...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Rezultāti | Rīgas pilsēta | 16.maijs

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 748 Rūdolfs Studers 35 18 2 14 -16 -9 144
2 962 Hugo Ozols 45 20 2 20 -17 -26 144
3 204 Roberts Grebežs 35 14 4 12 -16 -8 141
4 201 Jēkabs Bagātais 35 18 0 14 -16 -10 141
5 846 45 14 4 16 -38 -3 138
6 974 30 16 4 14 -20 -12 132
7 937 35 18 4 14 -31 -13 127
8 845 35 18 4 14 -24 -21 126
9 975 25 18 0 16 -27 -7 125
10 787 40 18 2 18 -39 -14 125
11 202 30 14 4 16 -20 -27 117
12 847 45 16 4 12 -39 -26 112
13 973 15 12 4 16 -23 -32 92
14 869 30 18 2 12 -28 -42 92
15 736 15 12 2 18 -36 -33 78

 

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 198 Elza Kalvāne 45 20 4 18 -12 -20 155
2 203 Laura Mukāne 45 16 2 20 -15 -14 154
3 207 Madara Svilpe 45 18 4 20 -32 -19 136
4 199 Antonija Cimža 35 14 2 12 -19 -10 134
5 200 35 14 4 12 -36 -13 116
6 1006 25 8 2 16 -39 -29 83
7 963 30 18 4 14 -52 -38 76
8 205 40 12 4 6 -29 -67 66

 

Rezultāti | Ādažu, Mārupes, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu, Ķekavas, Olaines un Salaspils novads | 16.maijs

 

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 873 Mārtiņš Dombrovskis 50 18 4 18 -7 -8 175
2 777 Kristers Jurdžs 40 20 4 20 -6 -6 172
3 964 Andrē Kļaviņš 40 16 4 18 0 -10 168
4 776 Leo Lusts 50 16 4 18 -9 -21 158
5 779 45 14 4 14 -23 -20 134
6 818 40 20 4 16 -19 -27 134
7 775 15 12 4 12 0 -12 131
8 819 30 18 2 10 -8 -21 131
9 774 40 16 2 16 -34 -23 117
10 874 10 18 4 14 -8 -25 113
11 778 40 10 4 14 -43 -27 98
12 828 35 8 4 8 -25 -35 95
13 827 20 10 4 10 -32 -19 93
14 122 15 8 4 10 -35 -30 72
0 876 50 20 4 16 0 -6 184
0 875 50 18 6 18 0 -9 183
0 822 35 8 4 8 -17 -10 128
0 823 30 18 2 10 -11 -38 111
0 821 20 12 4 6 -30 -21 91

 

 

VIETA DALĪBNIEKA NR. TEORĒTISKĀ DAĻA PRAKTISKĀ DAĻA KOPĀ
CSN VELO UZBŪVE VELO TEHN. PIRMĀ PALĪDZĪBA 1. trase 2.trase
1 871 Marta Laine Lāce 50 18 4 14 -2 -3 181
2 872 Laine Nemiro 45 14 4 16 -2 -12 165
3 825 Nikola Paulīna Pahomova 40 20 4 12 -4 -13 159
4 826 Annija Luīze Puzaka 30 16 4 14 -24 -24 116
5 820 20 16 4 16 -19 -40 97
6 880 30 8 2 14 -38 -59 57
0 879 45 6 4 14 -26 -27 116
0 824 30 14 4 12 -20 -53 87

Foruma otrās kārtas sacensībām kvalificējas pirmās kārtas sacensībās 1.-4. vietu ieguvušie skolēni (4 meitenes un 4 zēni). Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds iegūto punktu skaits un nav viennozīmīgi nosakāms otrās kārtas dalībnieks, tad Foruma otrās kārtas sacensību dalībnieka noteikšanai tiek ņemts vērā Foruma pirmās kārtas sacensību rezultāts praktiskās braukšanas trasēs (kopējais praktisko pārbaudījumu rezultāts).

Skatīts: 267