Foruma otrās kārtas sacensībām (Latvijas fināls, 1. jūnijs, 2019; Biķernieku kompleksā sporta bāze, S.Eizenšteina iela 16, Rīga) sacensībām kvalificējas skolēni, kuri ieguvuši augstāko novērtējumu Foruma pirmās kārtas sacensībās – ne mazāk kā 50 meitenes un 50 zēni.

Ja ranga tabulā vairākiem dalībniekiem ir vienāds iegūto punktu skaits un nav viennozīmīgi nosakāmi 100 otrās kārtas dalībnieki, tad Foruma otrās kārtas sacensību dalībnieka noteikšanai tiek ņemts vērā Foruma pirmās kārtas sacensību rezultāts praktiskās braukšanas trasēs (kopējais praktisko pārbaudījumu rezultāts).

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA I KĀRTA 2019 / MEITENES 

Maksimālo punktu skaits:
CSN = 50 | Velo 10 jautājumi = 20 | Velo tehniskā = 6 | Pirmā palīdzība = 20 | 1.trase = 0* (50 punkti avansā) | 2.trase = 0* (50 punkti avansā) | KOPĀ = 196 

*1.,2. trases rezultāts = 50 avansa punkti - soda punkti (tabulā norādīti soda punkti)  

Vieta Skola Vārds, Uzvārds CSN Velo 10 jautājumi Velo Tehniskā Pirmā palīdzība 1.trase (soda punkti) 2.trase (soda punkti) KOPĀ
1 Baložu vidusskola Elizabete Zilemane 50 20 4 18 0 0 192
2 Ērģemes pamatskola Sintija Jaunozola 50 20 4 18 -2 0 190
3 Kusas pamatskola Sanija Kruglova 45 20 2 18 0 0 185
3 Baložu vidusskola Alise Zēģele 45 18 2 20 0 0 185
5 Strautiņu pamatskola Madara Jaunzema 50 16 4 14 0 -2 182
6 Priekuļu vidusskola Patrīcija Ozoliņa 50 18 4 14 -4 0 182
7 Rucavas pamatskola Renāte Freimane 45 18 2 14 0 0 179
8 Ērģemes pamatskola Keita Kazaka 50 8 2 18 -1 0 177
9 Jelgavas 4. sākumskola Evelīna Talkuškina 50 16 4 18 -6 -5 177
10 Popes pamatskola Sonora Titāne 50 20 0 16 -4 -7 175
11 Aizputes novada skolēnu jaunrades centrs Ance Džabrailova 45 14 2 16 -4 0 173
11 Alūksnes pilsētas sākumskola Kristīne Lāce 45 20 2 10 -1 -3 173
13 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Santa Jakubovska 40 18 2 14 -4 0 170
14 Umurgas pamatskola Keita Vārsberga 45 20 0 18 -3 -10 170
15 Strautiņu pamatskola Lāsma Vadinska 40 18 2 16 0 -7 169
16 Rucavas pamatskola Agneta Smiltniece 50 14 2 16 -4 -9 169
17 Ērģemes pamatskola Madara Luca 40 12 2 18 -4 0 168
18 Baložu vidusskola Līva Ribkinska 45 18 4 14 -4 -10 167
19 Ilūkstes Bērnu un Jauniešu centrs Everita Lapeško 40 16 6 18 -10 -4 166
19 Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Zaiga Zirnīte 40 18 6 16 -12 -2 166
21 Gulbenes sākumskola Emīlija Posse 25 20 4 16 0 0 165
21 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Everita Ķezbere 35 20 2 8 0 0 165
23 Strautiņu pamatskola Patrīcija Grīnbauma 50 10 4 16 -4 -11 165
24 Baložu vidusskola Marta Emīlija Banka 50 18 2 12 0 -17 165
25 Cēsu 2. pamatskola Lauma Jānelsiņa 50 18 4 18 -25 0 165
26 Alūksnes pilsētas sākumskola Paula Vosekalne 45 16 2 12 -11 0 164
27 Aizkraukles novada vidusskola Daniela Vaivare 45 20 6 14 -4 -17 164
28 Ilūkstes Raiņa vidusskola Estere Fjodorova 30 20 6 10 0 -3 163
29 Valmieras sākumskola Madara Kate Treimane 35 16 4 20 -9 -3 163
30 Codes pamatskola Nikola Strazdiņa 50 18 4 14 -10 -13 163
31 Umurgas pamatskola Nikola Patrīcija Saleniece 40 18 0 16 -2 -10 162
32 Priekuļu vidusskola Daniela Janava 40 20 4 16 -13 -5 162
33 Galēnu pamatskola Arta Pudule 35 16 4 12 -6 0 161
34 Baložu vidusskola Rūta Janēvica 35 14 4 16 -6 -2 161
35 Alūksnes pilsētas sākumskola Anastasija Semjonova 50 18 4 16 -26 -1 161
36 Aizupes pamatskola Beāte Koško 30 12 6 18 -1 -5 160
37 Priekuļu vidusskola Zane Miķelsone 45 12 4 18 -15 -4 160
38 Aizputes novada skolēnu jaunrades centrs Keita Cīrule 50 18 4 10 -14 -8 160
39 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Laura Vadone 25 18 4 16 -4 0 159
40 Iecavas vidusskola Baiba Marta Ozoliņa 35 14 2 16 -3 -5 159
41 Ogres sākumskola Marta Morozova 50 12 4 14 -3 -18 159
42 Rucavas pamatskola Lāsma Lībeka 45 20 0 16 -18 -4 159
43 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Kristena Leimane 50 18 2 18 -16 -13 159
44 Ogres sākumskola Paula Caunīte Orupe 35 20 4 14 -15 0 158
45 Jelgavas 4. sākumskola Ieva Veikiptere 50 12 2 16 -5 -17 158
46 Galēnu pamatskola Edīte Rimša 30 12 4 14 -3 0 157
47 Alūksnes pilsētas sākumskola Justīne Dreimane 30 18 4 12 -3 -4 157
48 Jelgavas 4. sākumskola Melānija Romija Vavilova 45 8 4 18 -6 -12 157
49 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola Estere Bondarenko 45 14 2 20 -6 -18 157
50 Umurgas pamatskola Krista Leonora Paulauska 40 14 4 12 -9 -5 156
51 Kusas pamatskola Lorita Ūdre 45 16 2 8 -10 -5 156
52 Priekuļu vidusskola Adrija Lāce 40 18 4 16 -22 0 156
53 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola Marta Rūta Araka 45 20 2 18 -16 -13 156
54 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Evelīna Rence 40 20 4 18 -13 -14 155
55 Dobeles 1.vidusskola Anete Tukiša 40 20 2 8 -3 -13 154
56 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Ksenija Kairiša 40 16 2 16 -13 -7 154
57 Gulbenes sākumskola Amanda Kasparkēviča 30 16 2 12 0 -7 153
58 Cēsu Pilsētas vidusskola Elīna Elizabete Rutkovska 45 10 2 14 -11 -7 153
59 Baložu vidusskola Anastasija Duborga-Ringe 45 14 2 16 -10 -15 152
60 Gulbenes sākumskola Karlīne Nakoskina 30 20 2 14 -10 -5 151
61 Sējas pamatskola Katrīna Šildere 30 18 2 18 -6 -11 151
62 Cēsu Pilsētas vidusskola Sofija Magdalēna Gulbe 45 18 2 18 -16 -16 151
63 Slokas pamatskola Estere Liepa 45 20 4 18 -18 -18 151
64 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Laura Kalekaure 35 10 4 14 -13 0 150
65 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Samanta Freija 40 16 0 10 -4 -12 150
66 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Ance Ābolkalne 40 16 0 16 -18 -4 150
67 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Laura Bērziņa 40 16 4 14 -4 -20 150
68 Jelgavas 4. sākumskola Rēzija Liepiņa 40 16 4 16 -16 -10 150
69 Priekuļu vidusskola Laura Antonova 50 16 2 14 -21 -11 150
70 Strautiņu pamatskola Laima Zvirbule 40 14 4 18 -19 -8 149
71 Aizputes novada skolēnu jaunrades centrs Marta Ļaudama 50 16 0 14 -24 -7 149
72 Talsu sākumskola Anete Viktorija Zorģe 50 20 4 16 -23 -18 149
73 Ogres sākumskola Monta Kapustāne 40 16 2 10 -6 -14 148
74 Gulbenes sākumskola Ance Puste 45 12 4 16 -20 -9 148
74 Aizkraukles novada vidusskola Elza Liedskalniņa 45 18 2 12 -15 -14 148
76 Sējas pamatskola Zane Strazdiņa 35 8 4 8 -5 -3 147
77 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Estere Grandava 45 14 4 12 -25 -3 147
78 Ogres sākumskola Kate Melne 50 20 4 14 -14 -27 147
79 Ērģemes pamatskola Sintija Rebeka Zvirbule 40 10 2 16 -20 -2 146
80 Jelgavas 3. sākumskola Elisa Roga 40 12 4 16 -21 -5 146
81 Popes pamatskola Agnese Lidija Mellere 20 18 4 10 -7 0 145
82 Matīšu pamatskola Kristiāna Laima Robule 35 14 4 14 -15 -7 145
83 Ciblas vidusskola Lauma Kuzņecova 45 12 2 16 -23 -7 145
83 Priekuļu vidusskola Ksenija Gormaļova 45 12 2 16 -24 -6 145
85 Cēsu Pilsētas vidusskola Adriāna Širaka 45 16 4 14 -24 -10 145
86 Ādažu vidusskola Katrīna Druviete 45 18 2 16 -15 -21 145
86 Rucavas pamatskola Katrīna Ate 45 20 2 14 -22 -14 145
86 Jelgavas 4.vidusskola Estere Jungfermane 45 18 4 14 -20 -16 145
89 Pumpuru vidusskola Dana Romaņenko 30 12 4 10 -6 -6 144
90 Limbažu sākumskola Dārta Tralmaka 25 20 2 10 0 -13 144
91 Ventspils 4 vidusskola Anna Goša 35 18 0 10 -16 -3 144
92 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Marija Ungure 40 12 4 12 -10 -14 144
93 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Anna Miķelsone 50 14 2 20 -21 -21 144
94 Aizputes novada skolēnu jaunrades centrs Karīna Vīdmane 30 10 4 14 -7 -8 143
95 Alūksnes pilsētas sākumskola Līva Solovjova 35 12 4 8 -10 -6 143
96 Skrundas Vidusskola Madlēna Bāra 40 18 0 12 -3 -24 143
97 Brocēnu vidusskola Sonora Rulle 40 18 0 20 -13 -22 143
98 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Paula Emilia Petersena 40 18 2 16 -28 -6 142
99 Preiļu 2.vidusskola Valērija Isajeva 45 20 2 12 -22 -15 142
100 Skrundas Vidusskola Annija Grīnberga 45 20 2 16 -30 -11 142
101 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Laura Kranāte 30 14 4 12 -3 -16 141
102 Kusas pamatskola Evija Muraško 30 16 2 16 -20 -3 141
103 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Rebeka Pole 40 16 0 12 -20 -7 141
103 Talsu sākumskola Katrīne Krastiņa 40 8 2 18 -24 -3 141
105 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Aleksandrija Līduma 35 16 2 16 -11 -17 141
106 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Madlēna Rosolovska 40 10 2 18 -19 -10 141
107 Preiļu 2.vidusskola Ilona Kraule 40 20 6 6 -14 -17 141
108 Codes pamatskola Līva Zuze 35 18 4 16 -25 -7 141
109 Ludzas pilsētas ģimnāzija Loreta Leščinska 50 16 4 14 -15 -28 141
110 Ogres sākumskola Džeina Mugureviča 40 0 0 0 0 0 140
111 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Karolīna Kazaka 40 18 2 8 -18 -10 140
112 Cēsu Pilsētas vidusskola Marta Krēmere 45 6 2 20 -23 -10 140
113 Ogres sākumskola Samanta Kazaine 50 16 4 4 -21 -13 140
114 Saldus pamatskola Evelīna Tunēna 45 18 0 12 -19 -16 140
115 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Lelde Pavārnieka 50 12 2 18 -25 -18 139
116 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Samanta Bērziņa 35 16 2 14 -18 -11 138
117 Saldus vidusskola Marta Dēvita  45 12 2 14 -20 -15 138
118 Aizkraukles novada vidusskola Elīza Trunova 45 20 2 12 -24 -17 138
119 Valmieras sākumskola Katrīna Antone 50 16 2 12 -28 -14 138
120 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Elīze Kruglešova 45 20 2 16 -17 -28 138
121 Matīšu pamatskola Renāte Osipova 50 20 2 18 -49 -3 138
122 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Antra Juceviča 25 10 2 20 -20 0 137
123 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola Kate Ābele 35 16 2 12 -28 0 137
124 Kusas pamatskola Loreta Ilonda Lazdiņa 40 12 2 12 -20 -9 137
125 Ogres sākumskola Renāte Kalniņa 40 16 4 16 -17 -22 137
126 Saldus vidusskola Kitija Jēkabsone  40 18 2 18 -34 -7 137
127 Ērģemes pamatskola Annika Studente 20 18 2 6 -10 0 136
128 Preiļu 2.vidusskola Anastasija Ivanova 45 20 4 0 -9 -24 136
129 Liepājas Raiņa 6. vidusskola Estere Pole 45 16 2 10 -33 -4 136
130 Skrundas Vidusskola Meldra Štorha 50 12 0 16 -24 -18 136
131 Aizupes pamatskola Beāte Šulca 45 10 6 16 -32 -10 135
132 Alūksnes pilsētas sākumskola Marta Rozīte 45 18 4 12 -8 -36 135
133 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Anastasija Rubcova 50 10 2 10 -19 -19 134
134 Riebiņu vidusskola Gunita Vjakse 45 16 6 18 -19 -32 134
135 Skrundas Vidusskola Ance Eglīte 45 16 0 10 -25 -13 133
136 Rēzeknes 5.vidusskola Linda Pitka 45 18 0 10 -15 -25 133
137 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Jonāne 45 16 4 14 -39 -7 133
138 Aizupes pamatskola Emīlija Stramkale 40 20 6 20 -43 -10 133
139 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Melānija Oņisimjuka 30 8 2 8 -3 -13 132
140 Ventspils Pārventas pamatskola Karīna Plotniece 35 14 0 20 -17 -20 132
141 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola Emīlija Zēmele 45 10 2 18 -35 -8 132
142 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Estere Bambule 50 14 0 14 -7 -39 132
143 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Viktorija Atraskeviča 30 8 0 12 -11 -8 131
144 Piltenes vidusskola Ieva Lindenblate 35 20 2 18 -7 -37 131
145 Ogres sākumskola Daniela Petračuka 50 14 0 16 -14 -35 131
146 Liepājas Raiņa 6. vidusskola Sabīne Ivanova 30 16 0 16 -19 -13 130
147 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Kristīne Mežinska 30 18 2 14 -18 -16 130
148 Saldus pamatskola Alise Nikāze 40 18 2 6 -21 -15 130
149 Ilūkstes Raiņa vidusskola Odrija Purvinska 35 18 2 12 -26 -11 130
150 Popes pamatskola Līga Lillija Asiķe 35 18 4 14 -24 -17 130
151 Skrundas Vidusskola Grieta Dzene 40 18 2 12 -33 -9 130
152 Brocēnu vidusskola Ērika Milta 50 16 0 14 -33 -17 130
153 Ogres sākumskola Lienīte Audare 35 16 4 8 -20 -14 129
153 Alūksnes pilsētas sākumskola Ance Pilsētniece 35 14 2 12 -22 -12 129
155 Ogres sākumskola Daniela Majore 35 10 6 14 -29 -7 129
156 Galēnu pamatskola Viktorija Grigorjeva 40 12 4 12 -24 -15 129
157 Riebiņu vidusskola Katrīna Damba 50 8 4 10 -34 -9 129
158 Dobeles sākumskola Laura Rūmniece 45 14 4 14 -33 -15 129
159 Aizupes pamatskola Elza Popluga 50 18 4 18 -41 -20 129
160 Ogres sākumskola Gabriela Raka 30 14 2 6 -24 0 128
161 Alūksnes pilsētas sākumskola Ance Poļaka 30 18 2 12 -29 -5 128
162 Umurgas pamatskola Ance Domenika Mazirska 45 8 2 14 -24 -17 128
163 Umurgas pamatskola Eva Evelīna Rute 45 16 2 14 -25 -24 128
164 Codes pamatskola Monta Kurmēņeva 50 16 4 10 -41 -11 128
165 Aizkraukles novada vidusskola Elza Zenfa 25 14 2 16 -20 -10 127
166 Cēsu Pilsētas vidusskola Agnese Līga Garbare 35 10 4 12 -19 -15 127
167 Ogres sākumskola Anna Sala 30 18 2 12 -28 -7 127
168 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Lita Sovarde 40 14 2 10 -25 -14 127
169 Jelgavas 4. sākumskola Patrīcija Kalniņa 30 20 2 16 -21 -20 127
170 Riebiņu vidusskola Viktorija Čubreviča 40 14 6 14 -26 -21 127
171 Jelgavas 4. sākumskola Anna Trupāne 40 20 6 14 -17 -36 127
172 Balvu pamatskola Renāte Mūrniece 25 10 2 12 -20 -3 126
173 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Nika Menjoka-Priede 25 16 4 8 -27 0 126
174 Priekuļu vidusskola Keita Miezīte 25 14 2 14 -7 -22 126
175 Ogres sākumskola Samanta Magdalēna Pētersone 25 16 4 16 -10 -25 126
176 Andreja Upīša Skrīveru vidusskola Samanta Straume 40 16 4 14 -28 -20 126
177 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Marta Anna Krūmiņa 50 16 0 16 -34 -22 126
178 Jelgavas 4.vidusskola Marta Ozola 45 18 6 18 -38 -23 126
179 Ogres sākumskola Megija Šmate 50 18 6 18 -56 -10 126
180 Priekuļu vidusskola Luīze Jonase 40 14 2 10 -22 -19 125
181 Galēnu pamatskola Amanda Briška 45 14 2 10 -29 -17 125
182 Cēsu Pilsētas vidusskola Laura Puķīte 45 10 4 14 -15 -33 125
183 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Marta Paula Budule 35 14 0 8 -26 -7 124
184 Pāles pamatskola Emīlija Krogzeme 35 10 2 14 -23 -14 124
185 Jelgavas 4. sākumskola Sanda Muižniece 40 20 4 16 -30 -26 124
186 Skrundas Vidusskola Karlīna Druvaskalna 50 18 2 18 -40 -24 124
187 Zemgales vidusskola Anastasija Laveniece 25 16 4 10 -7 -25 123
188 Pelēču pamatskola Alisa Karpušenko 30 18 2 14 -18 -23 123
189 Alūksnes pilsētas sākumskola Annija Marene 35 14 2 14 -28 -14 123
190 Jelgavas 3. sākumskola Amanda Tamberga 40 14 4 8 -39 -4 123
191 Baložu vidusskola Katrīna Līdaka 40 10 4 14 -20 -25 123
192 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Keitija Jurševska 45 10 0 14 -16 -30 123
193 Skrundas Vidusskola Sabīna Farnaste 50 14 2 20 -37 -26 123
194 Rugāju novada vidusskola Elīna Garā 35 16 0 14 -21 -22 122
195 Umurgas pamatskola Patrīcija Trušinska 30 20 0 16 -44 0 122
196 Priekuļu vidusskola Kitija Elizabete Bišopa 40 12 4 12 -12 -34 122
197 Dobeles sākumskola Sindija Savdona 35 12 4 20 -20 -29 122
198 Skrundas Vidusskola Enija Buta 35 0 2 14 -16 -14 121
199 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Kārkliņa 40 10 0 14 -28 -15 121
199 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Una Zariņa 40 6 4 14 -18 -25 121
201 Dobeles 1.vidusskola Darina Isajeva 50 18 4 14 -25 -40 121
201 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elizabete Roze 50 18 0 18 -22 -43 121
203 Galēnu pamatskola Evelīna Lempa 15 8 2 14 -11 -8 120
204 Alūksnes pilsētas sākumskola Emīlija Krancmane 25 16 4 8 -17 -16 120
205 Alūksnes pilsētas sākumskola Elza Pušpure 30 20 4 12 -25 -21 120
206 Sējas pamatskola Dominika Ekmane 35 18 2 12 -34 -13 120
206 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Līva Lote Gabranova 35 12 4 16 -22 -25 120
208 Ogres sākumskola Simona Priede 35 18 2 16 -34 -17 120
209 Alūksnes pilsētas sākumskola Hēra Žaklīna Biete 25 14 2 18 -18 -22 119
210 Ogres sākumskola Keitija Ķiršakmene 40 12 6 8 -15 -32 119
211 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Elza Zauska 35 14 0 18 -21 -27 119
211 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Paula Nika Sīmane 35 18 2 12 -19 -29 119
213 Vidridžu pamatskola Evelīna Bērziņa 40 18 2 8 -11 -38 119
214 Brocēnu vidusskola Evelīna Cielava 40 16 0 16 -30 -23 119
214 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Enija Muceniece 40 18 2 12 -42 -11 119
216 Liepājas Raiņa 6. vidusskola Elīza Jegorova 45 16 0 12 -31 -23 119
217 Priekuļu vidusskola Samanta Ķirķele 40 18 4 14 -26 -31 119
218 Kalnciema vidusskola Samanta Šuktere 50 14 2 16 -40 -23 119
219 Nautrēnu vidusskola Annija Mazure 30 12 2 8 -18 -16 118
220 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Zeltīte Cekule 40 10 2 12 -10 -36 118
220 Alūksnes pilsētas sākumskola Evelīna Plocāne 30 14 2 18 -17 -29 118
222 Kusas pamatskola Kristena Bērziņa 40 12 2 14 -26 -24 118
223 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Nora Skore 35 18 2 14 -41 -10 118
224 Ogres sākumskola Sanija Melbārde 45 0 0 14 0 -42 117
225 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Alise Robežniece 45 18 2 12 -28 -32 117
226 Priekuļu vidusskola Elīza Tīna Grinberga 50 14 4 10 -51 -10 117
227 Pededzes pamatskola Viktorija Pasnova 45 12 4 18 -27 -35 117
228 Ogres sākumskola Ksenija Kudrjavceva 25 16 4 10 -29 -10 116
229 Ogres sākumskola Kurts Rubenis 40 10 4 4 -17 -25 116
230 Ogres sākumskola Laura Vaskāne 35 18 4 10 -47 -4 116
231 Pāles pamatskola Ieva Zeltiņa 40 20 0 8 -15 -37 116
232 Pāles pamatskola Keita Liepiņa 45 18 2 6 -36 -19 116
233 Ozolmuižas pamatskola Līga Stepiņa 40 14 2 16 -18 -38 116
234 Rugāju novada vidusskola Marta Kočāne 45 16 0 16 -53 -8 116
235 Ventspils 4 vidusskola Evelīna Pētersone 45 20 0 16 -51 -14 116
236 Ogres sākumskola Katrīna Komkova 50 12 2 18 -39 -27 116
237 Kalnciema vidusskola Karīna Perfilijeva 50 10 4 20 -35 -33 116
238 Alūksnes pilsētas sākumskola Tīna Kalniņa 30 14 4 14 -2 -45 115
239 Saldus pamatskola Kristiāna Albīne 45 12 2 4 -27 -21 115
240 Ciblas vidusskola Madara Juškāne 30 20 2 12 -34 -15 115
240 Iecavas vidusskola Luīza Primanova 30 14 4 16 -36 -13 115
242 Ludzas pilsētas ģimnāzija Sabīne Krīviņa 40 12 2 12 -19 -32 115
243 Umurgas pamatskola Laura Anna Veinberga 40 10 2 16 -46 -7 115
244 Ogres sākumskola Līga Leja 50 16 4 14 -49 -20 115
245 Preiļu 2.vidusskola Marija Nikolajeva 35 8 2 0 -15 -16 114
246 Aizkraukles novada vidusskola Selīna Staņko 25 18 2 16 -31 -16 114
247 Skrundas Vidusskola Agita Purpure 40 14 0 12 -27 -25 114
248 Ērģemes pamatskola Laura Kondratjeva 30 2 2 14 -28 -7 113
249 Ogres sākumskola Patrīcija Gruzīte 30 10 4 10 -41 0 113
250 Ogres sākumskola Patrīcija Valaine 30 14 2 10 -31 -12 113
251 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Monta Elstiņa 35 14 4 14 -33 -21 113
252 Cēsu 2. pamatskola Elīza Miesniece 35 18 4 14 -22 -36 113
252 Kalnciema vidusskola Kate Pāne 35 16 4 16 -33 -25 113
254 Ādažu vidusskola Marta Lauska 40 18 2 16 -44 -19 113
255 Aizkraukles novada vidusskola Megija Mantone 35 20 4 20 -40 -26 113
256 Brocēnu vidusskola Agrita Andersone 45 16 2 18 -48 -20 113
256 Ogres sākumskola Elizabete Žuka 45 16 2 18 -39 -29 113
258 Dobeles 1.vidusskola Paula Seņko 45 16 4 20 -43 -29 113
259 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Anete Kaļva 25 16 4 16 -21 -28 112
260 Balvu pamatskola Ksenija Sņegova 45 10 0 10 -35 -18 112
261 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs Laura Daņiļeviča 45 16 2 16 -38 -29 112
262 Balvu pamatskola Anna Marija Ločmele 25 14 4 12 -18 -26 111
262 Pelēču pamatskola Antra Macenko 25 18 2 10 -30 -14 111
264 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Luīze Skujāne 40 18 0 16 -40 -23 111
265 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elizabete Romanovska 50 18 0 16 -41 -32 111
266 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Nikiforova 45 0 0 8 -20 -23 110
267 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Džeina Postnova 30 14 2 14 -26 -24 110
268 Aizkraukles novada vidusskola Kristija Kalniņa 40 14 2 12 -52 -6 110
269 Valmieras sākumskola Elizabete Monta Rorbaka 35 18 2 14 -35 -24 110
269 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Undra Rasa Oša 35 14 4 16 -34 -25 110
271 Cēsu Pilsētas vidusskola Sanija Alksne 45 20 4 12 -43 -28 110
272 Ogres sākumskola Vanesa Bogdanova 20 12 4 2 0 -29 109
273 Ogres sākumskola Kristiāna Lejiņa 30 18 0 14 -33 -20 109
274 Ventspils Pārventas pamatskola Kate Makrecka 35 18 0 14 -34 -24 109
274 Brocēnu vidusskola Māra Milta 35 16 2 14 -44 -14 109
276 Aizupes pamatskola Sanija Ašmane 30 16 6 16 -44 -15 109
277 Ogres sākumskola Nikola Vilcāne 35 18 4 12 -34 -26 109
278 Cēsu Pilsētas vidusskola Lūcija Elza Vasiļevska 40 16 2 14 -44 -19 109
279 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Linda Šukajeva 45 14 2 14 -46 -20 109
280 Aizkraukles novada vidusskola Katrīna Jansone 35 20 4 18 -59 -9 109
281 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elīza Vazdiķe 30 20 2 4 -24 -24 108
282 Priekuļu vidusskola Nikija Salmiņa 30 14 2 16 -29 -25 108
283 Balvu pamatskola Emīlija Zelča 45 8 2 12 -27 -32 108
283 Jelgavas 3. sākumskola Elīna Pedkovica 35 18 4 10 -35 -24 108
285 Matīšu pamatskola Keita Ance Vējiņa 40 14 4 14 -43 -21 108
286 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Elīza Neja 45 18 2 16 -32 -41 108
287 Saldus pamatskola Freja Lešinska 50 14 2 16 -10 -64 108
288 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Katrīna Kristiāna Garoza 45 18 2 18 -58 -17 108
289 Priekuļu vidusskola Nellija Herbsta 20 18 4 12 -47 0 107
290 Alūksnes pilsētas sākumskola Melisa Kromule 35 12 2 8 -34 -16 107
291 Ogres sākumskola Katrīna Čakste 35 14 2 14 -27 -31 107
292 Ventspils Pārventas pamatskola Alise Upīte 35 18 0 14 -43 -17 107
293 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Marta Rozīte 45 12 2 16 -46 -22 107
294 Dobeles 1.vidusskola Samanta Lāce 45 18 0 16 -38 -34 107
295 Zemgales vidusskola Dana Lukša 20 10 4 6 -11 -23 106
296 Skrundas Vidusskola Estere Anna Heniņa 40 16 2 8 -36 -24 106
297 Pumpuru vidusskola Marija Zaļuma 40 16 2 12 -32 -32 106
297 Aizkraukles novada vidusskola Kitija -Keita Jansone 40 16 2 12 -47 -17 106
299 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Alise Gūtmane 45 16 2 16 -26 -47 106
300 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Elizabete Marta Bērziņa 20 16 2 12 -6 -39 105
301 Aizkraukles novada vidusskola Dace Meire 35 16 2 14 -37 -25 105
302 Liepājas Raiņa 6. vidusskola Līva Pūpe 20 10 0 10 -20 -16 104
303 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Līva Auzāne 30 18 4 12 -22 -38 104
304 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Kitija Kripševica 40 20 0 12 -36 -32 104
305 Dobeles sākumskola Viktorija Utenkova 35 18 4 18 -18 -53 104
306 Umurgas pamatskola Rebeka Barane 45 18 2 16 -39 -38 104
307 Priekuļu vidusskola Fanija Paula Budaha-Glaudiņa 30 10 4 14 -38 -17 103
308 Pededzes pamatskola Diāna Boļšakova 35 8 4 12 -18 -38 103
309 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Marta Mūrniece 35 16 2 12 -35 -27 103
310 Matīšu pamatskola Kristiāna Borisova 35 16 4 16 -36 -32 103
311 Bauskas Bērnu un jauniešu centrs Daniela Špironoka 45 14 4 16 -46 -30 103
312 Kusas pamatskola Laimrota Grunte 35 6 0 14 -25 -28 102
313 Rēzeknes 5.vidusskola Sabrīna Rumaka 35 10 0 12 -29 -26 102
314 Jelgavas 3. sākumskola Klāvs Dāvis Augulis 30 14 4 10 -37 -19 102
315 Ogres sākumskola Estere Kedere 45 14 2 16 -52 -23 102
316 Talsu sākumskola Keita Kauliņa 50 16 4 18 -39 -47 102
317 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Luīze Zeidmane 25 12 4 12 -47 -5 101
318 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Amanda Daniela Studente 45 14 0 16 -26 -48 101
319 Penkules pamatskola Amanda Krūmiņa 45 12 2 20 -48 -30 101
320 Kalnciema vidusskola Linda Bergmane 50 20 6 18 -42 -51 101
321 Aizkraukles novada vidusskola Samanta Adriāna Neija 30 18 4 10 -19 -43 100
322 Pāles pamatskola Anete Zēģele 45 12 0 14 -25 -46 100
323 Ogres sākumskola Patrīcija Eglīte 45 20 2 16 -52 -31 100
324 Kusas pamatskola Estere Enģele 25 10 2 8 -21 -25 99
325 Preiļu 2.vidusskola Ksenija Ivanova 35 0 2 10 -27 -21 99
326 Pāles pamatskola Marta Vasiļjeva 45 16 0 6 -25 -43 99
327 Ogres sākumskola Eva Kintija Butkevičusa 45 12 4 14 -56 -20 99
328 Galēnu pamatskola Alise Čača 25 8 2 6 -19 -24 98
329 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Keita Plūksna 20 18 0 14 -31 -23 98
330 Ogres sākumskola Viktorija Agapova 25 16 4 16 -26 -37 98
331 Kalnciema vidusskola Amanda Ita Širēja 35 16 2 10 -49 -16 98
332 Ogres sākumskola Elizabete Darge 35 16 4 12 -37 -32 98
333 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Nellija Tomišineta 35 16 2 16 -57 -14 98
334 Remtes pamatskola Lelde Veigelte 50 14 0 6 -25 -47 98
335 Brocēnu vidusskola Betija Šulca 25 10 0 16 -36 -18 97
336 Ogres sākumskola Melānija Muižniece 40 16 4 12 -35 -40 97
337 Aizkraukles novada vidusskola Linda Martinova 45 18 4 14 -52 -32 97
338 Kusas pamatskola Samija Vankina 30 16 0 6 -36 -20 96
339 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs Hestija Sindija Semerikova 40 20 0 12 -53 -23 96
340 Alūksnes pilsētas sākumskola Enija Liepiņa 45 16 4 8 -35 -42 96
341 Skrundas Vidusskola Sabīne Kadakovska 45 18 0 14 -52 -29 96
342 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Renāte Zelča 45 16 2 20 -56 -31 96
343 Ogres sākumskola Akvelīna Bērziņa 50 16 4 14 -53 -35 96
344 Riebiņu vidusskola Helēna Keita Jeļņikova 25 12 2 12 -25 -31 95
345 Valmieras sākumskola Una Krūmiņa 45 10 4 14 -45 -33 95
346 Saldus pamatskola Lauma Metla 45 16 0 14 -39 -41 95
347 Ludzas pilsētas ģimnāzija Evita Mikāne 45 20 4 18 -73 -19 95
348 Ogres sākumskola Ieva Kalniņa 25 8 2 14 -50 -5 94
349 Saldus pamatskola Unda Berga 30 8 0 14 -24 -34 94
350 Skrundas Vidusskola Rēzija Tīna Stiba 35 14 2 12 -53 -16 94
351 Dobeles sākumskola Viktorija Anastasija Vihrova 40 14 0 14 -40 -34 94
352 Ogres sākumskola Elīza Zeļenkeviča 40 14 4 12 -49 -27 94
353 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Marta Traumane 40 14 4 18 -55 -27 94
354 Ilūkstes Raiņa vidusskola Keita Teljaževiča 50 18 6 14 -39 -55 94
355 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Sonora Babre 20 18 2 8 -28 -27 93
356 Saldus pamatskola Karīna Albīne 30 10 0 14 -38 -23 93
357 Iecavas vidusskola Kerija Jaroševiča 40 16 2 4 -57 -12 93
358 Ludzas pilsētas ģimnāzija Daniela Daliba 45 14 0 6 -17 -55 93
359 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Elīna Lelde Tūbele 40 10 2 14 -47 -26 93
359 Iecavas vidusskola Ksenija Potapova 30 18 2 16 -43 -30 93
361 Ogres sākumskola Gabriela Faivelsone 40 16 4 10 -32 -45 93
362 Ogres sākumskola Maksims Demidovs 45 16 0 14 -67 -15 93
363 Kalnciema vidusskola Paula Leonora Purviņa 40 18 4 14 -18 -65 93
364 Skrundas Vidusskola Amēlija Strazdiņa 50 18 0 12 -81 -6 93
364 Dobeles sākumskola Liene Nartiša 40 18 4 18 -44 -43 93
366 Aizkraukles novada vidusskola Anete Strode 20 8 2 12 -43 -7 92
367 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Balalajeva 45 0 0 8 -42 -19 92
368 Ogres sākumskola Sindija Ešena 20 20 4 10 -29 -33 92
369 Pumpuru vidusskola Gabriela Graudiņa 30 18 2 10 -34 -34 92
370 Penkules pamatskola Liza Tīna Špure 25 18 2 20 -37 -36 92
371 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Elizabete Priedoliņa 35 16 0 16 -30 -45 92
372 Pāles pamatskola Paula Zane Kļaviņa 45 8 2 14 -47 -30 92
373 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Kate Gūtmane 40 18 2 16 -52 -32 92
374 Valmieras sākumskola Demija Šakurova 50 16 2 14 -57 -33 92
375 Ogres sākumskola Beāte Ratniece 25 14 2 12 -33 -29 91
376 Valmieras sākumskola Nikola Rjabinova 30 12 2 12 -41 -24 91
377 Penkules pamatskola Samanta Daraga 30 18 2 16 -32 -43 91
378 Skrundas Vidusskola Gabriela Pavlova 45 14 0 10 -21 -57 91
379 Jelgavas 4. sākumskola Marta Vugule 25 16 4 12 -41 -26 90
380 Pumpuru vidusskola Marta Upmace 30 18 4 10 -36 -36 90
381 Ogres sākumskola Nikola Birnbauma 35 18 4 8 -37 -38 90
382 Brocēnu vidusskola Estere Lība Tarvida 40 16 0 12 -36 -42 90
383 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs Elīna Kivliša 40 16 0 14 -77 -3 90
384 Ogres sākumskola Daniela Apinīte 30 14 0 12 0 -67 89
385 Ogres sākumskola Helēna Mailīte 30 18 4 14 -42 -35 89
386 Ludzas pilsētas ģimnāzija Loriana Sproģe 50 14 2 12 -46 -43 89
387 Aizkraukles novada vidusskola Santa - Lūcija Puncule 45 14 4 16 -48 -42 89
388 Priekuļu vidusskola Rūta Brante 45 20 0 16 -51 -41 89
389 Pāles pamatskola Elizabete Krogzeme 30 10 2 10 -47 -17 88
390 Matīšu pamatskola Laine Estere Tobiass 25 14 2 14 -52 -15 88
391 Ogres sākumskola Arturs Skrebutens 30 12 2 12 -30 -38 88
392 Ozolmuižas pamatskola Laura Kleine 35 16 2 12 -37 -40 88
393 Aizkraukles novada vidusskola Emīlija Muceniece 45 18 6 18 -49 -50 88
394 Kusas pamatskola Lāsma Marta Beķere 25 10 2 16 -42 -24 87
395 Saldus pamatskola Elgars Šķēdnieks 40 20 0 14 -54 -33 87
396 Pumpuru vidusskola Ance Āboliņa 45 20 4 10 -46 -46 87
397 Valmieras sākumskola Luīze Bērziņa 45 18 0 18 -63 -31 87
398 Ādažu vidusskola Emīlija Zvirbule 50 20 0 16 -50 -49 87
399 Ilūkstes Bērnu un Jauniešu centrs Alise Djologa 35 8 2 10 -53 -16 86
400 Saldus vidusskola Luīze Ladusāne 35 10 2 10 -14 -57 86
401 Pāles pamatskola Džesika Strausa 25 10 2 6 -18 -40 85
402 Alūksnes pilsētas sākumskola Marta Kļaviņa 40 0 4 14 -38 -35 85
403 Aizputes novada skolēnu jaunrades centrs Amanda Zozuļa 35 14 4 12 -54 -26 85
404 Ķeguma komercnovirziena vidusskola Annija Skudra 40 16 2 14 -37 -50 85
405 Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola Justīne Runce 20 10 4 14 -33 -31 84
406 Skrundas Vidusskola Marta Jurdža 25 18 0 12 -34 -37 84
407 Ventspils Pārventas pamatskola Elīza Meire 30 14 0 14 -39 -35 84
408 Aizkraukles novada vidusskola Patrīcija Kokoreviča 35 10 2 14 -41 -36 84
409 Kalnciema vidusskola Santa Runce 25 12 2 16 -48 -24 83
410 Ludzas pilsētas ģimnāzija Adriana Krivenoka 50 14 0 10 -58 -33 83
411 Priekuļu vidusskola Katrīna Zaķe 20 18 4 10 -36 -34 82
412 Riebiņu vidusskola Ksenija Hritonenka 35 12 0 6 -51 -20 82
413 Ogres sākumskola Elizabete Kalniņa 15 18 2 20 -38 -35 82
414 Pelēču pamatskola Samanta Kurme 25 16 2 16 -40 -37 82
415 Valmieras sākumskola Betija Ore 40 16 4 16 -54 -40 82
416 Slokas pamatskola Lote Kalēja 50 16 4 14 -51 -51 82
417 Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs Anastasija Ņemikina 35 12 2 8 -38 -38 81
418 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Kendija Lignicka 40 12 0 12 -41 -42 81
419 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Rēzija Romanovska 45 16 0 14 -42 -52 81
420 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Viktorija Žunda 15 6 4 8   -53 80
421 Ilūkstes Raiņa vidusskola Kitija Meškovska 30 8 6 12 -36 -40 80
422 Pededzes pamatskola Andžela Oļševska 40 10 4 16 -59 -31 80
423 Pāles pamatskola Karmena Burkeviča 30 10 2 6 -46 -23 79
424 Nautrēnu vidusskola Eva Ketija Maģiča 25 20 0 14 -49 -31 79
424 Umurgas pamatskola Loreta Dārzniece 35 12 0 12 -36 -44 79
426 Dobeles 1.vidusskola Daniela Kerane 40 10 0 16 -38 -49 79
427 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Marta Dārziņa 35 18 0 14 -52 -36 79
428 Priekuļu vidusskola Egija Zemberga 40 12 4 14 -68 -23 79
429 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Megija Andrejsone 30 14 2 4 -36 -36 78
430 Saldus vidusskola Kitija Radziņa 35 12 0 10 -35 -44 78
431 Nautrēnu vidusskola Elīza Rancāne 30 14 2 14 -56 -26 78
432 Aizkraukles novada vidusskola Agnese Balule 40 14 0 8 -60 -24 78
433 Rubeņu pamatskola Sandra Zvirgzdiņa 45 12 2 4 -24 -61 78
434 Strautiņu pamatskola Jasmīna Napalkova 35 12 4 14 -59 -28 78
435 Ogres sākumskola Elizabete Siliņa 35 20 4 12 -49 -44 78
436 Aizkraukles novada vidusskola Madara Grundule 45 16 2 10 -45 -50 78
437 Aizkraukles novada vidusskola Dana Babule 45 16 2 12 -44 -54 77
437 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Amanda Želve 35 18 4 18 -67 -31 77
439 Aizkraukles novada vidusskola Annija Strika 40 18 2 16 -61 -38 77
440 Cēsu Pilsētas vidusskola Viktorija Kirillova 50 10 4 18 -62 -43 77
441 Pāles pamatskola Diāna Strausa 25 16 2 8 -48 -27 76
442 Saldus pamatskola Madara Zubaviča 40 10 2 10 -38 -48 76
443 Skrundas Vidusskola Anete Andersone 50 0 0 14 -50 -38 76
444 Cēsu 2. pamatskola Ieva Reinsone 40 16 4 12 -49 -47 76
445 Liepupes pamatskola Anna Nikola Skuja 45 16 0 12 -57 -40 76
446 Kalnciema vidusskola Annija Jankovska 40 14 2 18 -44 -54 76
447 Ogres sākumskola Nikola Marija Jurkeviča 50 18 2 12 -65 -41 76
448 Cēsu 2. pamatskola Anna Elizabete Lāce 30 12 4 14 -36 -49 75
449 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Varvara Bojaršinova 35 18 4 10 -46 -46 75
450 Aizkraukles novada vidusskola Laura Potaše 35 20 2 12 -84 -10 75
451 Saldus vidusskola Dārta Līce 45 18 2 18 -57 -51 75
452 Preiļu 2.vidusskola Viktorija Vandiša 30 0 6 10 -42 -30 74
453 Rubeņu pamatskola Dinija Šķeltiņa 45 14 4 10 -52 -47 74
454 Preiļu 2.vidusskola Alija Ivčenko 30 0 0 0 -35 -22 73
455 Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs Viktorija Vasina 25 8 2 6 -34 -34 73
456 Brocēnu vidusskola Patrīcija Misāne 20 14 0 10 -23 -48 73
457 Skrundas Vidusskola Esmeralda Maija Caune 25 20 0 14 -59 -27 73
458 Aizkraukles novada vidusskola Sabīne Kaņevska 35 10 6 10 -47 -41 73
459 Ādažu vidusskola Keita Melberga 40 14 0 10 -52 -39 73
460 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Endžija Annija Menģe 40 16 0 16 -63 -36 73
461 Ādažu vidusskola Rēzija Paula Draveniece 20 14 0 12 -55 -19 72
462 Penkules pamatskola Kristīne Gita Rožkalne 30 14 4 10 -42 -44 72
463 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Marija Dregiša 35 14 2 12 -29 -62 72
463 Remtes pamatskola Evita Rusmane 35 12 0 16 -39 -52 72
465 Pāles pamatskola Līga Dārziņa 20 20 0 12 -49 -32 71
466 Priekuļu vidusskola Emīlija Ozoliņa 20 20 2 12 -48 -35 71
467 Ventspils Pārventas pamatskola Ketija Beļakova 35 14 0 10 -50 -38 71
468 Alūksnes pilsētas sākumskola Alīna Graņicina 30 18 4 14 -44 -51 71
469 Dobeles sākumskola Laura Zīle 35 16 2 18 -58 -42 71
469 Aizkraukles novada vidusskola Rebeka Ratniece 35 20 2 14 -60 -40 71
471 Saldus vidusskola Ketrīna Ērika Ozolniece 15 16 0 14 -28 -47 70
472 Ogres sākumskola Zane Makejenoka 25 8 4 10 -27 -50 70
473 Saldus pamatskola Katrīna Krūmiņa 30 14 0 16 -48 -42 70
474 Penkules pamatskola Sintija Daņiļeviča 30 12 2 20 -46 -48 70
475 Ogres sākumskola Terēze Rudīte 40 12 4 10 -62 -34 70
476 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Kaiva Renga 30 18 4 16 -52 -46 70
477 Pāles pamatskola Elīza Jasmīna Gūtmane 40 16 4 18 -59 -49 70
478 Piltenes vidusskola Kira Agapova 30 16 0 12 -43 -46 69
479 Aizkraukles novada vidusskola Loreta Ozoliņa 35 12 4 8 -42 -48 69
480 Slokas pamatskola Kristīne Verne 35 18 4 10 -49 -49 69
481 Ludzas pilsētas ģimnāzija Anastasija Afanasjeva 40 12 0 16 -49 -50 69
482 Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola Annija Strauta 30 18 4 18 -66 -35 69
483 Ilūkstes Raiņa vidusskola Gabriela Sutiņa-Zutiņa 45 16 4 8 -58 -46 69
484 Saldus vidusskola Anete Rieksta 40 18 0 8 -53 -45 68
485 Rubeņu pamatskola Kristiāna Čeirāne 45 12 4 14 -50 -57 68
486 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Agneta Cimermane 45 20 2 10 -50 -59 68
487 Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs Alisa Koshkina 25 16 4 12 -47 -43 67
488 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Madara Struberga 30 18 2 14 -24 -73 67
489 Ogres sākumskola Katrīna Zaļeniece 40 12 4 16 -65 -40 67
490 Saldus vidusskola Lāsma Freiberga 40 20 0 12 -52 -54 66
491 Brocēnu vidusskola Lelde Ābula 30 16 0 12 -53 -40 65
492 Balvu pamatskola Guna Ozoliņa 30 20 2 10 -57 -40 65
492 Galēnu pamatskola Rūta Stafecka 30 20 4 8 -54 -43 65
494 Brocēnu vidusskola Amanda Taškāne 45 12 4 14 -67 -43 65
495 Ludzas pilsētas ģimnāzija Annija Jezupova 50 18 0 12 -69 -46 65
496 Alūksnes pilsētas sākumskola Estere Straume 25 20 2 12 -57 -38 64
497 Skrundas Vidusskola Evelīna Kļava 35 12 0 16 -51 -48 64
498 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Ozoliņa 45 16 0 14 -34 -77 64
499 Priekuļu vidusskola Anna Elizabete Rācene 40 10 0 12 -60 -39 63
500 Nautrēnu vidusskola Agija Vonoga 45 14 0 8 -66 -38 63
501 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Amanda Bolšteina 40 16 4 8 -61 -44 63
502 Saldus pamatskola Laura Kārkliņa 35 14 2 18 -53 -53 63
503 Cēsu 2. pamatskola Elfa Zizlāne 45 18 2 14 -45 -71 63
504 Valmieras sākumskola Elīza Kuple 20 8 2 12 -22 -58 62
505 Ilūkstes Bērnu un Jauniešu centrs Laura Sutiņa-Zutiņa 40 16 4 12 -62 -48 62
506 Saldus pamatskola Rēzija Rupeika 45 20 0 18 -56 -65 62
507 Aizkraukles novada vidusskola Anastasija Šumska 30 16 4 14 -66 -37 61
508 Cēsu 2. pamatskola Agnese Raiņika 35 20 2 12 -58 -50 61
509 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Reičela Sala 35 4 2 12 -39 -54 60
510 Ogres sākumskola Alīna Teikmane 40 18 4 16 -96 -22 60
511 Dobeles 1.vidusskola Anna Roze 15 16 4 10 -48 -38 59
512 Ogres sākumskola Agnese Brička 35 6 2 8 -64 -28 59
513 Saldus pamatskola Justīne Adrija Katšena 35 12 0 12 -71 -29 59
514 Pāles pamatskola Marta Ozola 35 14 2 10 -57 -45 59
515 Aizkraukles novada vidusskola Emīlija Ķirse 30 16 0 16 -62 -41 59
516 Balvu pamatskola Sonora Puķīte 50 20 0 14 -63 -62 59
517 Saldus vidusskola Baiba Simsone 30 16 2 5 -59 -36 58
518 Slokas pamatskola Evija Prieciņa 40 10 4 10 -53 -53 58
519 Saldus vidusskola Felicita Seļicka 20 12 0 12 -60 -27 57
520 Preiļu 2.vidusskola Jasmine Georgijeva Antonova 40 0 0 8 -56 -35 57
521 Saldus vidusskola Daniela Rožāne 35 10 0 16 -44 -60 57
522 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Irina Mihailova 40 4 4 10 -51 -51 56
523 Ogres sākumskola Daniela Jasinska 25 18 4 16 -60 -47 56
524 Ilūkstes Raiņa vidusskola Amanda Valaine 40 10 2 12 -25 -83 56
525 Aizkraukles novada vidusskola Linda Spūle 35 16 0 18 -70 -43 56
526 Ādažu vidusskola Marta Krūmiņa 30 12 0 8 -53 -42 55
527 Skrundas Vidusskola Ieva Rožkalne 30 16 0 16 -59 -48 55
528 Alūksnes pilsētas sākumskola Annika Ziņģe 30 16 4 14 -29 -80 55
529 Kalnciema vidusskola Anna Švalbe 40 18 2 14 -69 -50 55
530 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Urzula Tuka 40 18 0 14 -37 -81 54
531 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Marta Bušmane 40 16 0 18 -70 -50 54
532 Cēsu 2. pamatskola Keita Sirmā 30 12 4 14 -70 -37 53
533 Saldus vidusskola Edīte Bieze 35 18 2 14 -58 -58 53
534 Ogres sākumskola Luīze Alekse 15 12 4 10 -54 -35 52
535 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Aivita Seņkova 40 12 2 10 -64 -48 52
536 Brocēnu vidusskola Ance Gederte 35 14 0 18 -45 -70 52
537 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Arīna Dembovska 40 18 2 8 -32 -84 52
538 Aizkraukles novada vidusskola Marta Gabrāne 50 14 0 8 -69 -51 52
539 Aizkraukles novada vidusskola Eva Agate Mincāne 45 14 2 12 -80 -42 51
540 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Aivita Beišāne 20 16 4 18 -66 -42 50
541 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Polina Jeluškina 25 6 0 8 -45 -45 49
542 Saldus vidusskola Elīna Slūtiņa 25 16 0 6 -46 -53 48
543 Ogres sākumskola Kristiāna Čeirāne 35 18 4 14 -74 -49 48
544 Saldus pamatskola Rendija Kukule 50 10 0 16 -50 -78 48
544 Saldus vidusskola Paula Didrihsone 40 16 2 18 -47 -81 48
544 Galēnu pamatskola Krista Reinsone 40 18 2 16 -73 -55 48
544 Ogres sākumskola Danella Lugovija 40 14 2 20 -67 -61 48
548 Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centrs Nikola Ņemikina 25 6 2 12 -49 -49 47
549 Saldus pamatskola Kendija Tīna Badūne 30 14 0 14 -39 -73 46
550 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Paula Vlasova 35 20 0 14 -46 -77 46
551 Alūksnes pilsētas sākumskola Viktorija Rižkeviča 45 10 0 10 -52 -68 45
552 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Anastasija Jeršova 30 14 2 10 -50 -62 44
553 Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs Darja Rutkovska 20 12 2 8 -80 -19 43
554 Aizkraukles novada vidusskola Estere Migla 40 16 2 14 -80 -49 43
555 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Dina Ella Evarsone 45 20 0 14 -49 -87 43
556 Ogres sākumskola Sintija Preisa 15 14 2 10 -87 -12 42
557 Kusas pamatskola Madara Pūce-Freija 25 14 2 12 -63 -48 42
558 Sējas pamatskola Laura Mamedova 35 18 2 14 -54 -73 42
559 Priekuļu vidusskola Nikola Marta Stebere 25 8 2 12 -50 -56 41
560 Ludzas pilsētas ģimnāzija Marija Saļihova 45 10 0 6 -83 -37 41
561 Ogres sākumskola Līva Mazure 30 10 6 6 -44 -68 40
562 Aizkraukles novada vidusskola Anna Meire 35 12 6 14 -80 -47 40
563 Remtes pamatskola Egita Margita Krastiņa 25 12 0 12 -61 -49 39
564 Aizkraukles novada vidusskola Aleksa Valērija Jefremenko 25 14 0 14 -66 -48 39
565 Ogres sākumskola Anete Sondore 40 8 0 10 -48 -71 39
566 Saldus vidusskola Amēlija Hāzena 30 18 0 16 -67 -58 39
567 Saldus pamatskola Sanija Buša 35 18 0 16 -57 -73 39
568 Ogres sākumskola Kate Anna Butāne 30 10 0 12 -80 -35 37
569 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Vjačeslava Skorodumova 25 12 2 16 -34 -84 37
570 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Sjuzanna Križanovska 30 16 2 8 -47 -72 37
571 Slokas pamatskola Andžela Brandaua 45 10 4 12 -67 -67 37
572 Rēzeknes 5.vidusskola Indra Tepanova  25 18 0 14 -84 -37 36
573 Balvu pamatskola Sabīne Ločmane 10 10 0 16 -55 -46 35
574 Priekuļu vidusskola Elena Elza Zukure 25 6 4 8 -66 -43 34
575 Ogres sākumskola Elizabete Mangule 50 10 4 16 -83 -63 34
576 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Nikola Stepaņenko 30 0 0 10 -51 -56 33
577 Cēsu 2. pamatskola Nikola Petrova 40 16 2 12 -72 -65 33
578 Riebiņu vidusskola Viktorija Vuškāne 20 10 2 10 -59 -51 32
579 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Nellija Marta Doniņa 40 16 4 16 -91 -54 31
580 Aizkraukles novada vidusskola Karīna Vaivode 35 14 0 16 -89 -46 30
581 Priekuļu vidusskola Evelīna Elizabete Rolava 30 12 4 10 -78 -49 29
582 Priekuļu vidusskola Klinta Veronika Egle 35 16 2 14 -84 -54 29
583 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Darja Kanceviča 40 16 2 12 -77 -64 29
584 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija Sintija Ozoliņa 30 16 0 16 -67 -67 28
585 Ogres sākumskola Samanta Leimane 35 18 2 12 -74 -65 28
586 Aizkraukles novada vidusskola Karīna Beikule 45 16 2 8 -95 -49 27
587 Piltenes vidusskola Elvīra Beijere 30 14 0 10 -75 -56 23
588 Piltenes vidusskola Anna Krūmiņa 35 12 2 14 -62 -78 23
589 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola Daniela Heize 25 8 0 8 -40 -79 22
590 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Ksenija Minkeviča 30 0 0 14 -66 -56 22
591 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Jolanta Veršanska 20 16 2 14 -74 -58 20
592 Skrundas Vidusskola Aleksa Oto 30 14 0 10 -100 -34 20
593 Skrundas Vidusskola Samanta Bučmite 50 0 2 16 -71 -77 20
594 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Viktorija Jurčenoka 15 8 2 4 -48 -62 19
595 Aizkraukles novada vidusskola Emīlija Zemniece 30 20 0 16 -82 -65 19
596 Aizkraukles novada vidusskola Līna Dumbre 35 8 4 8 -63 -75 17
597 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Agnese Beišāne 25 8 0 6 -91 -32 16
598 Ludzas pilsētas ģimnāzija Milana Duncāne 45 12 0 10 -91 -60 16
599 Valmieras sākumskola Nikola Karaseva 25 10 2 10 -62 -70 15
600 Aizkraukles novada vidusskola Paula Ivanova 40 14 0 14 -80 -76 12
601 Kalnciema vidusskola Samanta Vasiļjeva 45 16 2 8 -84 -75 12
602 Nautrēnu vidusskola Evelīna Viļuma 45 16 0 16 -97 -68 12
603 Priekuļu vidusskola Sonora Osīte 35 14 0 12 -63 -88 10
604 Ludzas pilsētas ģimnāzija Lana Zaharenko 45 18 0 6 -83 -79 7
605 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Valerija Burceva 50 20 2 4 -44 -125 7
606 Skrundas Vidusskola Lana Juta Radvila 25 12 2 14 -73 -74 6
607 Saldus vidusskola Marselīna Končus 35 16 0 14 -80 -79 6
608 V. Plūdoņa Kuldīgas Vidusskola Adrija Pēterleviča 25 16 0 16 -109 -43 5
609 Rēznas pamatskola Olga Molotkova 30 0 0 6 -77 -57 2
610 Priekuļu vidusskola Daniela Elīza Kārkliņa 25 16 0 10 -85 -64 2
611 Ādažu vidusskola Alise Šteina 35 14 2 12 -87 -75 1
612 Saldus pamatskola Tīna Andželīna Katana 20 14 0 12 -74 -72 0
613 Priekuļu vidusskola Ieva Greizāne 30 16 4 12 -75 -88 -1
614 Remtes pamatskola Linda Grinšpone 40 16 0 10 -74 -94 -2
615 Brocēnu vidusskola Laila Mieze 40 14 0 12 -50 -122 -6
616 Saldus pamatskola Alise Redliha 25 16 0 8 -77 -79 -7
617 Zemgales vidusskola Jeļizaveta Loginova 25 20 4 14 -35 -158 -30
618 Balvu pamatskola Līna Koļcova 20 10 0 8 -120 -57 -39
619 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Aleksa Pinka 35 8 2 8 -63 -132 -42
620 Ogres sākumskola Sabīne Balzere 25 10 0 0 -105 -73 -43
621 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Valerija Aļekperova 30 14 0 12 -80 -120 -44
622 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Vlada Mančinska 20 10 4 8 -62 -125 -45
623 Ogres sākumskola Keita Supe 0 12 2 12 -116 -62 -52
624 Krāslavas Varavīksnes vidusskola Taisija Berta Markova 20 10 2 10 -75 -125 -58
625 Ogres sākumskola Anete Sirmā 40 20 2 16 -120 -120 -62
626 Ogres sākumskola Alise Vjakse 15 12 0 14 -120 -86 -65
627 Priekuļu vidusskola Gabriela Jansone 35 14 2 8 -91 -135 -67
628 Ogres sākumskola Aleksa Iļjina 25 18 2 10 -120 -120 -85
629 Zemgales vidusskola Sanita Ivanova 25 10 0 4 -113 -120 -94
630 Galēnu pamatskola Aivita Leimane 15 12 2 8 -120 -130 -113