JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA I KĀRTA 2019

Maksimālo punktu skaits:
CSN = 50 | Velo 10 jautājumi = 20 | Velo tehniskā = 6 | Pirmā palīdzība = 20 | 1.trase = 0* (50 punkti avansā) | 2.trase = 0* (50 punkti avansā) | KOPĀ = 196 

*1.,2. trases rezultāts = 50 avansa punkti - soda punkti (tabulā norādīti soda punkti)

Limbažu pilsētas stadions, 16. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Umurgas pamatskola Keita Vārsberga 45 20 0 18 -3 -10 170
2 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Everita Ķezbere 35 20 2 8 0 0 165
3 Umurgas pamatskola Nikola Patrīcija Saleniece 40 18 0 16 -2 -10 162
4 Umurgas pamatskola Krista Leonora Paulauska 40 14 4 12 -9 -5 156
5 Limbažu sākumskola Dārta Tralmaka 25 20 2 10 0 -13 144
6 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Marija Ungure 40 12 4 12 -10 -14 144
7 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Samanta Bērziņa 35 16 2 14 -18 -11 138
8 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Antra Juceviča 25 10 2 20 -20 0 137
9 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Melānija Oņisimjuka 30 8 2 8 -3 -13 132
10 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Viktorija Atraskeviča 30 8 0 12 -11 -8 131
11 Umurgas pamatskola Ance Domenika Mazirska 45 8 2 14 -24 -17 128
12 Umurgas pamatskola Eva Evelīna Rute 45 16 2 14 -25 -24 128
13 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Nika Menjoka-Priede 25 16 4 8 -27 0 126
14 Pāles pamatskola Emīlija Krogzeme 35 10 2 14 -23 -14 124
15 Umurgas pamatskola Patrīcija Trušinska 30 20 0 16 -44 0 122
16 Vidridžu pamatskola Evelīna Bērziņa 40 18 2 8 -11 -38 119
17 Pāles pamatskola Ieva Zeltiņa 40 20 0 8 -15 -37 116
18 Pāles pamatskola Keita Liepiņa 45 18 2 6 -36 -19 116
19 Ozolmuižas pamatskola Līga Stepiņa 40 14 2 16 -18 -38 116
20 Umurgas pamatskola Laura Anna Veinberga 40 10 2 16 -46 -7 115
21 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Undra Rasa Oša 35 14 4 16 -34 -25 110
22 Umurgas pamatskola Rebeka Barane 45 18 2 16 -39 -38 104
23 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Luīze Zeidmane 25 12 4 12 -47 -5 101
24 Pāles pamatskola Anete Zēģele 45 12 0 14 -25 -46 100
25 Pāles pamatskola Marta Vasiļjeva 45 16 0 6 -25 -43 99
26 Pāles pamatskola Paula Zane Kļaviņa 45 8 2 14 -47 -30 92
27 Pāles pamatskola Elizabete Krogzeme 30 10 2 10 -47 -17 88
28 Ozolmuižas pamatskola Laura Kleine 35 16 2 12 -37 -40 88
29 Pāles pamatskola Džesika Strausa 25 10 2 6 -18 -40 85
30 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Justīne Runce 20 10 4 14 -33 -31 84
31 Pāles pamatskola Karmena Burkeviča 30 10 2 6 -46 -23 79
32 Umurgas pamatskola Loreta Dārzniece 35 12 0 12 -36 -44 79
33 Pāles pamatskola Diāna Strausa 25 16 2 8 -48 -27 76
34 Liepupes pamatskola Anna Nikola Skuja 45 16 0 12 -57 -40 76
35 Pāles pamatskola Līga Dārziņa 20 20 0 12 -49 -32 71
36 Pāles pamatskola Elīza Jasmīna Gūtmane 40 16 4 18 -59 -49 70
37 Pāles pamatskola Marta Ozola 35 14 2 10 -57 -45 59

 

Limbažu pilsētas stadions, 16. maijs / zēni   

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Limbažu sākumskola Artūrs Kreišmanis 45 16 4 16 -1 0 180
2 Limbažu sākumskola Renārs Rozītis 45 8 4 18 -8 0 167
3 Ozolmuižas pamatskola Toms Kokka 45 18 2 16 -13 -5 163
4 Umurgas pamatskola Markuss Salvijs Kārkliņš 30 16 4 16 -6 0 160
5 Umurgas pamatskola Markuss Bergmanis 40 14 4 18 -18 0 158
6 Limbažu sākumskola Emīls Štelcs 35 14 2 8 -2 0 157
7 Limbažu sākumskola Ernests Slaidiņš 35 16 0 16 -5 -5 157
8 Ozolmuižas pamatskola Aleks Šrēders 50 20 4 12 -29 0 157
9 Limbažu sākumskola Emīls Bērziņš 35 14 4 12 -10 -6 149
10 Limbažu sākumskola Linards Bojans 35 12 2 10 -2 -10 147
11 Limbažu sākumskola Nauris Ločmelis 35 6 0 20 -2 -12 147
12 Limbažu sākumskola Markuss Janitens 45 14 4 18 -25 -15 141
13 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Roberts Liepiņš 20 4 2 14 -1 0 139
14 Limbažu sākumskola Sandis Kalniņš 30 16 4 16 -6 -21 139
15 Limbažu sākumskola Markuss Grīnbergs 40 14 2 18 -30 -19 125
16 Limbažu sākumskola Ralfs Neļķe 30 18 2 18 -28 -19 121
17 Limbažu sākumskola Matīss Goba 30 16 4 16 -38 -9 119
18 Umurgas pamatskola Artis Lapiņš 30 14 2 14 -4 -39 117
19 Limbažu sākumskola Renārs Pētersons 45 18 2 12 -39 -23 115
20 Limbažu sākumskola Sandijs Bērziņš 25 16 0 20 -39 -8 114
21 Umurgas pamatskola Jānis Krivašenoks 20 6 2 12 -2 -25 113
22 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Dzintars Sutkevičs 25 12 2 18 -25 -20 112
23 Umurgas pamatskola Lauris Vilciņš 35 16 0 12 -27 -24 112
24 Pāles pamatskola Markuss Miķelis 30 12 2 8 -31 -10 111
25 Umurgas pamatskola Artūrs Priede 45 14 2 16 -53 -15 109
26 Liepupes pamatskola Artūrs Zaļmežs 30 12 2 16 -38 -16 106
27 Pāles pamatskola Agnis Kļaviņš 35 16 2 10 -32 -30 101
28 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Reinis Hildebrants 40 14 4 10 -54 -13 101
29 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Olafs Krauja 25 18 2 12 -37 -22 98
30 Liepupes pamatskola Markuss Krastiņš 35 10 2 14 -42 -22 97
31 Pāles pamatskola Rinalds Šternfelds 50 18 4 16 -36 -56 96
32 Umurgas pamatskola Markuss Celms 35 18 2 14 -39 -42 88
33 Umurgas pamatskola Deivids Stepurēvičs 30 16 0 6 -53 -25 74
34 Limbažu sākumskola Rodrigo Jānis Andersons 25 8 2 12 -38 -36 73
35 Pāles pamatskola Denijs Alens Gāršnieks 45 18 2 12 -56 -62 59
36 Limbažu sākumskola Markuss Dimpers 30 6 2 16 -68 -34 52
37 Umurgas pamatskola Daniels Lācis 30 10 2 6 -59 -49 40
38 Limbažu sākumskola Anrī Asarītis 40 16 2 8 -46 -80 40
39 Limbažu sākumskola Deivids Ficajs 30 18 4 16 -89 -118 -39
40 Limbažu sākumskola Aleks Ralfs Dārziņš 30 14 2 14 -88 -120 -48

 

Alūksnes pilsētas sākumskola, 16. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Strautiņu pamatskola Madara Jaunzema 50 16 4 14 0 -2 182
2

Alūksnes pilsētas sākumskola

Kristīne Lāce 45 20 2 10 -1 -3 173
3 Strautiņu pamatskola Lāsma Vadinska 40 18 2 16 0 -7 169
4 Strautiņu pamatskola Patrīcija Grīnbauma 50 10 4 16 -4 -11 165
5

Alūksnes pilsētas sākumskola

Paula Vosekalne 45 16 2 12 -11 0 164
6

Alūksnes pilsētas sākumskola

Anastasija Semjonova 50 18 4 16 -26 -1 161
7

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Laura Vadone 25 18 4 16 -4 0 159
8

Alūksnes pilsētas sākumskola

Justīne Dreimane 30 18 4 12 -3 -4 157
9 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Evelīna Rence 40 20 4 18 -13 -14 155
10

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Laura Kalekaure 35 10 4 14 -13 0 150
11

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Ance Ābolkalne 40 16 0 16 -18 -4 150
12

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Laura Bērziņa 40 16 4 14 -4 -20 150
13 Strautiņu pamatskola Laima Zvirbule 40 14 4 18 -19 -8 149
14

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Estere Grandava 45 14 4 12 -25 -3 147
15

Alūksnes pilsētas sākumskola

Līva Solovjova 35 12 4 8 -10 -6 143
16

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Laura Kranāte 30 14 4 12 -3 -16 141
17

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Karolīna Kazaka 40 18 2 8 -18 -10 140
18

Alūksnes pilsētas sākumskola

Marta Rozīte 45 18 4 12 -8 -36 135
19

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Estere Bambule 50 14 0 14 -7 -39 132
20

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Kristīne Mežinska 30 18 2 14 -18 -16 130
21

Alūksnes pilsētas sākumskola

Ance Pilsētniece 35 14 2 12 -22 -12 129
22

Alūksnes pilsētas sākumskola

Ance Poļaka 30 18 2 12 -29 -5 128
23

Alūksnes pilsētas sākumskola

Annija Marene 35 14 2 14 -28 -14 123
24

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Una Zariņa 40 6 4 14 -18 -25 121
25

Alūksnes pilsētas sākumskola

Emīlija Krancmane 25 16 4 8 -17 -16 120
26

Alūksnes pilsētas sākumskola

Elza Pušpure 30 20 4 12 -25 -21 120
27

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Līva Lote Gabranova 35 12 4 16 -22 -25 120
28

Alūksnes pilsētas sākumskola

Hēra Žaklīna Biete 25 14 2 18 -18 -22 119
29

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Paula Nika Sīmane 35 18 2 12 -19 -29 119
30

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Enija Muceniece 40 18 2 12 -42 -11 119
31

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Zeltīte Cekule 40 10 2 12 -10 -36 118
31

Alūksnes pilsētas sākumskola

Evelīna Plocāne 30 14 2 18 -17 -29 118
33 Pededzes pamatskola Viktorija Pasnova 45 12 4 18 -27 -35 117
34

Alūksnes pilsētas sākumskola

Tīna Kalniņa 30 14 4 14 -2 -45 115
35

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Monta Elstiņa 35 14 4 14 -33 -21 113
36

Alūksnes pilsētas sākumskola

Melisa Kromule 35 12 2 8 -34 -16 107
37

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Elizabete Marta Bērziņa 20 16 2 12 -6 -39 105
38 Pededzes pamatskola Diāna Boļšakova 35 8 4 12 -18 -38 103
39

Alūksnes pilsētas sākumskola

Enija Liepiņa 45 16 4 8 -35 -42 96
40

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Sonora Babre 20 18 2 8 -28 -27 93
41

Alūksnes pilsētas sākumskola

Marta Kļaviņa 40 0 4 14 -38 -35 85
42 Pededzes pamatskola Andžela Oļševska 40 10 4 16 -59 -31 80
43 Strautiņu pamatskola Jasmīna Napalkova 35 12 4 14 -59 -28 78
44

Alūksnes pilsētas sākumskola

Alīna Graņicina 30 18 4 14 -44 -51 71
45

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Kaiva Renga 30 18 4 16 -52 -46 70
46

Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola

Annija Strauta 30 18 4 18 -66 -35 69
47

Alūksnes pilsētas sākumskola

Estere Straume 25 20 2 12 -57 -38 64
48

Alūksnes pilsētas sākumskola

Annika Ziņģe 30 16 4 14 -29 -80 55
49

Alūksnes pilsētas sākumskola

Viktorija Rižkeviča 45 10 0 10 -52 -68 45

 

Alūksnes pilsētas sākumskola, 16. maijs / zēni                                    

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1
Alūksnes pilsētas sākumskola
Raivis Ternovs 40 16 4 14 0 0 174
2 Pededzes pamatskola Aleksandrs Rakovs 50 18 6 16 -10 -6 174
3 Strautiņu pamatskola Jānis Ludvigs 45 20 4 16 -6 -10 169
4
Alūksnes pilsētas sākumskola
Pēteris Supe 35 16 4 14 0 -1 168
5 Strautiņu pamatskola Kristers Nikolajenko 40 18 4 12 -2 -5 167
6
Alūksnes pilsētas sākumskola
Kristiāns Jevsejevs 45 16 4 12 0 -10 167
7 Strautiņu pamatskola Artūrs Garais 45 16 4 12 -5 -6 166
8
Alūksnes pilsētas sākumskola
Renārs Līcis 25 18 6 14 0 0 163
9
Alūksnes pilsētas sākumskola
Roberts Čibals 40 20 2 12 -11 0 163
10 Strautiņu pamatskola Ivars Masings 50 16 4 16 -16 -7 163
11
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Valters Pujiņš 30 18 4 14 -4 -2 160
12 Strautiņu pamatskola Edgars Magaziņš 45 16 4 16 -9 -14 158
13
Alūksnes pilsētas sākumskola
Jānis Žagars 50 10 2 16 0 -22 156
14 Strautiņu pamatskola Alvis Ozols 45 16 2 14 -7 -15 155
15 Strautiņu pamatskola Ralfs Drelnieks 50 18 4 14 -11 -21 154
16
Alūksnes pilsētas sākumskola
Nikolass Jansons 40 20 4 12 -19 -5 152
17
Alūksnes pilsētas sākumskola
Raivo Līdaks 30 16 6 16 -5 -17 146
18
Alūksnes pilsētas sākumskola
Haralds Muriņš 35 18 6 14 -25 -4 144
19
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Jānis Gustavs Brūvelis 40 20 4 12 -5 -27 144
20 Strautiņu pamatskola Markuss Salaks 50     18 -12 -13 143
21
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Kārlis Marks Konoščenoks 35 16 6 18 -22 -10 143
22 Strautiņu pamatskola Niks Stulpinskis 45 12 4 14 -18 -16 141
23
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Jēkabs Drubiņš 30 16 4 12 -22 -1 139
24 Strautiņu pamatskola Edvards Gāršnieks 30 8 4 8 -1 -12 137
25
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Alekss Kristers Zālītis 30 18 6 8 -3 -22 137
26
Alūksnes pilsētas sākumskola
Jānis Rauls Zars 35 18 4 16 -19 -17 137
27
Alūksnes pilsētas sākumskola
Jānis Šikovs 30 16 4 12 -4 -22 136
28
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Salvis Kozuliņš 40 12 4 12 -13 -20 135
29
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Einārs Laurovs 40 12 2 14 -8 -27 133
30
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Daniels Zeltiņš 45 16 0 16 -21 -23 133
31
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Deivids Ņikitins 40 14 2 12 -28 -10 130
32
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Horens Markuss Stepiņš 40 12 2 14 -20 -22 126
33
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Ralfs Emīls Enītis 20 16 6 12 -16 -14 124
34 Strautiņu pamatskola Artūrs Sīmanis 30 10 0 6 -11 -14 121
35 Strautiņu pamatskola Nelmārs Dāvis Ķirulis 40 12 2 14 -23 -26 119
36
Alūksnes pilsētas sākumskola
Raivo Avens - Ratenieks 40 12 4 14 -32 -25 113
37
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Roberts Leimanis 40 18 4 10 -26 -35 111
38
Alūksnes pilsētas sākumskola
Ralfs Potapovs 35 14 4 12 -16 -39 110
39
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Janeks Karasevs 35 12 4 10 -21 -39 101
40
Alūksnes pilsētas sākumskola
Arvis Bondars 35 18 4 12 -46 -22 101
41
Alūksnes pilsētas sākumskola
Adrians Savins 30 10 2 8 -35 -20 95
42
Alūksnes pilsētas sākumskola
Rolands Mironovs 35 14 2 12 -58 -10 95
43
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Daniels Pinkevičs 30 18 4 16 -28 -51 89
44
Alūksnes pilsētas sākumskola
Aivis Jermacāns 30 10 4 10 -38 -33 83
45 Pededzes pamatskola Deniss Ņikitins 40 12 6 20 -49 -46 83
46
Alūksnes pilsētas sākumskola
Kristers Romanovs 45 8 2 14 -49 -42 78
47
Alūksnes pilsētas sākumskola
Linards Spiridonovs 40 20 6 12 -66 -35 77
48
Alūksnes pilsētas sākumskola
Rainers Kesele 45 14 2 14 -54 -46 75
49
Alūksnes pilsētas sākumskola
Kalvis Serdants 25 18 4 8 -66 -16 73
50
Alūksnes pilsētas sākumskola
Haralds Dauškans 30 16 4 10 -72 -18 70
51
Alūksnes pilsētas sākumskola
Adrians Kļaviņš 40 12 0 14 -61 -39 66
52
Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola
Armando Zujevs 30 10 6 12 -80 -38 40
53
Alūksnes pilsētas sākumskola
Kārlis Brīnfelds 15 0 0 0 -34 -42 39
54
Alūksnes pilsētas sākumskola
Daniels Laidiņš 25 12 2 6 -52 -55 38

 

Ogres stadions, 15. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Ogres sākumskola Marta Morozova 50 12 4 14 -3 -18 159
2 Ogres sākumskola Paula Caunīte Orupe 35 20 4 14 -15 0 158
3 Ogres sākumskola Monta Kapustāne 40 16 2 10 -6 -14 148
4 Ogres sākumskola Kate Melne 50 20 4 14 -14 -27 147
5 Ogres sākumskola Džeina Mugureviča 40 0 0 0 0 0 140
6 Ogres sākumskola Samanta Kazaine 50 16 4 4 -21 -13 140
7 Ogres sākumskola Renāte Kalniņa 40 16 4 16 -17 -22 137
8 Ogres sākumskola Daniela Petračuka 50 14 0 16 -14 -35 131
9 Ogres sākumskola Lienīte Audare 35 16 4 8 -20 -14 129
10 Ogres sākumskola Daniela Majore 35 10 6 14 -29 -7 129
11 Ogres sākumskola Gabriela Raka 30 14 2 6 -24 0 128
12 Ogres sākumskola Anna Sala 30 18 2 12 -28 -7 127
13 Ogres sākumskola Samanta Magdalēna Pētersone 25 16 4 16 -10 -25 126
14 Ogres sākumskola Megija Šmate 50 18 6 18 -56 -10 126
15 Ogres sākumskola Simona Priede 35 18 2 16 -34 -17 120
16 Ogres sākumskola Keitija Ķiršakmene 40 12 6 8 -15 -32 119
17 Ogres sākumskola Sanija Melbārde 45 0 0 14 0 -42 117
18 Ogres sākumskola Ksenija Kudrjavceva 25 16 4 10 -29 -10 116
19 Ogres sākumskola Kurts Rubenis 40 10 4 4 -17 -25 116
20 Ogres sākumskola Laura Vaskāne 35 18 4 10 -47 -4 116
21 Ogres sākumskola Katrīna Komkova 50 12 2 18 -39 -27 116
22 Ogres sākumskola Līga Leja 50 16 4 14 -49 -20 115
23 Ogres sākumskola Patrīcija Gruzīte 30 10 4 10 -41 0 113
24 Ogres sākumskola Patrīcija Valaine 30 14 2 10 -31 -12 113
25 Ogres sākumskola Elizabete Žuka 45 16 2 18 -39 -29 113
26 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Anete Kaļva 25 16 4 16 -21 -28 112
27 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Džeina Postnova 30 14 2 14 -26 -24 110
28 Ogres sākumskola Vanesa Bogdanova 20 12 4 2 0 -29 109
29 Ogres sākumskola Kristiāna Lejiņa 30 18 0 14 -33 -20 109
30 Ogres sākumskola Nikola Vilcāne 35 18 4 12 -34 -26 109
31 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Linda Šukajeva 45 14 2 14 -46 -20 109
32 Ogres sākumskola Katrīna Čakste 35 14 2 14 -27 -31 107
33 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Līva Auzāne 30 18 4 12 -22 -38 104
34 Ogres sākumskola Estere Kedere 45 14 2 16 -52 -23 102
35 Ogres sākumskola Patrīcija Eglīte 45 20 2 16 -52 -31 100
36 Ogres sākumskola Eva Kintija Butkevičusa 45 12 4 14 -56 -20 99
37 Ogres sākumskola Viktorija Agapova 25 16 4 16 -26 -37 98
38 Ogres sākumskola Elizabete Darge 35 16 4 12 -37 -32 98
39 Ogres sākumskola Melānija Muižniece 40 16 4 12 -35 -40 97
40 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Renāte Zelča 45 16 2 20 -56 -31 96
41 Ogres sākumskola Akvelīna Bērziņa 50 16 4 14 -53 -35 96
42 Ogres sākumskola Ieva Kalniņa 25 8 2 14 -50 -5 94
43 Ogres sākumskola Elīza Zeļenkeviča 40 14 4 12 -49 -27 94
44 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Marta Traumane 40 14 4 18 -55 -27 94
45 Ogres sākumskola Gabriela Faivelsone 40 16 4 10 -32 -45 93
46 Ogres sākumskola Maksims Demidovs 45 16 0 14 -67 -15 93
47 Ogres sākumskola Sindija Ešena 20 20 4 10 -29 -33 92
48 Ogres sākumskola Beāte Ratniece 25 14 2 12 -33 -29 91
49 Ogres sākumskola Nikola Birnbauma 35 18 4 8 -37 -38 90
50 Ogres sākumskola Daniela Apinīte 30 14 0 12 0 -67 89
51 Ogres sākumskola Helēna Mailīte 30 18 4 14 -42 -35 89
52 Ogres sākumskola Arturs Skrebutens 30 12 2 12 -30 -38 88
53 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Annija Skudra 40 16 2 14 -37 -50 85
54 Ogres sākumskola Elizabete Kalniņa 15 18 2 20 -38 -35 82
55 Ogres sākumskola Elizabete Siliņa 35 20 4 12 -49 -44 78
56 Ogres sākumskola Nikola Marija Jurkeviča 50 18 2 12 -65 -41 76
57 Ogres sākumskola Zane Makejenoka 25 8 4 10 -27 -50 70
58 Ogres sākumskola Terēze Rudīte 40 12 4 10 -62 -34 70
59 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Madara Struberga 30 18 2 14 -24 -73 67
60 Ogres sākumskola Katrīna Zaļeniece 40 12 4 16 -65 -40 67
61 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Amanda Bolšteina 40 16 4 8 -61 -44 63
62 Ogres sākumskola Alīna Teikmane 40 18 4 16 -96 -22 60
63 Ogres sākumskola Agnese Brička 35 6 2 8 -64 -28 59
64 Ogres sākumskola Daniela Jasinska 25 18 4 16 -60 -47 56
65 Ogres sākumskola Luīze Alekse 15 12 4 10 -54 -35 52
66 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Aivita Beišāne 20 16 4 18 -66 -42 50
67 Ogres sākumskola Kristiāna Čeirāne 35 18 4 14 -74 -49 48
68 Ogres sākumskola Danella Lugovija 40 14 2 20 -67 -61 48
69 Ogres sākumskola Sintija Preisa 15 14 2 10 -87 -12 42
70 Ogres sākumskola Līva Mazure 30 10 6 6 -44 -68 40
71 Ogres sākumskola Anete Sondore 40 8 0 10 -48 -71 39
72 Ogres sākumskola Kate Anna Butāne 30 10 0 12 -80 -35 37
73 Ogres sākumskola Elizabete Mangule 50 10 4 16 -83 -63 34
74 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Nellija Marta Doniņa 40 16 4 16 -91 -54 31
75 Ogres sākumskola Samanta Leimane 35 18 2 12 -74 -65 28
76 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Agnese Beišāne 25 8 0 6 -91 -32 16
77 Ogres sākumskola Sabīne Balzere 25 10 0 0 -105 -73 -43
78 Ogres sākumskola Keita Supe 0 12 2 12 -116 -62 -52
79 Ogres sākumskola Anete Sirmā 40 20 2 16 -120 -120 -62
80 Ogres sākumskola Alise Vjakse 15 12 0 14 -120 -86 -65
81 Ogres sākumskola Aleksa Iļjina 25 18 2 10 -120 -120 -85

 

Ogres stadions, 15. maijs / zēni

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Ogres sākumskola Renārs Lilavs 45 20 4 16 -2 -14 169
2 Ogres sākumskola Kristers Kozlovskis 40 16 6 14 -3 -8 165
3 Ogres sākumskola Raivis Krūmiņš 40 16 2 14 -8 0 164
4 Ogres sākumskola Kristiāns Everts Krilovs 35 18 4 14 -4 -7 160
5 Ogres sākumskola Raivis Ozoliņš 40 16 2 14 -14 -1 157
6 Ogres sākumskola Otto Otomārs Veips 35 20 2 16 -12 -5 156
7 Ogres sākumskola Patriks Margevičs 50 16 4 14 -20 -8 156
8 Ogres sākumskola Valters Jānis Mikasenoks 30 20 2 12 -6 -4 154
9 Ogres sākumskola Aleksis Volkovičs 35 18 4 14 -5 -12 154
10 Ogres sākumskola Raimonds Strods 40 18 4 10 -11 -7 154
11 Ogres sākumskola Raivo Mukāns 40 20 2 16 -3 -21 154
12 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Roberts Endijs Čeveris 35 14 4 12 -6 -7 152
12 Ogres sākumskola Sandis Jurkevičs 35 18 6 6 -13 0 152
14 Ogres sākumskola Renārs Mistris 45 16 2 14 -6 -19 152
15 Ogres sākumskola Kaspars Naudiņš 50 18 4 14 -27 -7 152
16 Ogres sākumskola Linards Mežals 45 14 6 14 -22 -8 149
17 Ogres sākumskola Andrejs Kristens Saļkovs 35 14 4 14 -11 -8 148
18 Ogres sākumskola Lauris Kļaviņš 40 18 4 8 -17 -5 148
19 Ogres sākumskola Kaspars Leitāns 50 8 4 14 -14 -15 147
20 Ogres sākumskola Adrians Dins Kakars 50 18 4 14 -25 -14 147
21 Ogres sākumskola Kristers Vancevičs 35 16 4 16 -12 -13 146
22 Ogres sākumskola Ričards Alens Galčins 40 20 4 10 -28 0 146
23 Ogres sākumskola Ralfs Siliņš 35 16 6 10 -7 -17 143
24 Ogres sākumskola Patriks Princis 40 16 4 10 -17 -10 143
25 Ogres sākumskola Mareks Pastars 45 14 4 12 -18 -15 142
26 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Rodrigo Seržants 40 20 0 16 -28 -7 141
27 Ogres sākumskola Matīss Sidrevics 25 18 4 6 -3 -10 140
28 Ogres sākumskola Rūdolfs Eglītis 30 12 4 8 -7 -7 140
29 Ogres sākumskola Mārtiņš Ķēniņš 35 8 4 18 -17 -8 140
30 Ogres sākumskola Dāniels Dzedulis 40 18 6 12 -27 -10 139
31 Ogres sākumskola Marks Simanovičs 35 16 4 10 -2 -25 138
32 Ogres sākumskola Artjoms Ņeņišins 40 18 4 12 -21 -17 136
33 Ogres sākumskola Kristaps Aleksandrs Cauna 30 14 4 12 -13 -13 134
34 Ogres sākumskola Bernards Zariņš 35 12 2 14 -15 -15 133
35 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Renārs Zarembo 25 14 2 18 -15 -12 132
36 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Dāvis Gailis 35 18 4 12 -38 0 131
37 Ogres sākumskola Kārlis Arturs Mičulis 35 20 4 8 -23 -15 129
38 Ogres sākumskola Haralds Matskins 25 18 4 8 -31 -1 123
39 Ogres sākumskola Raivo Juris Salinieks 40 8 4 12 -16 -26 122
40 Ogres sākumskola Bruno Šterns 35 20 6 14 -22 -33 120
41 Ogres sākumskola Daniels Aksels Grīnbergs 50 16 4 12 -38 -25 119
42 Ogres sākumskola Rainers Valainis 40 10 0 10 -16 -27 117
43 Ogres sākumskola Emīls Pastars 35 14 2 14 -38 -12 115
44 Ogres sākumskola Dāvids Kononovičs 45 12 4 14 -27 -34 114
45 Ogres sākumskola Kristiāns Liepiņš 30 18 2 6 -22 -22 112
46 Ogres sākumskola Einārs Sidrevics 35 20 4 16 -38 -25 112
47 Ogres sākumskola Matīss Vītoliņš 20 18 4 16 -33 -15 110
48 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Roberts Mazais 40 10 2 14 -46 -10 110
49 Ogres sākumskola Daniels Ņikitins 40 16 2 12 -48 -13 109
50 Ogres sākumskola Raiens Andriksons 25 6 4 8 -22 -15 106
51 Ogres sākumskola Mariuss Blumbergs 50 16 4 16 -54 -27 105
52 Ogres sākumskola Bruno Kivkucāns 30 12 4 10 -32 -22 102
53 Ogres sākumskola Emīls Sniedze 0 16 4 12 -6 -25 101
54 Ogres sākumskola Ralfs Pūris 25 8 4 10 -25 -22 100
55 Ogres sākumskola Aleksis Ančs 40 10 2 14 -47 -23 96
56 Ogres sākumskola Marks Aleksandrs Ābeltiņš 50 16 0 14 -82 -5 93
57 Ogres sākumskola Jānis Vītoliņš 20 16 2 14 -27 -33 92
58 Ogres sākumskola Artūrs Marga 35 16 4 18 -43 -38 92
59 Ogres sākumskola Olivers Plociņš 15 14 4 10 -33 -19 91
60 Ogres sākumskola Hugo Dikuns 25 12 2 8 -41 -19 87
61 Ogres sākumskola Rolands Putniņš 35 12 4 8 -66 -6 87
62 Ogres sākumskola Markuss Grevals 35 18 6 16 -71 -17 87
63 Ogres sākumskola Alekss Malnieks 25 18 4 10 -42 -30 85
64 Ogres sākumskola Raivo Smilgzieds 25 16 2 14 -63 -10 84
65 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Atis Paeglis 45 18 2 12 -42 -52 83
66 Ogres sākumskola Verners Laizāns 40 18 4 6 -44 -44 80
67 Ogres sākumskola Iļja Aimazovs 30 12 4 12 -46 -33 79
68 Ogres sākumskola Alberts Zudāns 25 12 4 18 -70 -13 76
69 Ogres sākumskola Rolfs Upītis 30 14 4 6 -36 -44 74
70 Ogres sākumskola Aleksis Barkāns 50 16 0 16 -58 -55 69
71 Ogres sākumskola Artūrs Ābele 40 10 2 10 -67 -32 63
72 Ogres sākumskola Kurts Vaivars 25 12 2 8 -42 -43 62
73 Ogres sākumskola Gabriels Tribuncovs 35 12 2 20 -64 -44 61
74 Ogres sākumskola Miks Gustavs Ertmanis 0 16 4 14 -34 -40 60
75 Ogres sākumskola Niks Melbārdis 35 20 2 16 -64 -49 60
76 Ogres sākumskola Pēteris Imaks 50 10 2 16 -84 -34 60
77 Ogres sākumskola Ralfs Pāne - Sermulis 20 10 0 6 -63 -19 54
78 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Sofija Paula Rinķe 40 20 2 12 -94 -27 53
79 Ogres sākumskola Ralfs Mūsiņš 35 10 0 18 -78 -33 52
80 Ogres sākumskola Roberts Rolands Ulmis 35 18 2 12 -84 -37 46
81 Ogres sākumskola Rihards Dāvids Smuškovs 40 16 0 14 -102 -32 36
82 Ogres sākumskola Jānis Kristaps Bleidels 30 14 0 10 -71 -53 30
83 Ogres sākumskola Mārtiņš Grīns 35 12 2 10 -19 -112 28
84 Ogres sākumskola Adrians Zemzāle 35 14 0 12 -76 -63 22
85 Ogres sākumskola Roberts Gibars 25 20 4 8 -111 -27 19
86 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Ralfs Verņickis 40 12 4 16 -86 -67 19
87 Ogres sākumskola Renats Hakovs 30 10 4 12 -79 -59 18
88 Ogres sākumskola Matīss Mileiko 30 10 4 10 -49 -91 14
89 Ogres sākumskola Edmunds Minasidi 20 18 4 14 -97 -51 8
90 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Nils Rutkovskis 40 16 4 20 -103 -80 -3
91 Ogres sākumskola Justs Judins 25 14 4 12 -83 -120 -48

 

Preiļu 2. vidusskola, 15. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Galēnu pamatskola Arta Pudule 35 16 4 12 -6 0 161
2 Galēnu pamatskola Edīte Rimša 30 12 4 14 -3 0 157
3 Preiļu 2.vidusskola Valērija Isajeva 45 20 2 12 -22 -15 142
4 Preiļu 2.vidusskola Ilona Kraule 40 20 6 6 -14 -17 141
5 Preiļu 2.vidusskola Anastasija Ivanova 45 20 4 0 -9 -24 136
6 Riebiņu vidusskola Gunita Vjakse 45 16 6 18 -19 -32 134
7 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Jonāne 45 16 4 14 -39 -7 133
8 Galēnu pamatskola Viktorija Grigorjeva 40 12 4 12 -24 -15 129
9 Riebiņu vidusskola Katrīna Damba 50 8 4 10 -34 -9 129
10 Riebiņu vidusskola Viktorija Čubreviča 40 14 6 14 -26 -21 127
11 Galēnu pamatskola Amanda Briška 45 14 2 10 -29 -17 125
12 Pelēču pamatskola Alisa Karpušenko 30 18 2 14 -18 -23 123
13 Galēnu pamatskola Evelīna Lempa 15 8 2 14 -11 -8 120
14 Preiļu 2.vidusskola Marija Nikolajeva 35 8 2 0 -15 -16 114
15 Pelēču pamatskola Antra Macenko 25 18 2 10 -30 -14 111
16 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Nikiforova 45 0 0 8 -20 -23 110
17 Preiļu 2.vidusskola Ksenija Ivanova 35 0 2 10 -27 -21 99
18 Galēnu pamatskola Alise Čača 25 8 2 6 -19 -24 98
19 Riebiņu vidusskola Helēna Keita Jeļņikova 25 12 2 12 -25 -31 95
20 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Balalajeva 45 0 0 8 -42 -19 92
21 Riebiņu vidusskola Ksenija Hritonenka 35 12 0 6 -51 -20 82
22 Pelēču pamatskola Samanta Kurme 25 16 2 16 -40 -37 82
23 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Vandiša 30 0 6 10 -42 -30 74
24 Preiļu 2.vidusskola Alija Ivčenko 30 0 0 0 -35 -22 73
25 Galēnu pamatskola Rūta Stafecka 30 20 4 8 -54 -43 65
26 Preiļu 2.vidusskola Jasmine Georgijeva Antonova 40 0 0 8 -56 -35 57
27 Galēnu pamatskola Krista Reinsone 40 18 2 16 -73 -55 48
28 Riebiņu vidusskola Viktorija Vuškāne 20 10 2 10 -59 -51 32
29 Galēnu pamatskola Aivita Leimane 15 12 2 8 -120 -130 -113

 

Preiļu 2. vidusskola, 15. maijs / zēni 

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Riebiņu vidusskola Gatis Pokšāns 50 20 6 12 -3 -9 176
2 Galēnu pamatskola Arturs Rikovskis 40 20 6 14 -5 0 175
3 Preiļu 2.vidusskola Iļja Volkovs 45 0 6 16 -5 0 162
4 Galēnu pamatskola Dans Puduls 45 18 2 16 -7 -20 154
5 Galēnu pamatskola Rendijs Noviks 30 18 2 16 -13 -2 151
6 Preiļu 2.vidusskola Arsenijs Ivanovs 45 14 2 6 -10 -6 151
7 Riebiņu vidusskola Oļegs Seleckis 50 16 2 6 -7 -23 144
8 Preiļu 2.vidusskola Nikita Skutelis 45 10 4 8 -10 -14 143
9 Riebiņu vidusskola Kārlis Kokins 35 16 4 12 -16 -10 141
10 Pelēču pamatskola Adrians Klodāns 25 10 4 10 -9 0 140
11 Riebiņu vidusskola Vladislavs Leitans 40 16 4 12 -3 -30 139
12 Galēnu pamatskola Dāvis Antonovs 45 14 2 8 -15 -16 138
13 Riebiņu vidusskola Raitis Danilovs 20 14 4 8 0 -9 137
14 Galēnu pamatskola Daniels Kristians Jansons 25 14 2 12 -16 -3 134
15 Riebiņu vidusskola Nikita Baikos 30 10 4 12 -9 -14 133
16 Pelēču pamatskola Mairis Guzs 30 16 6 12 -18 -13 133
17 Preiļu 2.vidusskola Ņikita Sergejevs 40 12 6 8 -14 -23 129
18 Galēnu pamatskola Aleksis Dreijers 45 12 4 16 -21 -28 128
19 Pelēču pamatskola Arnolds Višņevskis 30 12 2 9 -16 -11 126
20 Preiļu 2.vidusskola Maksims Martinovs 50 18 6 16 -25 -51 114
21 Riebiņu vidusskola Emīls Bramanis 50 14 4 10 -42 -25 111
22 Riebiņu vidusskola Nils Paško 35 10 2 14 -35 -19 107
23 Riebiņu vidusskola Andrejs Gorins 15 12 2 8 -29 -3 105
24 Preiļu 2.vidusskola Vladislavs Jakovļevs 35 8 6 14 -28 -32 103
25 Preiļu 2.vidusskola Daniils Grigorjevs 40 0 2 10 -35 -17 100
26 Preiļu 2.vidusskola Daniils Kažemjakins 45 16 2 12 -49 -28 98
27 Pelēču pamatskola Vairis Trubiņš 20 20 2 6 -41 -10 97
28 Galēnu pamatskola Rinalds Bainors 20 18 2 18 -39 -26 93
29 Riebiņu vidusskola Vadims Kulakovs 30 16 4 12 -37 -39 86
30 Preiļu 2.vidusskola Ņikita Barkanovs 40 8 6 14 -61 -28 79
31 Preiļu 2.vidusskola Iļja Denisovs 40 0 2 10 -52 -25 75
32 Galēnu pamatskola Egīls Sprindžs 45 16 2 12 -66 -36 73
33 Preiļu 2.vidusskola Miroslavs Ševcovs 35 4 6 8 -54 -39 60
34 Riebiņu vidusskola Dainis Pastars 30 10 2 16 -59 -54 45
35 Preiļu 2.vidusskola Vladislavs Šnigirjovs 25 0 0 6 -54 -36 41

 

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, 14. maijs / meitenes 

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Codes pamatskola Nikola Strazdiņa 50 18 4 14 -10 -13 163
2 Iecavas vidusskola Baiba Marta Ozoliņa 35 14 2 16 -3 -5 159
3 Codes pamatskola Līva Zuze 35 18 4 16 -25 -7 141
4 Codes pamatskola Monta Kurmēņeva 50 16 4 10 -41 -11 128
5 Iecavas vidusskola Luīza Primanova 30 14 4 16 -36 -13 115
6 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Daniela Špironoka 45 14 4 16 -46 -30 103
7 Iecavas vidusskola Kerija Jaroševiča 40 16 2 4 -57 -12 93
8 Iecavas vidusskola Ksenija Potapova 30 18 2 16 -43 -30 93

 

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle, 14. maijs / zēni 

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Baložu vidusskola Marts Poreiters 45 18 4 18 -1 0 184
2 Baložu vidusskola Adrians Poreiters 45 16 4 14 0 0 179
3 Codes pamatskola Edgars Krolmanis 35 20 6 18 0 -4 175
4 Codes pamatskola Toms Pluta 40 16 4 12 0 -10 162
5 Iecavas vidusskola Daniels Vasiļjevs 25 18 2 14 -10 0 149
6 Iecavas vidusskola Rainers Viktors Stančiks 15 18 4 14 0 -3 148
7 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Stefans Luka Jankovs 50 14 2 14 -20 -17 143
8 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Alens Pacvičs 35 16 2 8 -14 -5 142
9 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Markuss Matulēns 35 14 4 12 -21 -3 141
10 Iecavas vidusskola Raivo Irbe 20 16 2 14 -5 -17 130
11 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Kārlis Tijons 30 18 4 14 -46 0 120
12 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Raivo Lapiņš 40 20 2 4 -51 -4 111
13 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Artis Adamaitis 40 18 4 12 -45 -30 99
14 Iecavas vidusskola Nojus Puntusevicius 35 8 2 10 -45 -13 97
15 Iecavas vidusskola Kristiāns Kalniņš 20 16 4 10 -52 -34 64

 

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, 10. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Ērģemes pamatskola Sintija Jaunozola 50 20 4 18 -2 0 190
2 Ērģemes pamatskola Keita Kazaka 50 8 2 18 -1 0 177
3 Ērģemes pamatskola Madara Luca 40 12 2 18 -4 0 168
4 Ērģemes pamatskola Sintija Rebeka Zvirbule 40 10 2 16 -20 -2 146
5 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Paula Emilia Petersena 40 18 2 16 -28 -6 142
6 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Aleksandrija Līduma 35 16 2 16 -11 -17 141
7 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Madlēna Rosolovska 40 10 2 18 -19 -10 141
8 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Lelde Pavārnieka 50 12 2 18 -25 -18 139
9 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Elīze Kruglešova 45 20 2 16 -17 -28 138
10 Ērģemes pamatskola Annika Studente 20 18 2 6 -10 0 136
11 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Marta Anna Krūmiņa 50 16 0 16 -34 -22 126
12 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Elza Zauska 35 14 0 18 -21 -27 119
13 Ērģemes pamatskola Laura Kondratjeva 30 2 2 14 -28 -7 113
14 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Katrīna Kristiāna Garoza 45 18 2 18 -58 -17 108
15 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Marta Rozīte 45 12 2 16 -46 -22 107
16 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Amanda Daniela Studente 45 14 0 16 -26 -48 101
17 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Keita Plūksna 20 18 0 14 -31 -23 98
18 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Nellija Tomišineta 35 16 2 16 -57 -14 98
19 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Sintija Ozoliņa 30 16 0 16 -67 -67 28

 

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija, 10. maijs / zēni

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Ralfs Haralds Bogdanovs 45 18 0 12 -2 0 173
2 Ērģemes pamatskola Alekss Vīlisters 50 14 4 14 -7 -3 172
3 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Justs Brauķis 35 20 2 18 -2 -3 170
4 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Raimonds Valģis 40 20 2 18 -10 0 170
5 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Markuss Jeršovs 40 12 2 14 -6 -3 159
5 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Mareks Strujevs 40 14 4 10 -9 0 159
7 Ērģemes pamatskola Artūrs Šulcs 30 12 2 14 -6 0 152
8 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Benjamins Afanasjevs 35 14 0 18 -4 -15 148
9 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Niklāvs Ščegļovs 30 20 2 20 -17 -7 148
10 Ērģemes pamatskola Dāvis Vīlisters 40 14 4 10 -3 -21 144
11 Ērģemes pamatskola Dāvis Lielups 30 12 2 6 -6 -5 139
12 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Marks Zaičenko 35 8 2 18 -9 -22 132
13 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Artūrs Aleksandrs Beļakovs 40 20 0 16 -33 -17 126
14 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Voldemārs Bavins 20 14 2 14 -2 -24 124
15 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Toms Veisis 30 18 0 18 -22 -24 120
16 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Armands Mertens 15 12 0 16 -17 -7 119
17 Ērģemes pamatskola Aivars Varess 30 10 2 8 -19 -17 114
18 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Didzis Baltkājs 30 18 0 12 -27 -21 112
19 Ērģemes pamatskola Miķelis Blaubergs 40 6 0 8 -30 -14 110
20 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Teodors Zauska 20 18 0 18 -19 -27 110
21 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Matīss Veisis 40 16 2 14 -33 -30 109
22 Ērģemes pamatskola Aigars Svitka 30 16 2 4 -18 -28 106
23 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Ilvars Klots 25 20 2 16 -35 -30 98
24 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Rihards Kušķis 25 12 2 12 -36 -34 81

 

Saldus novada pašvaldības Saldus pamatskola, 10. maijs / meitenes

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Brocēnu vidusskola Sonora Rulle 40 18 0 20 -13 -22 143
2 Saldus pamatskola Evelīna Tunēna 45 18 0 12 -19 -16 140
3 Saldus vidusskola Marta Dēvita  45 12 2 14 -20 -15 138
4 Saldus vidusskola Kitija Jēkabsone  40 18 2 18 -34 -7 137
5 Saldus pamatskola Alise Nikāze 40 18 2 6 -21 -15 130
6 Brocēnu vidusskola Ērika Milta 50 16 0 14 -33 -17 130
7 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Lita Sovarde 40 14 2 10 -25 -14 127
8 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Marta Paula Budule 35 14 0 8 -26 -7 124
9 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Kārkliņa 40 10 0 14 -28 -15 121
10 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elizabete Roze 50 18 0 18 -22 -43 121
11 Brocēnu vidusskola Evelīna Cielava 40 16 0 16 -30 -23 119
12 Saldus pamatskola Kristiāna Albīne 45 12 2 4 -27 -21 115
13 Brocēnu vidusskola Agrita Andersone 45 16 2 18 -48 -20 113
14 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elizabete Romanovska 50 18 0 16 -41 -32 111
15 Brocēnu vidusskola Māra Milta 35 16 2 14 -44 -14 109
16 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elīza Vazdiķe 30 20 2 4 -24 -24 108
17 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elīza Neja 45 18 2 16 -32 -41 108
18 Saldus pamatskola Freja Lešinska 50 14 2 16 -10 -64 108
19 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Kitija Kripševica 40 20 0 12 -36 -32 104
20 Remtes pamatskola Lelde Veigelte 50 14 0 6 -25 -47 98
21 Brocēnu vidusskola Betija Šulca 25 10 0 16 -36 -18 97
22 Saldus pamatskola Lauma Metla 45 16 0 14 -39 -41 95
23 Saldus pamatskola Unda Berga 30 8 0 14 -24 -34 94
24 Saldus pamatskola Karīna Albīne 30 10 0 14 -38 -23 93
25 Brocēnu vidusskola Estere Lība Tarvida 40 16 0 12 -36 -42 90
26 Saldus pamatskola Elgars Šķēdnieks 40 20 0 14 -54 -33 87
27 Saldus vidusskola Luīze Ladusāne 35 10 2 10 -14 -57 86
28 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Kendija Lignicka 40 12 0 12 -41 -42 81
29 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Rēzija Romanovska 45 16 0 14 -42 -52 81
30 Saldus vidusskola Kitija Radziņa 35 12 0 10 -35 -44 78
31 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Amanda Želve 35 18 4 18 -67 -31 77
32 Saldus pamatskola Madara Zubaviča 40 10 2 10 -38 -48 76
33 Saldus vidusskola Dārta Līce 45 18 2 18 -57 -51 75
34 Brocēnu vidusskola Patrīcija Misāne 20 14 0 10 -23 -48 73
35 Remtes pamatskola Evita Rusmane 35 12 0 16 -39 -52 72
36 Saldus vidusskola Ketrīna Ērika Ozolniece 15 16 0 14 -28 -47 70
37 Saldus pamatskola Katrīna Krūmiņa 30 14 0 16 -48 -42 70
38 Saldus vidusskola Anete Rieksta 40 18 0 8 -53 -45 68
39 Saldus vidusskola Lāsma Freiberga 40 20 0 12 -52 -54 66
40 Brocēnu vidusskola Lelde Ābula 30 16 0 12 -53 -40 65
41 Brocēnu vidusskola Amanda Taškāne 45 12 4 14 -67 -43 65
42 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Ozoliņa 45 16 0 14 -34 -77 64
43 Saldus pamatskola Laura Kārkliņa 35 14 2 18 -53 -53 63
44 Saldus pamatskola Rēzija Rupeika 45 20 0 18 -56 -65 62
45 Saldus pamatskola Justīne Adrija Katšena 35 12 0 12 -71 -29 59
46 Saldus vidusskola Baiba Simsone 30 16 2 5 -59 -36 58
47 Saldus vidusskola Felicita Seļicka 20 12 0 12 -60 -27 57
48 Saldus vidusskola Daniela Rožāne 35 10 0 16 -44 -60 57
49 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Urzula Tuka 40 18 0 14 -37 -81 54
50 Saldus vidusskola Edīte Bieze 35 18 2 14 -58 -58 53
51 Brocēnu vidusskola Ance Gederte 35 14 0 18 -45 -70 52
52 Saldus vidusskola Elīna Slūtiņa 25 16 0 6 -46 -53 48
53 Saldus pamatskola Rendija Kukule 50 10 0 16 -50 -78 48
53 Saldus vidusskola Paula Didrihsone 40 16 2 18 -47 -81 48
55 Saldus pamatskola Kendija Tīna Badūne 30 14 0 14 -39 -73 46
56 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Paula Vlasova 35 20 0 14 -46 -77 46
57 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Dina Ella Evarsone 45 20 0 14 -49 -87 43
58 Remtes pamatskola Egita Margita Krastiņa 25 12 0 12 -61 -49 39
59 Saldus vidusskola Amēlija Hāzena 30 18 0 16 -67 -58 39
60 Saldus pamatskola Sanija Buša 35 18 0 16 -57 -73 39
61 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Heize 25 8 0 8 -40 -79 22
62 Saldus vidusskola Marselīna Končus 35 16 0 14 -80 -79 6
63 Saldus pamatskola Tīna Andželīna Katana 20 14 0 12 -74 -72 0
64 Remtes pamatskola Linda Grinšpone 40 16 0 10 -74 -94 -2
65 Brocēnu vidusskola Laila Mieze 40 14 0 12 -50 -122 -6
66 Saldus pamatskola Alise Redliha 25 16 0 8 -77 -79 -7

 

Saldus novada pašvaldības Saldus pamatskola, 10. maijs / zēni

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Remtes pamatskola Dāniels Zonbergs 40 12 4 12 -3 0 165
2 Saldus vidusskola Bruno Hartmanis 35 16 4 12 0 -3 164
3 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Rihards Lēmanis 45 16 4 16 -15 -4 162
4 Brocēnu vidusskola Arturs Auka 50 18 2 16 -23 -3 160
5 Saldus vidusskola Emīls Beseris 45 16 0 10 -5 -9 157
6 Brocēnu vidusskola Arvis Sproģis 35 16 2 4 -2 0 155
7 Saldus vidusskola Emanuēls Končus 35 20 4 14 -13 -5 155
8 Brocēnu vidusskola Alekss Magila 30 16 2 12 0 -6 154
9 Saldus vidusskola Māris Krūmiņš  35 16 4 12 0 -13 154
10 Remtes pamatskola Rainers Godins 40 18 0 8 -11 -3 152
11 Saldus vidusskola Krists Peterlēvics  25 14 6 8 0 -7 146
12 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Markuss Kaminskis Freibergs 45 12 2 14 -15 -16 142
13 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Bruno Jēkabsons 40 12 0 12 -20 -3 141
14 Brocēnu vidusskola Patriks Rozentāls 40 16 4 14 -22 -11 141
15 Saldus pamatskola Oskars Miķelsons 30 20 0 18 -5 -27 136
16 Saldus pamatskola Mārcis Čukna 45 18 2 14 -27 -17 135
17 Brocēnu vidusskola Daniels Šnitkins 30 18 4 18 -31 -5 134
18 Saldus pamatskola Maiks Cāzers 30 8 0 18 -14 -9 133
19 Saldus vidusskola Gvido Ozols  40 18 0 14 -31 -8 133
20 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Kristaps Zavitskis 35 20 4 12 -23 -17 131
21 Saldus pamatskola Haralds Milts 45 16 0 16 -32 -15 130
22 Brocēnu vidusskola Jēkabs Kudiņš 50 14 2 12 -27 -21 130
23 Saldus pamatskola Eduards Balodis 25 16 0 18 -27 -3 129
24 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Ingus Eglītis 35 20 4 10 -16 -30 123
25 Brocēnu vidusskola Dainis Siliņš 30 14 2 12 -29 -7 122
26 Saldus pamatskola Edgars Reiss 45 16 0 18 -29 -29 121
27 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Rūdolfs Sproģis 45 12 0 14 -22 -29 120
28 Brocēnu vidusskola Jānis Gūtmanis 40 12 2 12 -30 -21 115
29 Brocēnu vidusskola Bruno Rabovičs 50 16 0 8 -25 -34 115
30 Saldus vidusskola Jēkabs Gustavs Mūrnieks 35 6 2 12 -30 -11 114
31 Remtes pamatskola Reinis Zonbergs 35 14 4 12 -13 -39 113
32 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniels Bartkus 40 14 4 8 -14 -40 112
33 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Aksels Kalnačs 40 12 0 12 -27 -26 111
34 Remtes pamatskola Valters Zonbergs 25 10 2 12 -4 -35 110
35 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Sendijs Popsujevičs 40 10 0 10 -31 -24 105
36 Saldus pamatskola Marvins Niklāvs Hartmanis 40 18 0 12 -30 -35 105
37 Saldus pamatskola Andis Kinstlers 35 12 0 14 -19 -38 104
38 Saldus pamatskola Ritvars Lācis 35 16 0 16 -41 -22 104
39 Saldus vidusskola Rolands Zviedris 40 16 0 12 -36 -28 104
40 Brocēnu vidusskola Arnolds Maks 35 14 <