Rezultāti | Limbažu novads | 20.maijs

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 1029 Mārtiņš Ozols 50 16 4 12 0 0 182
2 83 Viktors Kovaļenko 45 18 6 18 -8 0 179
3 1037 Ringolds Gaugers 50 16 4 12 -5 0 177
4 1030 Olafs Krauja 35 18 6 16 0 0 175
5 1073  35 18 4 18 -2 -2 171
6 1049  35 18 6 16 -5 0 170
7 78  35 20 6 14 -5 -2 168
8 1071  35 18 4 14 -8 0 163
9 1038  30 16 4 8 0 -2 156
10 1061  30 16 4 14 -7 -1 156
11 1052  35 14 4 20 -15 -5 153
12 85  40 8 2 16 -8 -6 152
13 1051  40 18 6 10 0 -25 149
14 1040  45 14 4 18 -15 -20 146
15 82  45 12 4 12 -10 -20 143
16 1042  40 16 4 18 -15 -20 143
17 89  40 18 4 12 -10 -23 141
18 1082  25 16 0 12 -12 -5 136
19 1034  25 16 4 14 -5 -20 134
20 75  40 16 4 18 -4 -40 134
21 1039  30 14 2 12 -5 -20 133
22 1081  30 18 4 10 -14 -15 133
23 87  30 14 4 10 -8 -22 128
24 1067  40 12 4 16 -12 -40 120
25 1050  15 14 6 20 -15 -21 119
26 1072  40 18 4 12 -16 -40 118
27 84  50 16 6 16 -23 -47 118
28 76  35 8 4 18 -8 -41 116
29 1035  25 6 4 12 -23 -20 104
30 1083  30 14 2 10 -32 -23 101
31 1062  40 14 2 10 -26 -40 100
32 1080  45 12 4 12 -23 -54 96

  

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 1056 Elizabete Skaidrīte Tīmane 45 16 4 18 -12 0 171
1033 Dženifera Atraskeviča 35 14 6 16 -7 0 164
3 90 Dārta Bārbale 50 18 2 10 -14 -2 164
1032 Sāra Leimane 30 20 6 16 -7 -2 163
5 1066  30 16 4 16 -5 -2 159
1044  40 16 6 18 -20 -10 150
1057  45 14 6 18 -15 -21 147
8 81  35 8 6 16 -2 -20 143
9 1069  30 18 4 12 -4 -31 129
10  1048  45 14 4 18 -32 -20 129
11 88  25 12 4 16 -27 -4 126
12  1041  30 8 4 16 -10 -24 124
13 1078  30 4 2 16 -23 -10 119
14 1055  35 20 4 16 -14 -43 118
14 1075  35 20 6 14 -17 -40 118
15  1043  40 18 4 16 0 -60 118
17 1074  20 10 4 12 -17 -12 117
18 1068  25 18 4 10 -27 -14 116
19  1031  35 20 6 16 -20 -44 113
20  1059  45 18 4 14 -7 -63 111
21 1064  20 18 2 10 -22 -20 108
22 92  30 16 6 14 -14 -46 106
23 1087  30 10 0 18 -9 -44 105
24 1079  30 16 2 16 -22 -45 97
25 77  40 12 6 10 -31 -41 96
26 1070  30 14 4 12 -26 -42 92
27 1047  35 8 2 18 -10 -61 92
28 1045  45 8 4 16 -22 -60 91
29 1063  25 14 4 16 -28 -42 89
30 1065  15 12 6 16 -21 -44 84
31 1084  25 14 4 12 -27 -44 84
32 1060  15 8 0 8 -30 -32 69
33 86  35 14 4 10 -11 -96 56
34 1085  10 10 0 12 -35 -60 37
35 1076  30 20 6 18 -32 -108 34

 

Foruma otrās kārtas sacensībām kvalificējas pirmās kārtas sacensībās 1.-4. vietu ieguvušie skolēni (4 meitenes un 4 zēni). Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds iegūto punktu skaits un nav viennozīmīgi nosakāms otrās kārtas dalībnieks, tad Foruma otrās kārtas sacensību dalībnieka noteikšanai tiek ņemts vērā Foruma pirmās kārtas sacensību rezultāts praktiskās braukšanas trasēs (kopējais praktisko pārbaudījumu rezultāts).

Skatīts: 255