JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2022

SACENSĪBU NORISES GRAFIKS

 

2. KĀRTA - LATVIJAS FINĀLA SACENSĪBAS

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā 1. jūnijā

Pieteikšanās: ŠEIT

 

1. KĀRTA - REĢIONĀLĀS SACENSĪBAS

 

Nr.

Novadi un pilsētas

Vieta

Datums, laiks

1

Krāslavas novads

Krāslavas Varavīksnes vidusskola

N. Rancāna iela 4, Krāslava

2. maijs, plkst.11.00

 

2

Ludzas novads

Ludzas pilsētas vidusskola

Blaumaņa iela 4, Ludza

2. maijs, plkst.11.00

 

3

Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads

Daugavpils 9. vidusskola

18. novembra iela 47, Daugavpils

3. maijs, plkst.11.00

 

4

Rēzeknes pilsēta un Rēzeknes novads

Rēzeknes 5. vidusskola

Rūpnīcas iela 11, Rēzekne

3. maijs, plkst.11.00

5

Balvu novads

Balvu Valsts ģimnāzija

Dārza iela 2, Balvi

5. maijs, plkst. 11.00

6

Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils novads

CSDD Jēkabpils klientu apkalpošanas centrs

Ā. Elksnes iela 2, Jēkabpils

5. maijs, plkst. 11.00

7

Gulbenes un Alūksnes novads

Gulbenes stadions

O. Kalpaka iela 1A, Gulbene

6. maijs, plkst. 11.00

8

Liepājas pilsēta un Dienvidkurzemes novads

Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Ganību iela 106, Liepāja

6. maijs, plkst. 11.00

9

Madonas un Varakļānu novads

CSDD Madonas klientu apkalpošanas centrs

Saules iela 60, Madona

9. maijs, plkst. 11.00

10

Valmieras pilsēta un Valmieras novads

VJC "Vinda"

Rīgas iela 42, Valmiera

9. maijs, plkst. 11.00

11

Jūrmalas pilsēta

Pumpuru vidusskola

Kronvalda iela 8, Jūrmala

10. maijs, plkst. 14.00

12

Kuldīgas novads

Kuldīgas sporta manēža

Dzirnavu iela 13, Kuldīga

10. maijs, plkst. 11.00

13

Dobeles novads

Dobeles sākumskola

Dainu iela 8, Dobele

11. maijs, plkst. 11.00

14

Talsu novads

CSDD Talsu klientu apkalpošanas centrs

Fr. Blumbaha iela 11, Talsi

11. maijs, plkst. 11.00

15

Aizkraukles novads

Aizkraukles vidusskola

Lāčplēša iela 21, Aizkraukle

12. maijs, plkst. 11.00

16

Ventspils pilsēta un Ventspils novads

CSDD Ventspils klientu apkalpošanas centrs

Ganību iela 154a, Ventspils

13. maijs, plkst. 11.00

17

Tukuma novads

CSDD Tukuma klientu apkalpošanas centrs

Vilkājas iela 9, Tukums

13. maijs, plkst. 11.00

 

18

Rīgas pilsēta

Biķernieku kompleksā sporta bāze

S. Eizenšteina iela 16, Rīga

16. maijs, plkst. 11.00

 

19

Ādažu, Mārupes, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu, Ķekavas, Olaines un Salaspils novads

20

Jelgavas pilsēta un Jelgavas novads

Jelgavas 4. sākumskola

Pulkveža O. Kalpaka iela 34, Jelgava

16. maijs, plkst. 11.00

21

Cēsu novads

Priekuļu kultūras nams

Selekcijas iela 6A, Priekuļi

 

17. maijs, plkst. 11.00

 

22

Valkas un Smiltenes novads

Bērnu un jauniešu centrs "Mice"

Semināra iela 27, Valka

17. maijs, plkst. 11.00

23

Saldus novads

Saldus vidusskola

J. Rozentāla iela 19, Saldus

18. maijs, plkst. 11.00

 

24

Bauskas novads

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle

Derpeles iela 2, Bauska

18. maijs, plkst. 11.00

25

Ogres novads

Ogres stadions

Slokas iela 21, Ogre

19. maijs, plkst. 11.00

 

26

Preiļu un Līvānu novads

Preiļu 2. vidusskola

Andreja Paulāna iela 2, Preiļi

19. maijs, plkst.11.00

27

Limbažu novads

Limbažu vidusskola

Parka iela 38, Limbaži

20. maijs, plkst. 11.00