Eksāmens

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Izglītības iestādei, kura sagatavojusi skolēnus velosipēdu vadītāju eksāmenam, grupa jāpiesaka mājas lapas www.berniem.csdd.lv. Eksāmena pieteikumu aizpilda tikai mājas lapā reģistrētas personas, norādot ziņas par izglītības iestādi, pieteicēju, vēlamo eksāmena norises vietu un laiku. 

REĢISTRĀCIJA

Kad šīs ziņas saglabātas, elektroniskajā pieteikumā jāievada ziņas par eksaminējamajiem – vārds, uzvārds un personas kods, kā arī jāpievieno personas foto uz balta fona (JPG formāts). Kad saraksts ir izveidots, tas jāsaglabā. Jūsu norādītajā e-pastā saņemsiet pieteikuma kodu, to izmatojot, pieteikums līdz pat eksāmena dienai ir labojams un papildināms.

            Pēc pieteikuma saņemšanas, CSDD speciālists sazināsies ar izglītības iestādi, lai vienotos par eksāmena dienu un laiku. Eksāmens norit skolas datorklasē vai CSDD nodaļā. Skolēni, kas sekmīgi nokārtojuši eksāmenu, var saņemt velosipēda vadītāja apliecību.

Velosipēda vadītāja apliecību ikviens saņem bez maksas. Arī  velosipēda vadītāja eksāmens, to kārtojot pirmo reizi, ir bezmaksas. Bet atkārtots velosipēdu vadītāju eksāmens ir maksas pakalpojums un tā cena ir 1,08 EUR.

Iesakām mācību darbam izmantot mājas lapā izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem http://berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/velosipedu-vaditaji. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam vebraucējam.

Veiksmi eksāmenā un kopīgā ceļu satiksmē!

Skatīts: 770