JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2023
2. KĀRTA - LATVIJAS FINĀLA SACENSĪBAS
2023. gada 1. jūnijs
Biķernieku kompleksā sporta bāze
S. Eizenšteina iela 16, Rīga
Reģistrācija 2. kārtas sacensībām noslēgsies 26. maijā.
1. KĀRTA - REĢIONĀLĀS SACENSĪBAS
Nr. |
Novadi un pilsētas |
Vieta |
Datums, laiks |
1 |
Krāslavas novads |
Krāslavas Varavīksnes vidusskola N. Rancāna 4, Krāslava |
2. maijs, plkst.11.00 |
2 |
Ludzas novads |
Ludzas pilsētas vidusskola Blaumaņa iela 4, Ludza |
2. maijs, plkst.11.00 |
3 |
Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads |
Daugavpils Zinātņu vidusskola Raiņa iela 30, Daugavpils |
3. maijs, plkst.11.00 |
4 |
Rēzeknes pilsēta un Rēzeknes novads |
Rēzeknes 5. vidusskola Rūpnīcas iela 11, Rēzekne |
3. maijs, plkst.11.00 |
5 |
Madonas un Varakļānu novads |
CSDD Madonas KAC Saules iela 60, Madona |
8. maijs, plkst. 11:00 |
6 |
Liepājas pilsēta un Dienvidkurzemes novads |
Liepājas Raiņa 6. vidusskola Ganību iela 106, Liepāja |
8. maijs, plkst. 11:00 |
7 |
Cēsu novads |
Priekuļu kultūras nams Selekcijas iela 6A, Priekuļi |
9. maijs, plkst. 11:00 |
8 |
Valmieras pilsēta un Valmieras novads |
VJC Vinda Rīgas iela 42, Valmiera |
9. maijs, plkst. 11:00 |
9 |
Preiļu un Līvānu novads |
Preiļu 2. vidusskola Andreja Paulāna iela 2, Preiļi |
10. maijs, plkst. 11.00 |
10 |
Kuldīgas novads |
Kuldīgas sporta manēža Dzirnavu iela 13, Kuldīga |
10. maijs, plkst. 11.00 |
11 |
Dobeles novads |
Dobeles sākumskola Dainu iela 8, Dobele |
11. maijs, plkst. 11.00 |
12 |
Talsu novads |
CSDD Talsu nodaļa Fr. Blumbaha iela 11, Talsi |
11. maijs, plkst. 11.00 |
13 |
Aizkraukles novads |
Aizkraukles vidusskola Lāčplēša iela 21, Aizkraukle |
12. maijs, plkst. 11.00 |
14 |
Ventspils pilsēta un Ventspils novads |
CSDD Ventspils KAC Ganību iela 154a, Ventspils |
12. maijs, plkst. 11.00 |
15 |
Tukuma novads |
CSDD Tukuma KAC Zemītes iela 5, Tukums |
15. maijs, plkst. 11.00 |
16 |
Jelgavas pilsēta un Jelgavas novads |
Jelgavas 4. sākumskola Pulkveža O. Kalpaka iela 34, Jelgava |
15. maijs, plkst. 11.00 |
17 |
Rīgas pilsēta |
Biķernieku kompleksā sporta bāze S. Eizenšteina iela 16, Rīga |
16. maijs, plkst. 11.00 |
18 |
Ādažu, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu un Salaspils novads |
||
19 |
Mārupes, Ķekavas un Olaines novads |
||
20 |
Valkas un Smiltenes novads |
Bērnu un jauniešu centrs Mice Semināra iela 27, Valka |
16. maijs, plkst. 11:00 |
21 |
Saldus novads |
Saldus vidusskola J. Rozentāla iela 19, Saldus |
17. maijs, plkst. 11.00 |
22 |
Bauskas novads |
Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle Derpeles iela 2, Bauska |
17. maijs, plkst. 11:00 |
23 |
Ogres novads |
Ogres stadions Slokas iela 21, Ogre |
18. maijs, plkst. 11.00 |
24 |
Jūrmalas pilsēta |
Kaugurciema iela 6- 8, Jūrmala |
18. maijs, plkst. 10.00 |
25 |
Balvu, Gulbenes un Alūksnes novads |
Gulbenes sporta centrs Skolas iela 12A, Gulbene |
19. maijs, plkst. 11:00 |
26 |
Limbažu novads |
Limbažu vidusskola Parka iela 38, Limbaži |
19. maijs, plkst. 11:00 |
27 |
Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils novads |
CSDD Jēkabpils KAC Ā. Elksnes iela 2, Jēkabpils |
20. maijs, plkst. 11:00 |