Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 LATVIJAS JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA

VELOSIPĒDA VADĪTĀJU SACENSĪBAS 2019

 

2.kārta

Nr.

Novadi un pilsētas

Vieta

Datums, laiks

1

Latvijas fināls

Biķernieku kompleksā sporta bāze, S.Eizenšteina iela 16, Rīga

1. jūnijs, 2019

 

1.kārta

Pirmās  kārtas sacensību grafiks

Nr.

Novadi un pilsētas

Vieta

Datums, laiks

1

Krāslavas un Dagdas novads

Krāslavas Varavīksnes vidusskola

N.Rancāna 4, Krāslava

23. aprīlis, plkst.11.00

 

2

Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novads

Ludzas atpūtas parks

23. aprīlis, plkst.11.00

 

3

Daugavpils pilsēta

Daugavpils 9.vidusskola

18. Novembra iela 47, Daugavpils

24. aprīlis, plkst.11.00

 

4

Daugavpils un Ilūkstes novads

5

Rēzeknes pilsēta

Rēzeknes 5. Vidusskola

Rūpnīcas iela 11, Rēzekne

24. aprīlis plkst.11.00

6

Viļānu un Rēzeknes novads

7

 Baltinavas, Balvu, Viļakas un Rugāju novads

Balvu pamatskola

Partizānu iela 16, Balvi

25.aprīlis plkst. 11:00

8

Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novads un Jēkabpils pilsēta

CSDD Jēkabpils nodaļa

Ā.Elksnes iela 2, Jēkabpils

25.aprīlis  plkst. 11:00

9

Gulbenes novads

Gulbenes sporta centrs

Skolas iela 12A, Gulbene

29. aprīlis plkst. 11:00

10

Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novads

Cēsu Pilsētas Vidusskola

L.Paegles  iela 1, Cēsis

29. aprīlis plkst. 10:00 (!)

11

Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu novads

CSDD  Madonas nodaļa

Saules iela 60, Madona

30. aprīlis plkst. 11:00

12

Mazsalacas, Rūjienas, Burtnieku, Kocēnu, Beverīnas un Naukšēnu novads un Valmieras pilsēta

Valmieras Valsts ģimnāzija

Leona Paegles iela 40, Valmiera

30. aprīlis plkst. 11:00

13

Jūrmalas pilsēta

Pumpuru vidusskola

2. maijs plkst. 11.00

14

Rīgas pilsēta

Biķernieku kompleksā sporta bāze

S.Eizenšteina iela 16, Rīga

2. maijs plkst. 11.00

 

15

Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu un Sējas novads

16

Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novads

 CSDD Tukuma nodaļa

Zemītes iela 5, Tukums

3.maijs plkst.11:00

17

Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novads

Kuldīgas sporta manēža

Dzirnavu iela 13, Kuldīga

3.maijs plkst.11:00

18

Auces, Tērvetes un Dobeles novads

Dobeles sākumskola

Dainu iela 8, Dobele

7. maijs plkst.11:00

19

Dundagas, Talsu un Rojas novads

CSDD Talsu nodaļa

Fr.Blumbaha iela 11, Talsi

7. maijs plkst.11:00

20

Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novads

Laukums pie sporta centra blakus Aizkraukles vidusskolai

Lāčplēša iela 21, Aizkraukle

8. maijs plkst. 11:00

21

Ventspils pilsēta un Ventspils novads

CSDD Ventspils nodaļa

Ganību iela 154a, Ventspils

8. maijs plkst.11.00

22

Jelgavas pilsēta

Jelgavas 4. Sākumskola

Pulkveža O.Kalpaka iela 34, Jelgava

9. maijs plkst. 11.00

23

Jelgavas un Ozolnieku novads

24

Liepājas pilsēta

Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskola

O. Kalpaka iela 96, Liepāja

 

9. maijs plkst. 11.00

 

25

Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas un Aizputes novads

26

Valkas, Strenču un Smiltenes novads

Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (reorganizēta Valkas pamatskola)

Ausekļa iela 5, Valka

10. maijs plkst. 11:00

27

 Saldus un Brocēnu novads

Saldus novada pašvaldības Saldus pamatskola

Lielā iela 31/35, Saldus

10. maijs plkst. 10.00 (!)

 

28

Iecavas, Bauskas,  Vecumnieku un Rundāles novads

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle

14. maijs plkst. 11:00

29

Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles novads

Ogres stadions

Slokas iela 21, Ogre

15. maijs plkst. 9.00 (!)

 

30

Aglonas, Riebiņu, Līvānu, Preiļi un Vārkavas novads

Preiļu 2. vidusskola

Andreja Paulāna iela 2, Preiļi

15. maijs plkst.11.00

31

Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novads

Limbažu pilsētas stadions

Sporta iela 3, Limbaži

16. maijs plkst. 11:00

32

 Apes un Alūksnes novads

Alūksnes pilsētas sākumskola

Lielā Ezera iela 26, Alūksne

16. maijs plkst. 11:00