās mušas Rausīši Pipariņi Ādaži 4.G Raģisti
11.36 – 11.48 Raģisti Ātrās mušas Rausīši Pipariņi Ādaži 4.G
11.48 – 12.00 Ādaži 4.G Raģisti Ātrās mušas Rausīši Pipariņi
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00 – 12.12 Ādaži 4.L Ādaži 4. E Ādaži 4.C un 4. A Ādaži 4.G un 4.L Ādaži 4.A
12.12 – 12.24 Ādaži 4.A Ādaži 4.L Ādaži 4. E Ādaži 4.C un 4. A Ādaži 4.G un 4.L
12.24 – 12.36 Ādaži 4.G un 4.L Ādaži 4.A Ādaži 4.L Ādaži 4. E Ādaži 4.C un 4. A
12.36 – 12.48 Ādaži 4.C un 4. A Ādaži 4.G un 4.L Ādaži 4.A Ādaži 4.L Ādaži 4. E
12.48 – 13.00 Ādaži 4. E Ādaži 4.C un 4. A Ādaži 4.G un 4.L Ādaži 4.A Ādaži 4.L
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.00-13.12 Ādaži 4.A un 4. E Brokoļi Baložu vidusskola 2 Baložu vidusskola 1 Baložu vidusskola
13.12 – 13.24 Baložu vidusskola Ādaži 4.A un 4. E Brokoļi Baložu vidusskola 2 Baložu vidusskola 1
13.24 – 13.36 Baložu vidusskola 1 Baložu vidusskola Ādaži 4.A un 4. E Brokoļi Baložu vidusskola 2
13.36 – 13.48 Baložu vidusskola 2 Baložu vidusskola 1 Baložu vidusskola Ādaži 4.A un 4. E Brokoļi
13.48 – 14.00 Brokoļi Baložu vidusskola 2 Baložu vidusskola 1 Baložu vidusskola Ādaži 4.A un 4. E

 

1. kārta

 

25.05.2018.     Krāslavas Varavīksnes vidusskola    plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10-11.20 Brašuļi Turbo Pagrieziens Luksofors Tine TM
11.20-11.30 Tine TM Brašuļi Turbo Pagrieziens Luksofors
11.30-11.40 Luksofors Tine TM Brašuļi Turbo Pagrieziens
11.40-11.50 Pagrieziens Luksofors Tine TM Brašuļi Turbo
11.50-12.00 Turbo Pagrieziens Luksofors Tine TM Brašuļi
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00-12.10 Varavīksne   Nebremzē Brauc ar prieku! Remix
12.10-12.20 Remix Varavīksne   Nebremzē Brauc ar prieku!
12.20-12.30 Brauc ar prieku! Remix Varavīksne   Nebremzē
12.30-12.40 Nebremzē Brauc ar prieku! Remix Varavīksne  
12.40-12.50   Nebremzē Brauc ar prieku! Remix Varavīksne

 

 

 

 

2. kārta

 

2. kārta: 24.05.2018  Kuldīgas sporta manēža plkst. 11:00                                                                                                                                         Jūrmalas pilsēta, Alsungas, Kuldīgas, Skrundas, Dundagas Talsu, Rojas, Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novads                                                                                                                                                                                          
10.50-11.00 Sacensību atklāšana
11:00-14:00 Sacensību norise un paralēlās aktivitātes
14:00 -14:30 Pusdienas
14:30-15:00 Ielu vingrotāji un apbalvošana
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.00 – 11.12 Smārdes spēks Alternatīvais 4 Kuldīdznieki Metāls uz riepām Fighting power
11.12 – 11.24 Fighting power Smārdes spēks Alternatīvais 4 Kuldīdznieki Metāls uz riepām
11.24 – 11.36 Metāls uz riepām Fighting power Smārdes spēks Alternatīvais 4 Kuldīdznieki
11.36 – 11.48 Kuldīdznieki Metāls uz riepām Fighting power Smārdes spēks Alternatīvais 4
11.48 – 12.00 Alternatīvais 4 Kuldīdznieki Metāls uz riepām Fighting power Smārdes spēks
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00 – 12.12 Skrunda 7 Skrunda 5 Skrunda 4 Skrunda 1 Skrunda 3
12.12 – 12.24 Skrunda 3 Skrunda 7 Skrunda 5 Skrunda 4 Skrunda 1
12.24 – 12.36 Skrunda 1 Skrunda 3 Skrunda 7 Skrunda 5 Skrunda 4
12.36 – 12.48 Skrunda 4 Skrunda 1 Skrunda 3 Skrunda 7 Skrunda 5
12.48 – 13.00 Skrunda 5 Skrunda 4 Skrunda 1 Skrunda 3 Skrunda 7

 

Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.00-13.12 Alsungas vidusskolas 5. klase Asie zobrati Velo "Talsi" Baikeri Zibsnis
13.12 – 13.24 Zibsnis Alsungas vidusskolas 5. klase Asie zobrati Velo "Talsi" Baikeri
13.24 – 13.36 Baikeri Zibsnis Alsungas vidusskolas 5. klase Asie zobrati Velo "Talsi"
13.36 – 13.48 Velo "Talsi" Baikeri Zibsnis Alsungas vidusskolas 5. klase Asie zobrati
13.48 – 14.00 Asie zobrati Velo "Talsi" Baikeri Zibsnis Alsungas vidusskolas 5. klase

 

 

 

1. kārta

 

24.05.2018.    Balvu pilsētas ģimnāzija      plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10-11.20 Mazie drifteri Mobilie ceļotāji Brašuļi Riepu plēsēji Mazie ātrumnieki
11.20-11.30 Mazie ātrumnieki Mazie drifteri Mobilie ceļotāji Brašuļi Riepu plēsēji
11.30-11.40 Riepu plēsēji Mazie ātrumnieki Mazie drifteri Mobilie ceļotāji Brašuļi
11.40-11.50 Brašuļi Riepu plēsēji Mazie ātrumnieki Mazie drifteri Mobilie ceļotāji
11.50-12.00 Mobilie ceļotāji Brašuļi Riepu plēsēji Mazie ātrumnieki Mazie drifteri

 

 

 

 

1. kārta

23.05.2018.    Ludzas atpūtas parks  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10-11.20 Ludzas lauvas  #KriVaGoRo Ludzas riteņi un Ludzas riteņi (ind) Velobērni Ludzas lauvas (ind) un  Velobērni (ind)
11.20-11.30 Ludzas lauvas (ind) un  Velobērni (ind) Ludzas lauvas  #KriVaGoRo Ludzas riteņi un Ludzas riteņi (ind) Velobērni
11.30-11.40 Velobērni Ludzas lauvas (ind) un  Velobērni (ind) Ludzas lauvas  #KriVaGoRo Ludzas riteņi un Ludzas riteņi (ind)
11.40-11.50 Ludzas riteņi un Ludzas riteņi (ind) Velobērni Ludzas lauvas (ind) un  Velobērni (ind) Ludzas lauvas  #KriVaGoRo
11.50-12.00 #KriVaGoRo Ludzas riteņi un Ludzas riteņi (ind) Velobērni Ludzas lauvas (ind) un  Velobērni (ind) Ludzas lauvas 
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00-12.10 Draugi     Individuāli (3) Individuāli (4)
12.10-12.20 Individuāli (4) Draugi     Individuāli (3)
12.20-12.30 Individuāli (3) Individuāli (4) Draugi    
12.30-12.40   Individuāli (3) Individuāli (4) Draugi  
12.40-12.50     Individuāli (3) Individuāli (4) Draugi

 

 

 

 

 

1. kārta

22.05.2018.    Daugavpils 9.vidusskola  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10-11.20 Goldstar Ašie braucēji Stūrē Zibsnis Vitamīns C
11.20-11.30 Vitamīns C Goldstar Ašie braucēji Stūrē Zibsnis
11.30-11.40 Zibsnis Vitamīns C Goldstar Ašie braucēji Stūrē
11.40-11.50 Stūrē Zibsnis Vitamīns C Goldstar Ašie braucēji
11.50-12.00 Ašie braucēji Stūrē Zibsnis Vitamīns C Goldstar
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00-12.10 Jautrie velosipēdisti un Individuāli       Velozinīši
12.10-12.20 Velozinīši Jautrie velosipēdisti un Individuāli      
12.20-12.30   Velozinīši Jautrie velosipēdisti un Individuāli    
12.30-12.40     Velozinīši Jautrie velosipēdisti un Individuāli  
12.40-12.50       Velozinīši Jautrie velosipēdisti un Individuāli

 

2. kārta: 18.05.2018     Valmieras Valsts ģimnāzija  plkst.      11:00                                                                                      Valmieras pilsēta, Mazsalacas, Rūjienas, Burtnieku, Valmieras, Beverīnas, Naukšēnu, Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Pārgaujas, Valkas, Strenču un Smiltenes novads                                                               
10.50-11.00 Sacensību atklāšana
11:00-15:00 Sacensību norise un paralēlās aktivitātes
15:00 -15:30 Pusdienas
15:30-16:00 Ielu vingrotāji un apbalvošana
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.00 – 11.12 Jaunie pūčulēni Labākie braucēji Flash Asprātīgais četrinieks Jautrie pūčulēni
11.12 – 11.24 Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Labākie braucēji Flash Asprātīgais četrinieks
11.24 – 11.36 Asprātīgais četrinieks Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Labākie braucēji Flash
11.36 – 11.48 Flash Asprātīgais četrinieks Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Labākie braucēji
11.48 – 12.00 Labākie braucēji Flash Asprātīgais četrinieks Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00 – 12.12 Leģendāri Zibenīgie braucēji The best team The fastest Mistiskie tupeņi
12.12 – 12.24 Mistiskie tupeņi Leģendāri Zibenīgie braucēji The best team The fastest
12.24 – 12.36 The fastest Mistiskie tupeņi Leģendāri Zibenīgie braucēji The best team
12.36 – 12.48 The best team The fastest Mistiskie tupeņi Leģendāri Zibenīgie braucēji
12.48 – 13.00 Zibenīgie braucēji The best team The fastest Mistiskie tupeņi Leģendāri
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.00-13.12 CPV riteņi Ķēdītes Bingo Četri braucēji Fantastiskais četrinieks
13.12 – 13.24 Fantastiskais četrinieks CPV riteņi Ķēdītes Bingo Četri braucēji
13.24 – 13.36 Četri braucēji Fantastiskais četrinieks CPV riteņi Ķēdītes Bingo
13.36 – 13.48 Bingo Četri braucēji Fantastiskais četrinieks CPV riteņi Ķēdītes
13.48 – 14.00 Ķēdītes Bingo Četri braucēji Fantastiskais četrinieks CPV riteņi
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
14:00-14:12 Spicie 1 Ripo raiti Ātrais rats Spicie 3 Spicie 2
14:12-14:24 Spicie 2 Spicie 1 Ripo raiti Ātrais rats Spicie 3
14:24-14:36 Spicie 3 Spicie 2 Spicie 1 Ripo raiti Ātrais rats
14:36-14:48 Ātrais rats Spicie 3 Spicie 2 Spicie 1 Ripo raiti
14:48-15:00 Ripo raiti Ātrais rats Spicie 3 Spicie 2 Spicie 1

  

1. kārta

 

18.05.2018.   Rēzeknes 5. vidusskola  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15-11.30 Turbo 1   Formula Turbo 3 Turbo 2
11.30-11.45 Turbo 2 Turbo 1   Formula Turbo 3
11.45-12.00 Turbo 3 Turbo 2 Turbo 1   Formula
12.00-12.15 Formula Turbo 3 Turbo 2 Turbo 1  
12.15-12.30   Formula Turbo 3 Turbo 2  

2. kārta

2. kārta: 17.05.2018     Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle   plkst.      10:00                                                             Jelgavas pilsēta, Iecavas, Bauskas,  Vecumnieku, Rundāles, Jelgavas, Ozolnieku, Auces, Tērvetes un Dobeles novads
9:50-10:00 Sacensību atklāšana
10:00-13:30 Sacensību norise un paralēlās aktivitātes
13:00-14:00 Pusdienas
14:00-14:30 Velo priekšnesumi un apbalvošana
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
10.00 – 10.12 Āpši Penkulnieki Lielais četrinieks Spieķi Četri vēji
10.12 – 10.24 Četri vēji Āpši Penkulnieki Lielais četrinieks Spieķi
10.24 – 10.36 Spieķi Četri vēji Āpši Penkulnieki Lielais četrinieks
10.36 – 10.48 Lielais četrinieks Spieķi Četri vēji Āpši Penkulnieki
10.48 – 11.00 Penkulnieki Lielais četrinieks Spieķi Četri vēji Āpši
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.00 – 11.12 Zebra 1 Kaķu žūža Bebri Zebra 3 Zebra 2
11.12 – 11.24 Zebra 2 Zebra 1 Kaķu žūža Bebri Zebra 3
11.24 – 11.36 Zebra 3 Zebra 2 Zebra 1 Kaķu žūža Bebri
11.36 – 11.48 Bebri Zebra 3 Zebra 2 Zebra 1 Kaķu žūža
11.48 – 12.00 Kaķu žūža Bebri Zebra 3 Zebra 2 Zebra 1
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00 – 12.12 Velo juniori Mazie eži Vilces vilki Trešie Spieķīši
12.12 – 12.24 Ašie braucēji Velo juniori Mazie eži Vilces vilki Trešie
12.24 – 12.36 Spieķīši Ašie braucēji Velo juniori Mazie eži Vilces vilki
12.36 – 12.48 Trešie Spieķīši Ašie braucēji Velo juniori Mazie eži
12.48 – 13.00 Vilces vilki Trešie Spieķīši Ašie braucēji Velo juniori
13.00 – 13.12 Mazie eži Vilces vilki Trešie Spieķīši Ašie braucēji

 

 1. kārta

 

17.05.2018.   Vaivaru pamatskola, Skautu iela 2  plkst. 10:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
10.15-10.30 Bremzes un KVS Bulta Zibenīši 2 Zibenīši 1 un KVS Tornado Leopardi un KVS Pitoni Gāzi grīdā un KVS Fiksie
10.30-10.45 Gāzi grīdā un KVS Fiksie Bremzes un KVS Bulta Zibenīši 2 Zibenīši 1 un KVS Tornado Leopardi un KVS Pitoni
10.45-11.00 Leopardi un KVS Pitoni Gāzi grīdā un KVS Fiksie Bremzes un KVS Bulta Zibenīši 2 Zibenīši 1 un KVS Tornado
11.00-11.15 Zibenīši 1 un KVS Tornado Leopardi un KVS Pitoni Gāzi grīdā un KVS Fiksie Bremzes un KVS Bulta Zibenīši 2
11.15-11.30 Zibenīši 2 Zibenīši 1 un KVS Tornado Leopardi un KVS Pitoni Gāzi grīdā un KVS Fiksie Bremzes un KVS Bulta
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.30-11.40 Majorēni 1 Majorēni 5 Majorēni 4 Majorēni 3 Majorēni 2
11.40-11.50 Majorēni 2 Majorēni 1 Majorēni 5 Majorēni 4 Majorēni 3
11.50-12.00 Majorēni 3 Majorēni 2 Majorēni 1 Majorēni 5 Majorēni 4
12.00-12.10 Majorēni 4 Majorēni 3 Majorēni 2 Majorēni 1 Majorēni 5
12.10-12.20 Majorēni 5 Majorēni 4 Majorēni 3 Majorēni 2 Majorēni 1

 1. kārta

 

16.05.2018.   Ogres stadions CSDD  plkst. 10:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
10.15-10.30 Pipariņi un Velniņi Ašie braucēji un draudzīgie trakuļi Uz priekšu! Un Boom team Rocky road riders un Terminātori JVSK 4 b un JVSK 4 b individuāli
10.30-10.45 JVSK 4 b un JVSK 4 b individuāli Pipariņi un Velniņi Ašie braucēji un draudzīgie trakuļi Uz priekšu! Un Boom team Rocky road riders un Terminātori
10.45-11.00 Rocky road riders un Terminātori JVSK 4 b un JVSK 4 b individuāli Pipariņi un Velniņi Ašie braucēji un draudzīgie trakuļi Uz priekšu! Un Boom team
11.00-11.15 Uz priekšu! Un Boom team Rocky road riders un Terminātori JVSK 4 b un JVSK 4 b individuāli Pipariņi un Velniņi Ašie braucēji un draudzīgie trakuļi
11.15-11.30 Ašie braucēji un draudzīgie trakuļi Uz priekšu! Un Boom team Rocky road riders un Terminātori JVSK 4 b un JVSK 4 b individuāli Pipariņi un Velniņi
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.30-11.45 Roltoniņi un Žigulīši Ogres jumis un Noķer mani Ašie un Bultas Rausīši un Droni  Luksofori un Mēs lieliskie!
11.45-12.00  Luksofori un Mēs lieliskie! Roltoniņi un Žigulīši Ogres jumis un Noķer mani Ašie un Bultas Rausīši un Droni
12.00-12.15 Rausīši un Droni  Luksofori un Mēs lieliskie! Roltoniņi un Žigulīši Ogres jumis un Noķer mani Ašie un Bultas
12.15-12.30 Ašie un Bultas Rausīši un Droni  Luksofori un Mēs lieliskie! Roltoniņi un Žigulīši Ogres jumis un Noķer mani
12.30-12.45 Ogres jumis un Noķer mani Ašie un Bultas Rausīši un Droni  Luksofori un Mēs lieliskie! Roltoniņi un Žigulīši
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.45-13.00 Ātrās mušas un Zibšņi Poga (2) un Asie kaktusi (1) 5 c 3 un 5 c 4 5 c 1 un 5 c 2 Braucam kopā un 5 c 5
13.00-13.15 Braucam kopā un 5 c 5 Ātrās mušas un Zibšņi Poga (2) un Asie kaktusi (1) 5 c 3 un 5 c 4 5 c 1 un 5 c 2
13.15-13.30 5 c 1 un 5 c 2 Braucam kopā un 5 c 5 Ātrās mušas un Zibšņi Poga (2) un Asie kaktusi (1) 5 c 3 un 5 c 4
13.30-13.45 5 c 3 un 5 c 4 5 c 1 un 5 c 2 Braucam kopā un 5 c 5 Ātrās mušas un Zibšņi Poga (2) un Asie kaktusi (1)
13.45-14.00 Poga (2) un Asie kaktusi (1) 5 c 3 un 5 c 4 5 c 1 un 5 c 2 Braucam kopā un 5 c 5 Ātrās mušas un Zibšņi
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
14.00-14.15 Ātrie baklažāni un Jautrie braucēji Brokoļi un Fantastiskais četrinieks Superbraucēji un Labākie no labākajiem Kaktusēni un Draudzības ķēde Raivo un Mūsdienīgie braucēji
14.15-14.30 Četri īsti ogrēnieši un Tetris Ātrie baklažāni un Jautrie braucēji Brokoļi un Fantastiskais četrinieks Superbraucēji un Labākie no labākajiem Kaktusēni un Draudzības ķēde
14.30-14.45 Raivo un Mūsdienīgie braucēji Četri īsti ogrēnieši un Tetris Ātrie baklažāni un Jautrie braucēji Brokoļi un Fantastiskais četrinieks Superbraucēji un Labākie no labākajiem
14.45-15.00 Kaktusēni un Draudzības ķēde Raivo un Mūsdienīgie braucēji Četri īsti ogrēnieši un Tetris Ātrie baklažāni un Jautrie braucēji Brokoļi un Fantastiskais četrinieks
15.00-15.15 Superbraucēji un Labākie no labākajiem Kaktusēni un Draudzības ķēde Raivo un Mūsdienīgie braucēji Četri īsti ogrēnieši un Tetris Ātrie baklažāni un Jautrie braucēji
15.15-15.30 Brokoļi un Fantastiskais četrinieks Superbraucēji un Labākie no labākajiem Kaktusēni un Draudzības ķēde Raivo un Mūsdienīgie braucēji Četri īsti ogrēnieši un Tetris

 

1. kārta

 

15.05.2018.   Preiļu bērnu un jauniešu sporta skola  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10 –11.20 Taciņa  Zibens un Vējiņš (individ) Ritentiņš Ceļotāji Taciņa (individ)
11.20-11.30 Taciņa (individ) Taciņa  Zibens un Vējiņš (individ) Ritentiņš Ceļotāji
11.30-11.40 Ceļotāji Taciņa (individ) Taciņa  Zibens un Vējiņš (individ) Ritentiņš
11.40-11.50 Ritentiņš Ceļotāji Taciņa (individ) Taciņa  Zibens un Vējiņš (individ)
11.50-12.00 Zibens un Vējiņš (individ) Ritentiņš Ceļotāji Taciņa (individ) Taciņa 
 
Laiks/posms 1.trase 2.trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00-12.10 Veiklie tīģeri   Individuāli 6 Spīdošie diski Stiprās lauvas
12.10-12.20 Stiprās lauvas Veiklie tīģeri   Individuāli 6 Spīdošie diski
12.20-12.30 Spīdošie diski Stiprās lauvas Veiklie tīģeri   Individuāli 6
12.30-12.40 Individuāli 6 Spīdošie diski Stiprās lauvas Veiklie tīģeri  
12.40-12.50   Individuāli 6 Spīdošie diski Stiprās lauvas Veiklie tīģeri

1. kārta  

11.05.2018.   Valkas pamatskola  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10 –11.20 Bulta Mazākie pūčulēni Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Ugunstīģeris
11.20-11.30 Ugunstīģeris Bulta Mazākie pūčulēni Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni
11.30-11.40 Jaunie pūčulēni Ugunstīģeris Bulta Mazākie pūčulēni Jautrie pūčulēni
11.40-11.50 Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Ugunstīģeris Bulta Mazākie pūčulēni
11.50-12.00 Mazākie pūčulēni Jautrie pūčulēni Jaunie pūčulēni Ugunstīģeris Bulta

 

 

1. kārta

10.05.2018.   Biķernieku sporta komplekss  plkst. 11:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Baložu vidusskola un Baložu vidusskola 1 Pārdaugava un RKV ātrie MVHM Sēja un Sējieši RCHV un RAĢISTI Baložu vidusskola 2 un individuāli
11.30 - 11.45 Baložu vidusskola 2 un individuāli Baložu vidusskola un Baložu vidusskola 1 Pārdaugava un RKV ātrie MVHM Sēja un Sējieši RCHV un RAĢISTI
11.45 –12.00 RCHV un RAĢISTI Baložu vidusskola 2 un individuāli Baložu vidusskola un Baložu vidusskola 1 Pārdaugava un RKV ātrie MVHM Sēja un Sējieši
12.00 -12.15 Sēja un Sējieši RCHV un RAĢISTI Baložu vidusskola 2 un individuāli Baložu vidusskola un Baložu vidusskola 1 Pārdaugava un RKV ātrie MVHM
12.15 –12.30 Pārdaugava un RKV ātrie MVHM Sēja un Sējieši RCHV un RAĢISTI Baložu vidusskola 2 un individuāli Baložu vidusskola un Baložu vidusskola 1
 
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30-12.45 Gaisa jājēji un Tīģeri uz riteņiem Ādaži-4.L  un Ādaži-5.E&4.A  Ādaži-4.G un Ādaži-4.G&4.L   Ādaži-4.C&4.A  un Ādaži-4.E  Ādaži-4.A  un Ādaži-4.A&4.E 
12.45-13.00 Ādaži-4.A  un Ādaži-4.A&4.E  Gaisa jājēji un Tīģeri uz riteņiem Ādaži-4.L  un Ādaži-5.E&4.A  Ādaži-4.G un Ādaži-4.G&4.L   Ādaži-4.C&4.A  un Ādaži-4.E 
13.00-13.15 Ādaži-4.C&4.A  un Ādaži-4.E  Ādaži-4.A  un Ādaži-4.A&4.E  Gaisa jājēji un Tīģeri uz riteņiem Ādaži-4.L  un Ādaži-5.E&4.A  Ādaži-4.G un Ādaži-4.G&4.L  
13.15-13.30 Ādaži-4.G un Ādaži-4.G&4.L   Ādaži-4.C&4.A  un Ādaži-4.E  Ādaži-4.A  un Ādaži-4.A&4.E  Gaisa jājēji un Tīģeri uz riteņiem Ādaži-4.L  un Ādaži-5.E&4.A 
13.30-13.45 Ādaži-4.L  un Ādaži-5.E&4.A  Ādaži-4.G un Ādaži-4.G&4.L   Ādaži-4.C&4.A  un Ādaži-4.E  Ādaži-4.A  un Ādaži-4.A&4.E  Gaisa jājēji un Tīģeri uz riteņiem


  

1. kārta

09.05.2018.   Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle   plkst. 10:00
Laiks/posms 1. trase 2. trase CSN Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10 –11.20 Drošie vellēni   Ašie braucēji Spieķīši Velo juniori
11.20-11.30 Velo juniori Drošie vellēni   Ašie braucēji Spieķīši
11.30-11.40 Spieķīši Velo juniori Drošie vellēni   Ašie braucēji
11.40-11.50 Ašie braucēji Spieķīši Velo juniori Drošie vellēni  
11.50-12.00   Ašie braucēji Spieķīši Velo juniori Drošie vellēni

 

 

 

 

 

 

 

 Otrās kārtas 1. posms 

 

UZMANĪBU! Komandu sastāviem jābūt tieši tādiem pašiem, kā 1. kārtas posmā. 

2. kārta: 08.05.2018     Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola     plkst. 11:00                                                                                                                Liepājas un Ventspils pilsēta, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas, Aizputes, Ventspils, Saldus un Brocēnu novads
10:50-11:00 Sacensību atklāšana
11:00-15:00 Sacensību norise un paralēlās aktivitātes
15:00-15:30 Pusdienas
15:30-16:00 Velo priekšnesumi un apbalvošana
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.00 – 11.12 Pope 1 Zelta zobrati Precīzie Ātrie Pope 2
11.12 – 11.24 Pope 2 Pope 1 Zelta zobrati Precīzie Ātrie
11.24 – 11.36 Ātrie Pope 2 Pope 1 Zelta zobrati Precīzie
11.36 – 11.48 Precīzie Ātrie Pope 2 Pope 1 Zelta zobrati
11.48 – 12.00 Zelta zobrati Precīzie Ātrie Pope 2 Pope 1
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.00 – 12.12 Stiprās riepas Brocēnu braucēji Krāsainie spieķi Labākie Drošie braucēji
12.12 – 12.24 Drošie braucēji Stiprās riepas Brocēnu braucēji Krāsainie spieķi Labākie
12.24 – 12.36 Labākie Drošie braucēji Stiprās riepas Brocēnu braucēji Krāsainie spieķi
12.36 – 12.48 Krāsainie spieķi Labākie Drošie braucēji Stiprās riepas Brocēnu braucēji
12.48 – 13.00 Brocēnu braucēji Krāsainie spieķi Labākie Drošie braucēji Stiprās riepas
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.00 – 13.12 Nepārspējamie pedāļu minēji       Ripo droši
13.12 – 13.24 Ripo droši Nepārspējamie pedāļu minēji      
13.24 – 13.36   Ripo droši Nepārspējamie pedāļu minēji    
13.36 – 13.48     Ripo droši Nepārspējamie pedāļu minēji  
13.48 – 14.00       Ripo droši Nepārspējamie pedāļu minēji

 

 

 1. kārta

08.05.2018.       Aizkraukles sporta centrs  plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Skriči 1 un Skriči 2 Leģendas un Ātruma risks Draugi un Zipsnis Ātrākie velosipēdisti un Velopro Smarts un White lions roar
11.30 - 11.45 Smarts un White lions roar Skriči 1 un Skriči 2 Leģendas un Ātruma risks Draugi un Zipsnis Ātrākie velosipēdisti un Velopro
11.45 –12.00 Ātrākie velosipēdisti un Velopro Smarts un White lions roar Skriči 1 un Skriči 2 Leģendas un Ātruma risks Draugi un Zipsnis
12.00 -12.15 Draugi un Zipsnis Ātrākie velosipēdisti un Velopro Smarts un White lions roar Skriči 1 un Skriči 2 Leģendas un Ātruma risks
12.15 –12.30 Leģendas un Ātruma risks Draugi un Zipsnis Ātrākie velosipēdisti un Velopro Smarts un White lions roar Skriči 1 un Skriči 2
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30-12.45 Fiksie un Rakari Pēda Picas un Velo zipsnis Minioni un Riteņčetrinieks Goat farm un Vilkači
12.45-13.00 Goat farm un Vilkači Fiksie un Rakari Pēda Picas un Velo zipsnis Minioni un Riteņčetrinieks
13.00-13.15 Minioni un Riteņčetrinieks Goat farm un Vilkači Fiksie un Rakari Pēda Picas un Velo zipsnis
13.15-13.30 Picas un Velo zipsnis Minioni un Riteņčetrinieks Goat farm un Vilkači Fiksie un Rakari Pēda
13.30-13.45 Pēda Picas un Velo zipsnis Minioni un Riteņčetrinieks Goat farm un Vilkači Fiksie un Rakari

 

 


  

 

 

03.05.2018.  CSDD Tukuma nodaļa plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.10-11.20 Lustīgie Zobrati Zibšņi Smārdes ērgļi Smārdes veiklie
11.20-11.30 Smārdes spēks Lustīgie Zobrati Zibšņi Smārdes ērgļi
11.30-11.40 Smārdes veiklie Smārdes spēks Lustīgie Zobrati Zibšņi
11.40-11.50 Smārdes ērgļi Smārdes veiklie Smārdes spēks Lustīgie Zobrati
11.50-12.00 Zibšņi Smārdes ērgļi Smārdes veiklie Smārdes spēks Lustīgie
12.00-12.10 Zobrati Zibšņi Smārdes ērgļi Smārdes veiklie Smārdes spēks
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.10-12.20 Ātrumnieki VARI !!! Nemēģini mūs pārspēt!!! Meiteņu spēks Asie zobrati
12.20-12.30 Asie zobrati Ātrumnieki VARI !!! Nemēģini mūs pārspēt!!! Meiteņu spēks
12.30-12.40 Meiteņu spēks Asie zobrati Ātrumnieki VARI !!! Nemēģini mūs pārspēt!!!
12.40-12.50 Nemēģini mūs pārspēt!!! Meiteņu spēks Asie zobrati Ātrumnieki VARI !!!
12.50-13.00 VARI !!! Nemēģini mūs pārspēt!!! Meiteņu spēks Asie zobrati Ātrumnieki

 

 

 

 02.05.2018.    CSDD Jēkabpils  nodaļa plkst. 11:00
           
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase Velo uzbūve CSN Pirmā palīdzība
11.15 –11.25 Drošie       Atašiene + ind
11.25 - 11.35 Atašiene + ind Drošie      
11.35 –11.45   Atašiene + ind Drošie    
11.45 -12.00     Atašiene + ind Drošie  
12.00-12.15       Atašiene + ind Drošie

 

 

 

 27.04.2018.      Saldus sākumskola    plkst. 9:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
9.15-9.30 Ričuki + individuāli (Keita, Deivids, Annija) Drošsirži un Varenie vilki Tīģeri + individuāli (Horens) un Sportlandieši Flinstoni un Simpsoni Saldus riteņbraucēji un Žiglie braucēji
9.30-9.45 Saldus riteņbraucēji un Žiglie braucēji Ričuki + individuāli (Keita, Deivids, Annija) Drošsirži un Varenie vilki Tīģeri + individuāli (Horens) un Sportlandieši Flinstoni un Simpsoni
9.45-10.00 Flinstoni un Simpsoni Saldus riteņbraucēji un Žiglie braucēji Ričuki + individuāli (Keita, Deivids, Annija) Drošsirži un Varenie vilki Tīģeri + individuāli (Horens) un Sportlandieši
10.00-10.15 Tīģeri + individuāli (Horens) un Sportlandieši Flinstoni un Simpsoni Saldus riteņbraucēji un Žiglie braucēji Ričuki + individuāli (Keita, Deivids, Annija) Drošsirži un Varenie vilki
10.15-10.30 Drošsirži un Varenie vilki Tīģeri + individuāli (Horens) un Sportlandieši Flinstoni un Simpsoni Saldus riteņbraucēji un Žiglie braucēji Ričuki + individuāli (Keita, Deivids, Annija)
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
10.30-10.45 Ašie riteņi un Belesorma Ātrie un Precīzie Zelta bremzes un VB juniori Jautrie zobrati un Meičas rullē! Brocēnu braucēji un Broču pedāļi
10.45-11.00 Brocēnu braucēji un Broču pedāļi Ašie riteņi un Belesorma Ātrie un Precīzie Zelta bremzes un VB juniori Jautrie zobrati un Meičas rullē!
11.00-11.15 Jautrie zobrati un Meičas rullē! Brocēnu braucēji un Broču pedāļi Ašie riteņi un Belesorma Ātrie un Precīzie Zelta bremzes un VB juniori
11.15-11.30 Zelta bremzes un VB juniori Jautrie zobrati un Meičas rullē! Brocēnu braucēji un Broču pedāļi Ašie riteņi un Belesorma Ātrie un Precīzie
11.30-11.45 Ātrie un Precīzie Zelta bremzes un VB juniori Jautrie zobrati un Meičas rullē! Brocēnu braucēji un Broču pedāļi Ašie riteņi un Belesorma
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.45-12.00  individuālists (Ralfs) un 4.b riteņraucēji Fiksie riteņi un Lieliskie braucēji Jautrie atstarotāji un Remtes pēdiņas Labākie un Krāsainie spieķi Drosmīgie un Ritenīši
12.00-12.15 Drošībnieki un 4.b minās!  individuālists (Ralfs) un 4.b riteņraucēji Fiksie riteņi un Lieliskie braucēji Jautrie atstarotāji un Remtes pēdiņas Labākie un Krāsainie spieķi
12.15-12.30 Drosmīgie un Ritenīši Drošībnieki un 4.b minās!  individuālists (Ralfs) un 4.b riteņraucēji Fiksie riteņi un Lieliskie braucēji Jautrie atstarotāji un Remtes pēdiņas
12.30-12.45 Labākie un Krāsainie spieķi Drosmīgie un Ritenīši Drošībnieki un 4.b minās!  individuālists (Ralfs) un 4.b riteņraucēji Fiksie riteņi un Lieliskie braucēji
12.45-13.00 Jautrie atstarotāji un Remtes pēdiņas Labākie un Krāsainie spieķi Drosmīgie un Ritenīši Drošībnieki un 4.b minās!  individuālists (Ralfs) un 4.b riteņraucēji
13.00-13.15 Fiksie riteņi un Lieliskie braucēji Jautrie atstarotāji un Remtes pēdiņas Labākie un Krāsainie spieķi Drosmīgie un Ritenīši Drošībnieki un 4.b minās!
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.15-13.30 Vingrie un Atstarotāji Zibentiņi un Zibsnīši Labie braucēji un Zaļie Fiksie un Jautrie Attapīgie un Drosmīgie (ind) un Guči riteņi
13.30-13.45 Attapīgie un Drosmīgie (ind) un Guči riteņi Vingrie un Atstarotāji Zibentiņi un Zibsnīši Labie braucēji un Zaļie Fiksie un Jautrie
13.45-14.00 Fiksie un Jautrie Attapīgie un Drosmīgie (ind) un Guči riteņi Vingrie un Atstarotāji Zibentiņi un Zibsnīši Labie braucēji un Zaļie
14.00-14.15 Labie braucēji un Zaļie Fiksie un Jautrie Attapīgie un Drosmīgie (ind) un Guči riteņi Vingrie un Atstarotāji Zibentiņi un Zibsnīši
14.15-14.30 Zibentiņi un Zibsnīši Labie braucēji un Zaļie Fiksie un Jautrie Attapīgie un Drosmīgie (ind) un Guči riteņi Vingrie un Atstarotāji
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
14.30-14.45 Mjausiņi un Zibšņi Žiperīgie ciskudriļļi Ātrie riteņi  Gāzi grīdā un individuāli (Marks, Ketija) Žiperīgie un Individuāli(Ance)
14.45-15.00 Žiperīgie un Individuāli(Ance) Mjausiņi un Zibšņi Žiperīgie ciskudriļļi Ātrie riteņi  Gāzi grīdā un individuāli (Marks, Ketija)
15.00-15.15 Gāzi grīdā un individuāli (Marks, Ketija) Žiperīgie un Individuāli(Ance) Mjausiņi un Zibšņi Žiperīgie ciskudriļļi Ātrie riteņi 
15.15-15.30 Ātrie riteņi  Gāzi grīdā un individuāli (Marks, Ketija) Žiperīgie un Individuāli(Ance) Mjausiņi un Zibšņi Žiperīgie ciskudriļļi
15.30-15.45 Žiperīgie ciskudriļļi Ātrie riteņi  Gāzi grīdā un individuāli (Marks, Ketija) Žiperīgie un Individuāli(Ance) Mjausiņi un Zibšņi

 

 

 


  

 

 26.04.2018.       Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola   plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Drošie braucēji + individuāli Labais četrinieks 4x4 Zelta zobrati Stiprās riepas
11.30 - 11.45 Stiprās riepas Drošie braucēji + individuāli Labais četrinieks 4x4 Zelta zobrati
11.45 –12.00 Zelta zobrati Stiprās riepas Drošie braucēji + individuāli Labais četrinieks 4x4
12.00 -12.15 4x4 Zelta zobrati Stiprās riepas Drošie braucēji + individuāli Labais četrinieks
12.15 –12.30 Labais četrinieks 4x4 Zelta zobrati Stiprās riepas Drošie braucēji + individuāli

 

 

 

25.04.2018.  CSDD Ventspils nodaļa plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1. trase 2. trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 3. klase un Min tik uz priekšu Ātrie ričuki un Ripo Stiprie un Ritenīši 3 b klase un Veiklie un Attapīgie 3 a klase un Nepārspējamie pedāļu minēji
11.30 - 11.45 3 a klase un Nepārspējamie pedāļu minēji 3. klase un Min tik uz priekšu Ātrie ričuki un Ripo Stiprie un Ritenīši 3 b klase un Veiklie un Attapīgie
11.45 –12.00 3 b klase un Veiklie un Attapīgie 3 a klase un Nepārspējamie pedāļu minēji 3. klase un Min tik uz priekšu Ātrie ričuki un Ripo Stiprie un Ritenīši
12.00 -12.15 Stiprie un Ritenīši 3 b klase un Veiklie un Attapīgie 3 a klase un Nepārspējamie pedāļu minēji 3. klase un Min tik uz priekšu Ātrie ričuki un Ripo
12.15 –12.30 Ātrie ričuki un Ripo Stiprie un Ritenīši 3 b klase un Veiklie un Attapīgie 3 a klase un Nepārspējamie pedāļu minēji 3. klase un Min tik uz priekšu
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30-12.40 Pope 1 Kurši Jautrie Ašie Pope 2
12.40-12.50 Pope 2 Pope 1 Kurši Jautrie Ašie
12.50-13.00 Ašie Pope 2 Pope 1 Kurši Jautrie
13.00-13.10 Jautrie Ašie Pope 2 Pope 1 Kurši
13.10-13.20 Kurši Jautrie Ašie Pope 2 Pope 1

 

 

 

24.04.2018.     CSDD  Talsu nodaļa  plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Ripo Baikeri un Individuāli (3) Zibsnis Ritentiņi Virbu pamatskola 2
11.30 - 11.45 Virbu pamatskola 1 Ripo Baikeri un Individuāli (3) Zibsnis Ritentiņi
11.45 –12.00 Virbu pamatskola 2 Virbu pamatskola 1 Ripo Baikeri un Individuāli (3) Zibsnis
12.00 -12.15 Ritentiņi Virbu pamatskola 2 Virbu pamatskola 1 Ripo Baikeri un Individuāli (3)
12.15 –12.30 Zibsnis Ritentiņi Virbu pamatskola 2 Virbu pamatskola 1 Ripo
12.30-12.45 Baikeri un Individuāli (3) Zibsnis Ritentiņi Virbu pamatskola 2 Virbu pamatskola 1
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.45 - 13.00 Superbraucēji Veļiki Velosipēdisti Velo "Talsi" Talsenieki
13.00 –13.15 Talsenieki Superbraucēji Veļiki Velosipēdisti Velo "Talsi"
13.15 –13.30 Velo "Talsi" Talsenieki Superbraucēji Veļiki Velosipēdisti
13.30 –13.45 Velosipēdisti Velo "Talsi" Talsenieki Superbraucēji Veļiki
13.45-14.00 Veļiki Velosipēdisti Velo "Talsi" Talsenieki Superbraucēji

 

 

 

 

23.04.2018.      Kuldīgas sporta manēža   plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Skrunda 1 un Skrunda 7 Skrunda 6 un Alsungas vidusskolas 5. klase Skrunda 5 un Alsungas vidusskolas 4. klase Skrunda 4 un Skrunda 10 Skrunda 3 un Skrunda 9
11.30 - 11.45 Skrunda 2 un Skrunda 8 Skrunda 1 un Skrunda 7 Skrunda 6 un Alsungas vidusskolas 5. klase Skrunda 5 un Alsungas vidusskolas 4. klase Skrunda 4 un Skrunda 10
11.45 –12.00 Skrunda 3 un Skrunda 9 Skrunda 2 un Skrunda 8 Skrunda 1 un Skrunda 7 Skrunda 6 un Alsungas vidusskolas 5. klase Skrunda 5 un Alsungas vidusskolas 4. klase
12.00 -12.15 Skrunda 4 un Skrunda 10 Skrunda 3 un Skrunda 9 Skrunda 2 un Skrunda 8 Skrunda 1 un Skrunda 7 Skrunda 6 un Alsungas vidusskolas 5. klase
12.15 –12.30 Skrunda 5 un Alsungas vidusskolas 4. klase Skrunda 4 un Skrunda 10 Skrunda 3 un Skrunda 9 Skrunda 2 un Skrunda 8 Skrunda 1 un Skrunda 7
12:30-12:45 Skrunda 6 un Alsungas vidusskolas 5. klase Skrunda 5 un Alsungas vidusskolas 4. klase Skrunda 4 un Skrunda 10 Skrunda 3 un Skrunda 9 Skrunda 2 un Skrunda 8
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30 –12.45 Kurjeri un Kuldīdznieki Fighting powore un Labākie Individuāli (6) un Individuāli (2) Zobratiņi un LMZD Metāls uz riepām un Alternatīvais 4
12.45 - 13.00 Kustīgie uz ceļa un 2+2 Kurjeri un Kuldīdznieki Fighting powore un Labākie Individuāli (6) un Individuāli (2) Zobratiņi un LMZD
13.00 –13.15 Metāls uz riepām un Alternatīvais 4 Kustīgie uz ceļa un 2+2 Kurjeri un Kuldīdznieki Fighting powore un Labākie Individuāli (6) un Individuāli (2)
13.15 –13.30 Zobratiņi un LMZD Metāls uz riepām un Alternatīvais 4 Kustīgie uz ceļa un 2+2 Kurjeri un Kuldīdznieki Fighting powore un Labākie
13.30 –13.45 Individuāli (6) un Individuāli (2) Zobratiņi un LMZD Metāls uz riepām un Alternatīvais 4 Kustīgie uz ceļa un 2+2 Kurjeri un Kuldīdznieki
13.45 –14:00 Fighting powore un Labākie Individuāli (6) un Individuāli (2) Zobratiņi un LMZD Metāls uz riepām un Alternatīvais 4 Kustīgie uz ceļa un 2+2
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
13.45-14.00 Kuldīga 1 un Gudrie puiši       Kuldīga 2
14.00-14.15 Kuldīga 2 Kuldīga 1 un Gudrie puiši      
14.15-14.30   Kuldīga 2 Kuldīga 1 un Gudrie puiši    
14.30-14.45     Kuldīga 2 Kuldīga 1 un Gudrie puiši  
14.45-15.00       Kuldīga 2 Kuldīga 1 un Gudrie puiši

  

 

 

20.04.2018.      Dobeles pilsētas stadions   plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Zelta spieķi (Ina Ramate) un Zelta atstarotāji Lielais četrinieks Riteņbraucēju četrinieks Zelta spieķi (Danute Balčūna) Tērauds un Skrējēji
11.30-11.45 Dimanta Spieķi un Ripotāji Zelta spieķi (Ina Ramate) un Zelta atstarotāji Lielais četrinieks Riteņbraucēju četrinieks Zelta spieķi (Danute Balčūna)
11.45-12.00 Tērauds un Skrējēji Dimanta Spieķi un Ripotāji Zelta spieķi (Ina Ramate) un Zelta atstarotāji Lielais četrinieks Riteņbraucēju četrinieks
12.00-12.10 Zelta spieķi (Danute Balčūna) Tērauds un Skrējēji Dimanta Spieķi un Ripotāji Zelta spieķi (Ina Ramate) un Zelta atstarotāji Lielais četrinieks
12.10-12.20 Riteņbraucēju četrinieks Zelta spieķi (Danute Balčūna) Tērauds un Skrējēji Dimanta Spieķi un Ripotāji Zelta spieķi (Ina Ramate) un Zelta atstarotāji
12.20-12.30 Lielais četrinieks Riteņbraucēju četrinieks Zelta spieķi (Danute Balčūna) Tērauds un Skrējēji Dimanta Spieķi un Ripotāji
 
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30-12.40 Mikslis un Kaķu žūža Četri vēji Spieķi Ašie Trešie
12.40-12.50 Penkulnieki un Samtainais kurmis Mikslis Četri vēji Spieķi Ašie
12.50-13.00 Trešie Penkulnieki Mikslis Četri vēji Spieķi
13.00-13.10 Ašie Trešie Penkulnieki Mikslis Četri vēji
13.10-13.20 Spieķi Ašie Trešie Penkulnieki Mikslis
13.20-13.30 Četri vēji Spieķi Ašie Trešie Penkulnieki

 


  

 

 

19.04.2018.      Jelgavas 4. sākumskola    plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.25 Mazie eži Zebra 1 Jelgavas 3 ssk.II.komanda Jelgavas 3 ssk.I.komanda Zibenszeļļi
11.25 - 11.35 Vilces vilki Mazie eži Zebra 1 Jelgavas 3 ssk.II.komanda Jelgavas 3 ssk.I.komanda
11.35 –11.45 Zibenszeļļi Vilces vilki Mazie eži Zebra 1 Jelgavas 3 ssk.II.komanda
11.45 -12.00 Jelgavas 3 ssk.I.komanda Zibenszeļļi Vilces vilki Mazie eži Zebra 1
12.00-12.15 Jelgavas 3 ssk.II.komanda Jelgavas 3 ssk.I.komanda Zibenszeļļi Vilces vilki Mazie eži
12.15 –12.25 Zebra 1 Jelgavas 3 ssk.II.komanda Jelgavas 3 ssk.I.komanda Zibenszeļļi Vilces vilki
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.25-12.35 Zebra 2 Bebri Āpši Sportiskie braucēji Zebra 4
12.35-12.45 Zebra 3 Zebra 2 Bebri Āpši Sportiskie braucēji
12.45-12.55 Zebra 4 Zebra 3 Zebra 2 Bebri Āpši
12.55-13.05 Sportiskie braucēji Zebra 4 Zebra 3 Zebra 2 Bebri
13.05-13.15 Āpši Sportiskie braucēji Zebra 4 Zebra 3 Zebra 2
13.15-13.25 Bebri Āpši Sportiskie braucēji Zebra 4 Zebra 3

 

 

 

 

18.04.2018.      Alūksnes sākumskola    plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Strauti 1 un Zibeņi un Individuāli (1) Strauti 5  un Ape 3 Strauti 4 un Dimanti Strauti 3 un Čiekuri Strauti 2 un Turbo
11.30 - 11.45 Strauti 2 un Turbo  Strauti 1 un Zibeņi un Individuāli (1) Strauti 5  un Ape 3 Strauti 4 un Dimanti Strauti 3 un Čiekuri
11.45 –12.00 Strauti 3 un Čiekuri Strauti 2 un Turbo Strauti 1 un Zibeņi un Individuāli (1) Strauti 5  un Ape 3 Strauti 4 un Dimanti
12.00 -12.15 Strauti 4 un Dimanti Strauti 3 un Čiekuri Strauti 2 un Turbo Strauti 1 un Zibeņi un Individuāli (1) Strauti 5  un Ape 3
12.15 –12.30 Strauti 5  un Ape 3 Strauti 4 un Dimanti Strauti 3 un Čiekuri Strauti 2 un Turbo Strauti 1 un Zibeņi un Individuāli (1)
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30 –12.45 Ape 4 un Gudrie velosipēdisti Raideri  Latvieši un Esi drošs 2 Veiklie  un Esi drošs 1 Zinātkārais četrinieks un Fantastiskais četrinieks
12.45 - 13.00 Zinātkārais četrinieks un Fantastiskais četrinieks Ape 4 un Gudrie velosipēdisti Raideri Latvieši un Esi drošs 2 Veiklie  un Esi drošs 1
13.00 –13.15 Veiklie  un Esi drošs 1 Zinātkārais četrinieks un Fantastiskais četrinieks Ape 4 un Gudrie velosipēdisti Raideri Latvieši un Esi drošs 2
13.15 –13.30 Latvieši un Esi drošs 2 Veiklie  un Esi drošs 1 Zinātkārais četrinieks un Fantastiskais četrinieks Ape 4 un Gudrie velosipēdisti Raideri
13.30 –13.45 Raideri Latvieši un Esi drošs 2 Veiklie  un Esi drošs 1 Zinātkārais četrinieks un Fantastiskais četrinieks Ape 4 un Gudrie velosipēdisti


 

  
   

 17.04.2018.      Madonas CSDD nodaļa, Saules iela 60   plkst. 11:00
           
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.25 Komēta nāk Kusa 1 Kusa 2 Kusa 3 Kusa 4
11.25 - 11.35 Kusa 5 Komēta nāk Kusa 1 Kusa 2 Kusa 3
11.35 –11.45 Kusa 4 Kusa 5 Komēta nāk Kusa 1 Kusa 2
11.45-11.55 Kusa 3 Kusa 4 Kusa 5 Komēta nāk Kusa 1
11.55-12.05 Kusa 2 Kusa 3 Kusa 4 Kusa 5 Komēta nāk
12.05-12.15 Kusa 1 Kusa 2 Kusa 3 Kusa 4 Kusa 5

 

 

 

 

 

 13.04.2018.      Gulbenes sporta centrs   plkst. 11:00
           
           
Laiks/posms 1. trase 2. trase Velo uzbūve CSN Pirmā palīdzība
11.15 –11.25 Spieķis 1 Spieķis 2 Spieķis 3    
11.25 - 11.35 Spieķis 2 Spieķis 3 Spieķis 1    
11.35 –11.45 Spieķis 3 Spieķis 1 Spieķis 2    
11.45 -12.00       Spieķis 1 un Spieķis 2 Spieķis 3
12.00-12.15       Spieķis 3 Spieķis 1 un Spieķis 2

 

 

 

 

 

 12.04.2018.      Valmieras sākumskola   plkst. 11:00
           
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Pedālītis un ROLK Konusiņi un TOP 3 C Zobratiņi un Ātrais rats Ķēdītes un Ripotāji Tīģeri un Ripo rati
11.30 - 11.45 Zobrati  Pedālītis un ROLK Konusiņi un TOP 3 C Zobratiņi un Ātrais rats Ķēdītes un Ripotāji
11.45 –12.00 Tīģeri un Ripo rati Zobrati  Pedālītis un ROLK Konusiņi un TOP 3 C Zobratiņi un Ātrais rats
12.00 -12.15 Ķēdītes un Ripotāji Tīģeri un Ripo rati Zobrati  Pedālītis un ROLK Konusiņi un TOP 3 C
12.15 –12.30 Zobratiņi un Ātrais rats Ķēdītes un Ripotāji Tīģeri un Ripo rati Zobrati  Pedālītis un ROLK
12:30-12:45 Konusiņi un TOP 3 C Zobratiņi un Ātrais rats Ķēdītes un Ripotāji Tīģeri un Ripo rati Zobrati 

  

 

 

 

 

 

11.04.2018.      Limbažu pilsētas stadions, Sporta iela 3     plkst. 11:00

 11.04.2018.      Limbažu pilsētas stadions, Sporta iela 3      plkst. 11:00
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Spicie 1  Bingo un Spicie 3 Kastanīši un Spicie 5 Zini un mini un  Spicie 2 Žiperīgie un Spicie 4
11.30 - 11.45 Žiperīgie un Spicie 4 Spicie 1  Bingo un Spicie 3 Kastanīši un Spicie 5 Zini un mini un  Spicie 2
11.45 –12.00 Zini un mini un  Spicie 2 Žiperīgie un Spicie 4 Spicie 1  Bingo un Spicie 3 Kastanīši un Spicie 5
12.00 -12.15 Kastanīši un Spicie 5 Zini un mini un  Spicie 2 Žiperīgie un Spicie 4 Spicie 1  Bingo un Spicie 3
12.15 –12.30 Bingo un Spicie 3 Kastanīši un Spicie 5 Zini un mini un Spicie 2 Žiperīgie un Spicie 4 Spicie 1 
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30 –12.45 Individuāli un Lādezers 1 Lādezers 4 un Lādezers 5 Velo Pro un Lādezers 2 Baikeri un Zibentiņi Fiksīši un Lādezers 3
12.45 - 13.00 Nav Signāla un Superīgie Individuāli un Lādezers 1 Lādezers 4 un Lādezers 5 Velo Pro un Lādezers 2 Baikeri un Zibentiņi
13.00 –13.15 Fiksīši un Lādezers 3 Nav Signāla un Superīgie Individuāli un Lādezers 1 Lādezers 4 un Lādezers 5 Velo Pro un Lādezers 2
13.15 –13.30 Baikeri un Zibentiņi Fiksīši un Lādezers 3 Nav Signāla un Superīgie Individuāli un Lādezers 1 Lādezers 4 un Lādezers 5
13.30 –13.45 Velo Pro un Lādezers 2 Baikeri un Zibentiņi Fiksīši un Lādezers 3 Nav Signāla un Superīgie Individuāli un Lādezers 1
13.45 –14:00 Lādezers 4 un Lādezers 5 Velo Pro un Lādezers 2 Baikeri un Zibentiņi Fiksīši un Lādezers 3 Nav Signāla un Superīgie

 

 

10.04.2018. Priekuļu vidusskola (Cēsu prospekts 46),  plkst. 10:00

 


Īpašu pārsteigumu esam sagatavojuši pašai pirmajai komandai, kura reģistrējās dalībai forumā - "Drosmīgās lauvas"!  


Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
10:00 –10.15 Gepards un Burgeri Turbo riteņi un Zibenīgie braucēji Fantastiskais četrinieks un Trakās bulciņas Drosmīgās lauvas un Stiprie velo Krītiņi un Zibšņi
10:15 –10:30 Krītiņi un Zibšņi Gepards un Burgeri Turbo riteņi un Zibenīgie braucēji Fantastiskais četrinieks un Trakās bulciņas Drosmīgās lauvas un Stiprie velo
10:30 - 10:45 Drosmīgās lauvas un Stiprie velo Krītiņi un Zibšņi Gepards un Burgeri Turbo riteņi un Zibenīgie braucēji Fantastiskais četrinieks un Trakās bulciņas
10.45 -11.00 Fantastiskais četrinieks un Trakās bulciņas Drosmīgās lauvas un Stiprie velo Krītiņi un Zibšņi Gepards un Burgeri Turbo riteņi un Zibenīgie braucēji
11.00 –11.15 Turbo riteņi un Zibenīgie braucēji Fantastiskais četrinieks un Trakās bulciņas Drosmīgās lauvas un Stiprie velo Krītiņi un Zibšņi Gepards un Burgeri
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
11.15 –11.30 Četri braucēji un Sprinteri Ātrie Jaguāri un Karstās riepas Super braucēji un Mistiskie tupeņi Ātrums un Spēks un Labākie Braucēji CPV riteņi un Neoni
11.30 - 11.45 CPV riteņi un Neoni Četri braucēji un Sprinteri Ātrie Jaguāri un Karstās riepas Super braucēji un Mistiskie tupeņi Ātrums un Spēks un Labākie Braucēji
11.45 –12.00 Ātrums un Spēks un Labākie Braucēji CPV riteņi un Neoni Četri braucēji un Sprinteri Ātrie Jaguāri un Karstās riepas Super braucēji un Mistiskie tupeņi
12.00 -12.15 Super braucēji un Mistiskie tupeņi Ātrums un Spēks un Labākie Braucēji CPV riteņi un Neoni Četri braucēji un Sprinteri Ātrie Jaguāri un Karstās riepas
12.15 –12.30 Ātrie Jaguāri un Karstās riepas Super braucēji un Mistiskie tupeņi Ātrums un Spēks un Labākie Braucēji CPV riteņi un Neoni Četri braucēji un Sprinteri
           
Laiks/posms CSN 1.trase 2.trase Velo uzbūve Pirmā palīdzība
12.30 –12.45 Ugunsriteņi un Zibenīgās ķēdes Simpsoni un Leģendāri The Beast team un Liesmojošās riepas Flash un Asprātīgais četrinieks Lāzergepardi un Brīvie vēji
12.45 - 13.00 The Fastest un Gudrības liesmas Ugunsriteņi un Zibenīgās ķēdes Simpsoni un Leģendāri The Beast team un Liesmojošās riepas Flash un Asprātīgais četrinieks
13.00 –13.15 Lāzergepardi un Brīvie vēji The Fastest un Gudrības liesmas Ugunsriteņi un Zibenīgās ķēdes Simpsoni un Leģendāri The Beast team un Liesmojošās riepas
13.15 –13.30 Flash un Asprātīgais četrinieks Lāzergepardi un Brīvie vēji The Fastest un Gudrības liesmas Ugunsriteņi un Zibenīgās ķēdes Simpsoni un Leģendāri
13.30 –13.45 The Beast team un Liesmojošās riepas Flash un Asprātīgais četrinieks Lāzergepardi un Brīvie vēji The Fastest un Gudrības liesmas Ugunsriteņi un Zibenīgās ķēdes
13.45 –14:00 Simpsoni un Leģendāri The Beast team un Liesmojošās riepas Flash un Asprātīgais četrinieks Lāzergepardi un Brīvie vēji The Fastest un Gudrības liesmas

 

  

 

 

Ielogojies vai izveido kontu