Velo Vapiņš

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

Pēdējos mācību gada mēnešus esam pavadījuši īpašā pašmācības režīmā, kas nesa sev līdzi dažādus izaicinājumus. Vairāk nekā jebkad bija vajadzīga pašdisciplīna, koncentrēšanās patstāvīgam mācību darbam, spēja strādāt bez tieša kontakta ar skolotājiem un klases biedriem. Tomēr bija arī pozitīvas iezīmes. Tā kā nebija jāmēro ceļš uz skolu un nedrīkstēja apmeklēt pulciņus un nodarbības, skolēniem izveidojās brīvā laika rezerves, kuras daudzi no jums izmantoja lietderīgi. Tika izlasīta kāda biezāka grāmata, apgūtas jaunas digitālās prasmes, kā arī atkārtotas un papildinātas zināšanas par drošību ceļu satiksmē.


Esam pārliecināti, ka šādi varējāt sagatavoties brīvlaikam, kad ārkārtas režīma nosacījumi, cerams, tiks mīkstināti.
Bet šonedēļ vēl strādājam! Tieši brīvlaikā izvilksim no pagultes skrituļdēļus un skrituļslidas. Jaunie testi palīdzēs atcerēties gan jautājumus par skrituļotāju vietu un pareizu rīcību ceļu satiksmes sistēmā, gan liks ar kristisku aci pārskatīt savu ekipējumu.


Pamatskolēni pastiprināti pievērsīsies saviem "spēkratiem" - velosipēdiem un mopēdiem. Katram no šiem transportlīdzekļiem ir sava specifiska loma ceļu satiksmē. Kas atļauts vienam, nav automātiski attiecināms arī uz otru. Atkārtojam, papildinām un pārdomājam visas nianses, kas jāievēro satiksmes dalībniekiem - velosipēdu un mopēdu vadītājiem.


Paldies visiem pedagogiem un skolēniem, kas piedalījās šajā aizraujošajā procesa, meklējot atbildes uz testos un uzdevumos aplūkotajiem ceļu satiksmes jautājumiem! Esam mobili un gatavi vasarai!

Skatīts: 1006