Pirmā konkursa "Gribu būt mobils" pusfināla dalībnieki demonstrē stabilas zināšanas

2020.gada 16.janvārī Rīgas Motormuzejā  risinājās šī mācību gada konkursa "Gribu būt mobils" pusfināla sacensības. Tajās piedalījās  labākās komandas no Rīgas un reģiona: komandas "Ceļu ABC" un "Jaunie vadītāji" no Rīgas 21.vidusskolas, "Ādaži-6.a-2" un "Kaspars & pārejās" no Ādažu vidusskolas, komanda "Baložu vidusskola", komanda "Redzi Krimu?" no privātās pamatskolas  "Gaismas tilts 97", komanda "Asie-7a" no Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas un komanda "Asie gurķīši" no Ķekavas vidusskolas.

Par pirmo sacensību posmu - komandas darbu ceļu satiksmes drošības inženieru kārtā - varēja saņemt 17,75 punktus. Pēc tam skolēni demonstrēja individuālas zināšanas un prasmes pie planšetdatora, atbildot uz testa jautājumiem, kas skāra dažādas ceļu satiksmes noteikumu jomas. Katra skolēna atbildes veidoja komandas kopējo rezultātu. Par šo sacensību posmu komandas varēja nopelnīt maksimāli 52 punktus. Par skolēnu sagatavoto un prezentēto mājasdarbu Ir labi būt labam ceļu satiksmē maksimālais punktu skaits bija 15. Pirmo vietu Rīgas pusfinālā ar 65.25 punktiem izcīnīja komanda Baložu vidusskola. Tai sekoja komanda Jaunie vadītāji ar 62.00 punktiem un Ādaži-6.a-2 ar  57.50 punktiem. Visi pusfināla dalībnieki saņēma piemiņas balvas. Pusfināla rezultātus varat apskatīties šeit.

Paldies visiem skolēniem par cīņas sparu un entuziasmu, un skolotājiem par  nozīmīgo ieguldīto darbu!
Nākamās pusfināla sacensības norisināsies 21.01.2020, plkst. 11:00 Preiļu 2. vidusskolā, Andreja Paulāna ielā 2, Preiļos.

Fināla sacensībās komandas cīnīsies par konkursa galveno balvu - dāvanu karti izglītojošam braucienam 2000 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti izglītojošam braucienam, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Konkursu rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija un projekta organizatoriskie jautājumi uzticēti SIA "Aģentūra VB Plus". Projekta finansējumu nodrošina maksājumi no OCTA līdzekļiem, kurus ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" kontā ieskaita apdrošināšanas sabiedrības.

  

Skatīts: 596