15. janvārī noslēdzās VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” organizētā mācību projekta “Gribu būt mobils” pirmā – neklātienes kārta. Projekta mērķis kopš tā pirmsākumiem ir bijis mudināt skolēnus apgūt zināšanas, kas nepieciešamas drošai dalībai ceļu satiksmē, un sniegt atbalstu skolotājiem, nodrošinot interaktīvu, modernās mācību metodēs balstītu un brīvi pieejamu mācību materiālu.
Kopš 14. septembra 1585 skolēni visā Latvijā ir cītīgi strādājuši un mācījušies, apgūstot zināšanas, kas nepieciešamas, lai droši dotos ceļu satiksmē kā gājēji, velosipēdisti, elektroskrejriteņu un mopēdu vadītāji. Katra dalībnieka individuālais sniegums palīdzējis kaldināt visas komandas panākumus.
Neklātienes kārtas veiksmīgākās komandas saņems balvas, bet ieguvēji ir visi!
“Gribu būt mobils” pusfinālā Rīgas reģionā tiksimies ar šādām komandām:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
Superbanāni |
Salaspils novada pašvaldības iestāde “Salaspils 1. vidusskola” |
Ruta Ilgaža |
Gudras, kā skudras |
Mārupes pamatskola |
Agrita Ozoliņa |
4 riepas + 1 rezervē |
Rīgas Franču licejs |
Vitnija Kokoreviča |
Motoristi |
Ķemeru pamatskola |
Inga Linde |
Iesācējveiksme |
Mārupes pamatskola |
Agrita Ozoliņa |
Mārupes zebras |
Mārupes Valsts ģimnāzija |
Inga Ezera |
Drifteri |
Jūrmalas Valsts ģimnāzija |
Viktorija Kazakevičā |
Zaļie dinozauri |
Rīgas Valsts vācu ģimnāzija |
Rudīte Timmermane |
Iļģuciema volga |
Iļģuciema vidusskola |
Andris Batars |
Mobilie draugi |
Ādažu vidusskola |
Santa Čiževska |
Rīgas reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 2. februārī, plkst. 11.00 Rīgas Motormuzejā, Sergeja Eizenšteina ielā 8, Rīgā.
Uz Valmieras reģiona pusfināla sacensībām gaidīsim šīs komandas:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
Čempioni |
Vecpiebalgas vidusskola |
Baiba Bērziņa |
Lieliskais piecinieks |
Pāles pamatskola |
Dace Bērziņa |
Spridzekļi |
Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola |
Ilva Zvirgzdiņa |
Kļūdas |
Pāles pamatskola |
Dace Bērziņa |
ĪKŠĶĪŠI |
Cēsu Pilsētas vidusskola |
Amanda Beķere |
Lapsenes |
Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola |
Antra Jakovļeva |
Ripo ! |
Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola |
Lauma Primakina |
Gangster team |
Umurgas pamatskola |
Ilva Zvirgzdiņa |
Naukšēnu lauvas |
Naukšēnu novada vidusskola |
Inga Gaile |
Ašās |
Cēsu 1. pamatskola |
Aija Buculāne |
Valmieras reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 9. februārī, plkst. 11.00 Cēsu pilsētas vidusskolā, L. Paegles 1, Cēsīs.
Uz Preiļu reģionālo pusfinālu kvalificējušās šīs komandas:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
NLO |
Indras pamatskola |
Vija Sjadro |
Čebureķi |
Ilūkstes Raiņa vidusskola |
Viktors Jasiņavičs |
KAPIBARA |
Indras pamatskola |
Vija Sjadro |
Jautrie |
Ilūkstes Raiņa vidusskola |
Viktors Jasiņavičs |
Gudrinieki |
Ciblas vidusskola |
Terēzija Mizāne |
Tornado |
Rēzeknes 2. vidusskola |
Marina Smirnova |
Drive |
Rēzeknes 2. vidusskola |
Marina Smirnova |
Ceļinieces |
Aglonas vidusskola |
Klavdija Zarāne |
AVS |
Aglonas vidusskola |
Klavdija Zarāne |
Zvaigznīte-61 |
Preiļu 2. vidusskola |
Inna Zenovjeva |
Preiļu reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 14. februārī, plkst. 11.00 Rēzeknes 2. vidusskolā, Dārza iela 17, Rēzekne, ieeja no Pulkveža Brieža ielas 29/31.
Liepājas reģionālajā pusfinālā gaisīsim šos teicamniekus:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
Pope |
Popes pamatskola |
Inta Skuja |
Skrunda-5 |
Skrundas vidusskola |
Agris Druvaskalns |
Mobīlie |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
Līga Zeidaka |
Bebri |
Ventspils 1. pamatskola |
Linda Tīsone |
Čaiņiki |
Ventspils 1. pamatskola |
Linda Tīsone |
Bermudu četrstūris |
Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola |
Sandra Poriņa |
Skrunda-1 |
Skrundas vidusskola |
Agris Druvaskalns |
Rupuči |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
Līga Zeidaka |
Broči rullē! |
Brocēnu vidusskola |
Anete Milta |
Trakie ātrie |
Indriķa Zeberiņa Kuldīgas pamatskola |
Sandra Poriņa |
Liepājas reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 21. februārī, plkst. 11.00 Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, Piltenes ielā 25, Kuldīgā.
Ceļazīmi uz Tukuma reģiona pusfinālu izcīnījušas šīs komandas:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
Irlava on top |
Irlavas pamatskola |
Anna Antāne |
Tiesībnieki |
Talsu Valsts ģimnāzija |
Sandra Zvirgzdiņa |
Astotie |
Pastendes pamatskola |
Inga Grence |
Miermīlīgie tomāti |
Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija |
Ieva Zariņa |
Šķiņķī ietīti gurķīši |
Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzija |
Anda Freidenfelde |
T2V 6.B |
Tukuma 2. vidusskola |
Agnese Hildebrante |
Jautrās BITES |
Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola |
Danuta Eva Bite |
Biksti 007 |
Bikstu pamatskola |
Renāte Jāzepa |
Kreisais Ritens |
Talsu Valsts ģimnāzija |
Sandra Zvirgzdiņa |
ŠPIKS |
Irlavas pamatskola |
Dace Krūmiņa |
Tukuma reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 23. februārī, plkst. 11.00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā, Skolas ielā 10, Kandavā.
Bauskas reģiona pusfinālā tiksimies ar šīm komandām:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
KONI |
Jaunogres vidusskola |
Jeļena Bobrova |
Ice Kings |
Jaunogres vidusskola |
Jeļena Bobrova |
Drošie braucēji. |
Ogres Centra pamatskola |
Jolanta Bardovska |
Drošās ceļinieces |
Pļaviņu novada ģimnāzija |
Iveta Krastiņa |
Citroni |
Ikšķiles vidusskola |
Zane Mundure |
Melnie kartingi. |
Ogres Centra pamatskola |
Jolanta Bardovska |
Ogres Ezīši |
Ogres 1. vidusskola |
Gita Brodzinska |
Avārija |
Lielvārdes pamatskola |
Inese Rancāne |
Jaguārs |
Dignājas pamatskola |
Silvija Krēsliņa |
Aktīvie tīņi |
Dignājas pamatskola |
Silvija Krēsliņa |
Bauskas reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 27. februārī, plkst. 11.00 Ogres 1.vidusskolā, Zinību ielā 3, Ogrē.
Uz Gulbenes reģiona pusfinālu gaidīsim šos gudriniekus:
Komanda |
Skola |
Pedagogs |
Strauti 1 |
Strautiņu pamatskola |
Santa Masinga |
KUSA-1 |
Kusas pamatskola |
Agris Sārs |
Lizums5 |
Lizuma vidusskola |
Solveiga Vilka |
CEĻA STABI |
Rugāju novada vidusskola |
Līga Spriņģe |
Septītie |
Lazdonas pamatskola |
Kristīne Mutore |
Mazie burunduki |
Lizuma vidusskola |
Solveiga Vilka |
Kotletes |
Balvu pamatskola |
Inga Bukša |
7X5 |
Kalsnavas pamatskola |
Gunta Lapsa |
BC (Baltinavas ceļinieki) |
Baltinavas vidusskola |
Marita Kušnire |
Sestie |
Lazdonas pamatskola |
Kristīne Mutore |
Gulbenes reģiona pusfināla sacensības plānotas 2023. gada 2. martā, plkst. 11.00 Kusas pamatskolā, Skolas ielā 3, Kusā, Aronas pagastā.
Sirsnīgi sveicam visus 2022./2023. mācību gada “Gribu būt mobils” pusfinālistus! Paldies visiem pedagogiem, kuri pieteica skolēnus dalībai mācību projektā “Gribu būt mobils” un kopā ar skolēniem apguva ceļu satiksmes noteikumus visa semestra garumā!
Uz tikšanos reģionu pusfinālos!