„4bikes” – CSDD satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” Tukuma reģiona pusfināla uzvarētāji

Otrdien, 2019.gada 29.janvārī, Kandavā notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” piektais reģionālais pusfināls. Tajā uzvarēja Talsu Valsts ģimnāzijas skolas komanda „4bikes”, iegūstot 54.13 punktu no 66 iespējamajiem.
Uzvarētāju komandas skolotāja Sandra Zvirgzdiņa apbrīnoja CSDD idejas, kuras stimulē bērnus doties uz priekšu un būt gatavībā uz jaunām lietām. Sakarā ar CSDD konkursiem un apsveicamo darbu, tīņu vecuma bērni tiek motivēti parādīt sevi svešā vidē, iemācās pareizi prezentēt savas zināšanas kā arī savu ieguldīto darbu ceļu satiksmes uzlabošanā.
Tukuma reģiona pusfināla rezultāti atrodami www.gribubutmobils.lv/rezultati/pus... 
Konkurss „Gribu būt mobils!” notiek jau no 2006./2007.mācību gada, tā mērķis ir paaugstināt 6.- 8.klašu skolēnu zināšanas un prasmes satiksmes drošībā, kā arī pilnveidot personīgās drošības garantēšanas iespējas. Skolēnu interese katru gadu palielinās.
Konkursa „Gribu būt mobils!” fināla uzvarētājkomandai būs iespēja doties izglītojošā ekskursijā pēc saviem ieskatiem, saņemot dāvanu karti 1500 EUR. Savukārt fināla sacensību 2. un 3.vietas ieguvēji arī saņems dāvanu karti ekskursijai, 500 EUR un 300 EUR vērtībā. Veiksmīgākie konkursa neklātienes kārtas dalībnieki, kuri neiekļuva pusfinālā, saņēma stilīgas balvas. Balvas pusfināla norises laikā savā īpašumā iegūs arī visu klātienes septiņu pusfinālu dalībnieki.
Paldies Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolai par uzņemšanu.
Nākošais pusfināls notiks ceturtdien, 31.janvārī, plkst. 11.00, Preiļu 2. vidusskolā, Andreja Paulāna ielā 2, Preiļos.

 

 

Skatīts: 925